Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buty zapaśnicze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Buty zapaśnicze
Mam pytanie: Czy warto kupić buty zapaśnicze czy można się obejść bez nich ćwiczac grapling.
Mam możliwość kupienia butów marki "adidas" za 170zł. Niewiem czy są solidne i czy nie dodać stówki i nie kupić : "asics"
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze
Cześć

Jeśli aktuanie dysponujesz pieniędzmi, które możesz przeznaczyć na zakup butów zapaśniczych to na pewno warto. Podczas turlania się po macie każdemu się zdarzyło (a jak nie - to się zdarzy), że zostawi gdzieś palce. A wiesz jak to jest z leczeniem kontuzji. U mnie przed wakacjami był taki moment, że chyba tylko dwie osoby nie miały zwichniętych paluchów.

Co do jakości/wartości poszczególnych typów butów nie będę się wypowiadał, ponieważ się zupełnie na tym nie znam. Uważam jednak, że buty na pewno w którymś momencie uratują twoje stopy.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze
Ty sobie "Saku" kup lepiej gi w koncu a nie buty...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze

Mam pytanie: Czy warto kupić buty zapaśnicze czy można się obejść bez nich ćwiczac grapling.
Mam możliwość kupienia butów marki "adidas" za 170zł. Niewiem czy są solidne i czy nie dodać stówki i nie kupić : "asics"

Buty są spoko, zajebiście "trzymają" cię na macie, no i stopa bezpieczniej się czuje w takim bucie, kupuj nie marudź.
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze

Mam pytanie: Czy warto kupić buty zapaśnicze czy można się obejść bez nich ćwiczac grapling.
Mam możliwość kupienia butów marki "adidas" za 170zł. Niewiem czy są solidne i czy nie dodać stówki i nie kupić : "asics"

Tak,tak.Kupuj,a jak zaczniesz wszystkich rozkładać w sekcji,to może i ja się skuszę?
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze
Hey mógłbyś zdradzić gdzie kupujesz buty adidasa? Generalnie adidas jest lepszy ale to też zależy jaki model (np taki za 500zeta jest b. dobry :) )
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze

Mam pytanie: Czy warto kupić buty zapaśnicze czy można się obejść bez nich ćwiczac grapling.
Mam możliwość kupienia butów marki "adidas" za 170zł. Niewiem czy są solidne i czy nie dodać stówki i nie kupić : "asics"

Tak,tak.Kupuj,a jak zaczniesz wszystkich rozkładać w sekcji,to może i ja się skuszę?


O to to sie nie martw 8) papieros :) :wink:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze

Mam pytanie: Czy warto kupić buty zapaśnicze czy można się obejść bez nich ćwiczac grapling.
Mam możliwość kupienia butów marki "adidas" za 170zł. Niewiem czy są solidne i czy nie dodać stówki i nie kupić : "asics"

kupuj nie marudź.


Ale kiedy ja maruda jestem :) :) :)

Hey mógłbyś zdradzić gdzie kupujesz buty adidasa? Generalnie adidas jest lepszy ale to też zależy jaki model (np taki za 500zeta jest b. dobry :) )


Byłem niedawno w sklepie sportowym i tak sie zapytałem czy mają buty zapaśnicze a kolo powiedział ze może sprowadzić adidasy za 170 zł a skąd to ja nie wiem :) A takie za 500 zł to mi raczej nie potrzebne. Jestem niegodzien :) :wink:
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze
W Kraśniku będzie w tym roku puchar polski więc napewno przyjedzie koleś z butami, ma raczej asicy ale też czasem jakieś adidaski(drogie i często na zamówienie.) Bo z Kraśnika jesteś?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty zapaśnicze
uhm z Kraśnika, pewnie sie pojawie na tych zawodach, będą sie odbywać w mojej starej szkole :idea:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024