Skocz do zawartości


Zdjęcie

po obejrzeniu pride shockwave...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

po obejrzeniu pride shockwave...
Obejrzałem 1 część pride shockwave, no i co? ano dwie walki mi utkwiły w pamięci: Silva vs Iwasaki i Frye vs Le Banner.

Silva vs Iwasaki
No widać dużą różnicę klas, dziwne że silva takiego przeciwnika dostał, inkasuje kulanka dwa na początku od silvy (w gardę) i ląduje na deskach, roluje się na brzuch a silva uderza w głowę. Silva nie zapina nóg i iwasaki wstaje, podczas wstawania inkasuje kopa (znów w łapę) i ląduje w rogu ringu, po tym standardowa procedura ze strony silvy: grad ciosów...koniec walki.

Frye vs Le Banner.
Coś pięknego, frye startuje pierwszy le banner się cofa, nic to oddaje ciosy i po chwili frye już macha bezwładnie rękami a le banner czysta technika, frye coś pokombinował, że dostaje sierpa i się wywraca :) nie nie panie frye uderzacz z pana żaden patrząc na przeciwnika. Widać że le banner wziął na serio walkę, ostra jazda i już frye ponownie inkasuje tym razem kopnięcie nogą w szczękę, nic to dalej macha nie skoordynowanie. Sędzia przerywa po gradzie ciosów, sędzia kalosz!!! :wink: widać po frye że się boi już, znowu starcie, klincz i le banner rzuca frye'a na glebę :!: heh, wstaję i jazda dalej, pyk pyk, zepchnięcie w narożnik i gradzik ciosów, pięknych technicznie, bum i frye odlatuje do...
K1 wygrywa.

A teraz royce vs yoshida...stay tuned :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
Racja Frye , niestety wyszedl zalosnie , Le Banner nie przestraszyl sie i spokojnie technicznie go wykonczyl , pokazal tez , to co pisze Fiodor , ze kickboxer z Dona zaden.
Dziwie sie tez ze Erickson ma ochote na walki w systemie K1.
Popatrz na walke Schilta i Hoosta , czy tu powinien byc remis , nie mysle , SAmy wypadl naprawde swietnie.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
Don "The Predator" Frye to, o ile sie nie myle, jedyny zawodnik NHB ktory byl zawodowym bokserem. Facet ma ciezka reke. Jest jednym z najleprzych uderzaczy w NHB. Pisze oczywiscie o samej technice bokserskiej. Jest niesamowicie wszechstronny i twardy. Jednakze po jego konfrontacji z Le Bannerem jest jasna jedna rzecz. Nie ma aktualnie zawodnika NHB ktory by posiadal umiejetnosci w uderzaniu na tyle wysokie aby mogl sie mierzyc z gwiazdami K-1.
Najleprzym obecnie uderzaczom w Pride czy Ufc duzo brakuje w umiejetnosciach piesciarskich do czolowki swiatowych uderzaczy. Oczywiscie bardzo dobzi uderzacze startuja w Pride. Jak np. Mirco lecz podkresla sie zawsze to iz jest to walka K1 vs Pride.
Styl walki Silvy bardziej przypomina bijatyke na ulicy niz sztuke piesciarstwa prezentowana przez czolowych uderzaczy. Nie zmienia to faktu iz Silva prezentuje bardzo widowiskowy sposob walki i jak sie okazuje nie mniej skuteczny. Jednakze wydaje mi sie iz Silva podzielil by loc Dona jezeli mialby walczyc z Le Bannerem na zasadach K-1.
Inna sprawa ze Le Banner to jeden z najleprzych uderzaczy na planecie.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...

Racja Frye , niestety wyszedl zalosnie , Le Banner nie przestraszyl sie i spokojnie technicznie go wykonczyl , pokazal tez , to co pisze Fiodor , ze kickboxer z Dona zaden.


Twardy niesamowicie jest le baner, widać siłę, energię i przygotowanie a z frye'a jakby powietrze uszło, a może nie było? kufa jakby przedszkolak walczył z nauczycielem.

Dziwie sie tez ze Erickson ma ochote na walki w systemie K1.


Erickson?

Popatrz na walke Schilta i Hoosta , czy tu powinien byc remis , nie mysle , SAmy wypadl naprawde swietnie.


Hmm, czy ja wiem? większy i cięższy przewaga na wstępie, używał tej masy przewracając hoosta, poza tym te długie kulasy, co chwila stopujący leciał, heh, wkurwiał mnie momentami tym lepiącym się ciałem.

Ale kurwa, walka matsui vs venetian to dopiero shiz, ciągłe nieudane wejscia matsui i inkasowanie uderzeń i kopnięć, no i te wyskoki, kufa niech on to zostawi sakurabie takie wyskoki. Lata to jego ciało bezwiednie nie trafiając w przeciwnika.
Tu przykład:

Dołączona grafika


No kufa i dać sobie wyjść z mounta. :!:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
No i już następny shizzz, rodzina gracie na środku ringu, helio coś bełkocze, gratulacje, buziaki, kufa autografy i wizyty w zakładach pracy może jeszcze... i pół godziny w plecy, gdzie jest przewijanie?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
nie no teraz jakiś spadochroniarz :!: :!: :!:

ok, ok, walka minotauro z sappem, na wstępie potężne młocki od sappa, jessuuu....
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
Ten spadochroniarz to maestro Inoki , ma facet jaja w wieku 60 lat.

Erickson , yeah "Big Cat" walczy z Bernardo , czyzby powtorka z Fryea ?

Jak tam wrazenia z Sappa ? , Minotauro powinien dac na msze ze nic mu sie nie stalo , trzeba przyznac ze ma serce do walki
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...

Ten spadochroniarz to maestro Inoki , ma facet jaja w wieku 60 lat.


wiem, wiem, tylko jakoś nie przemaiwa do mnie ten show, najpierw grandmaster helio, poźniej te skoki spoadochronowe...

Erickson , yeah "Big Cat" walczy z Bernardo , czyzby powtorka z Fryea ?
Jak tam wrazenia z Sappa ? , Minotauro powinien dac na msze ze nic mu sie nie stalo , trzeba przyznac ze ma serce do walki

No kufa jak podniosę sczęnę z podłogi to coś więcej napiszę, no niesamowite, podniósł go do góry i o glebę :!: i ta ciosy, dziwne że on jeszcze żyje...nie no kufa odpycha go od siebie jak dziecko :!:

panowie po prostu musicie tę walkę obejrzeć...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
szkoda mi sakuraby

Tak bym to określił na wstępie, lubie tego "gracie hunter" i żal było patrzeć że nie może skonczyć cro copa, cóż sport. Kilka akcji było ciekawych, ale co się stało? uderzacze znów wiodą prym? w końcu saku to pogromca kilku gracie a tu dostaje od uderzacza.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
Co do walki Saku akurat z Mirco. Mnie dziwi jedna rzeczy. Saku odniols porazke i to dwukrotnie z Silva. Silva walczyl, co prawda na innych regulach, z Mirco calkiem niedawno. Teraz Saku probuje szczescia z Mirco. Dziwne zestawienie tych 3 zawodnikow. Mnie sie zdaje ze Saku koniecznie chce pokazac ze te walki ktore przegral to byl przypadek. Jak widac wyraznie mu nie idzie z przeciwnikami ktorzy umieja uderzac jak Silva czy Mirco. Bardzo dobrze radzi sobie z chwytaczami jak chociazby czlonkowie rodzin Gracie. Szkoda ze na walki tego magika nie bedziemy mogli popatrzec przez najblizszy rok. Czy go szkoda ? Jego wyborem bylo stawanie do walki przeciwko Silvie a potem Mirco. To nie jego, o ile sie nie myle, waga. Wiec robil to na wlasne ryzyko i odpowiedzialnosc.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...

Nie ma aktualnie zawodnika NHB ktory by posiadal umiejetnosci w uderzaniu na tyle wysokie aby mogl sie mierzyc z gwiazdami K-1.

Jak to nie ma :)

Najleprzym obecnie uderzaczom w Pride czy Ufc duzo brakuje w umiejetnosciach piesciarskich do czolowki swiatowych uderzaczy.

Host to udowodnil :)

Jednakze wydaje mi sie iz Silva podzielil by loc Dona jezeli mialby walczyc z Le Bannerem na zasadach K-1.

Dla mnie Don to ZADEN UDERZACZ wiec porownanienie jego z Lebanerem to pomylka. Widzac pare walk Lebanera uwazam ze dostal by w dupe od Silvy nawet na zasadach K1 ( plakalem ze smiechu jak walczyl Huntem)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
Uwazasz iz Don, jako zawodowy bokser nie umie uderzac ? Ok, Twoja sprawa.
Smiales sie z walki Le Bannera ? Ja takze sie smieje, ale z kogos innego i z innej okazji ;)
Pozatym fox, dobrze ze masz zdanie wyrobione o jakims zawodniku. Twoja sprawa kogo uwazasz za dobrego a kogo nie. Inna sprawa ile racji w tym co mowisz ;)
Hmm, uwazasz ze Le Banner zostalby znokautowany przez Silve ? Szansa na to jest mala, bardzo mala. Dlaczego ? Jerome walczy wedlug regul K-1 dlugo, bardzo dlugo. Silva musialby sie przestawic. O ile sie orientuje Silva jest lzejszy od Le Bannera. Psychika Silvy nie nadrobi umiejetnosci piesciarskich w jakich ustepuje Le Bannerowi.
Coz, ale to tylko moja opinia i mam prawo sie mylic. Acz ciekawie by sie dzialo gdyby jedna osoba dzierzyla tytul mistrzowski w K-1 jak i w Pride. Coz, zobaczymy czy to sie kiedys stanie. Narazie czeka nas wystep Boba Sappa w K-1 :)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
Zawodowy bokser to nie znaczy dobry bokser. Mozna to wywnioskowac po walce np z Tankiem. Skad ty wogle Hast mozesz wiedziec jak ze ja sie myle jak z tego co wiem to oprocz karate nic z udezen nie trenowales.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
O uderzeniach wiem bardzo niewiele. Sa ludzie na tym forum wiedzacy o niebo wiecej niz ja o tym. Swoje przecwiczylem odnosnie kopniec i uderzen. Nie czuje sie ekspertem odnosnie MMA jak co niektorzy ;) . Bardzo lubie te dyscypline sportu i obserwowanie tego co sie dzieje to dla mnie mila rozrywka. Jezeli ktos podchodzi ze smiertelnym zacieciem do tego sportu to coz.. nic na to nie poradze :)
Drogi Fox. Rozumiem ze masz podstawy aby twierdzic ze ten a ten to jest dobry itd. Co Twoje to Tobie nikt tego nie zabierze ;) . Masz prawo sadzic co chcesz o czym kolwiek. Malo mnie to obchodzi ;) .
A co do moich doswiadczen w sztukach walki. O ile wiesz to trenowalem karate, to prawda. Nie byla to jedyna rzecz jaka robilem i robie do tej pory :D . To co trenowalem to wiem tylko Ja, nikt inny, noo chyba ze komus powiem ;)
Przepraszam jezeli urazilem Twoja dume ;)
Zawstydzony ^Hast^ :oops:
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
Niczym mnie nie uraziles , lecz w innym temacie piszesz ze nie masz pojecia o uderzaniu a w nastepnym piszesz ze sie nieznam . Tu niema znaczenia czy ja sie znam czy nie ale 2 lata boksu to jednak cos.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
Wlasnie ogladnelem walke Minotauro .
Ci sie nasowa odrazu ?
1. Ze Minotauro zle podeszedl do walki. ( troche zlekcewazyl Boba )
2. Jak Boby pocwiczy pare lat to bedzie nie do ruszenia.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...

2. Jak Boby pocwiczy pare lat to bedzie nie do ruszenia.


O ile wcześniej nie pierdyknie na serducho
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: po obejrzeniu pride shockwave...
pro uderzacz-igor vovczenczyn
tylko jego gleba zasysa
ale jak ktos z nim pojdzie na stojaco to i k1 rozpierdoli,gosc ma atomowke w obu lapach
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024