Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
Racja jak poprostu trzeba idiotów ignorować :) :) Może dostanie kolejnego dana w seitedo za extra działanie w stylu :) żółwi Ninja :)
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
karateka1, chociaż Ty staraj się w końcu nie ocierać się o przepisy regulaminu. :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
Sory ale poprostu poniosło mnie :( :oops:
  • 0

budo_karateka 2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
moderator ćmisz ! Uwaga ! o szidokan mówimy tylko cacy bo jak be to moderator z szidokanu pod byle wymyslonym pretekstem was wyłączy.
Podobno szidokan krytyk się nie boi.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate

moderator ćmisz ! Uwaga ! o szidokan mówimy tylko cacy bo jak be to moderator z szidokanu pod byle wymyslonym pretekstem was wyłączy.
Podobno szidokan krytyk się nie boi.


Człowieku nieszczęsny, każdy moderator VB bez problemu ustali skąd użytkownicy piszą posty, na podstawie numeru IP (sprawdź z słowniku informatycznym co to oznacza). Łączysz się jako nomen i karateka 2 tym samym modemem z okręgu bielskiego (Wadowice).

Osobiście nie mam nic do tego, że jako czołowy adept seitedo wychwalasz publicznie shihan Dyducha oraz twierdzisz że trenujesz Oyama karate. :D
A już zupełnie nie interesuje mnie Twoja opinia o Shidokan - żaden z Ciebie partner do rozmowy na ten temat.

Nie zdarzyło mi się jeszcze nikogo wyrzucić z tego forum, a różne przypadki tutaj się pojawiały. Na takim jak Twój możnaby jedynie z powodzeniem trenować współczucie.
Jak zostaniesz ukarany za swoje postępowanie to będzie to decyzja Admina, nie moja. Póki co pisz więc sobie dalej w spokoju te swoje głupotki. :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
Tak czytam te glupoty i sie zastanawiam , jak taki karateka ( # 2 oczywiscie) sie tu jeszcze uchowal.W realu nawet by nie spojrzal nikomu w oczy ,a tu sie paleta i kozaczy.
BAN !!!, MAriusz, trzymajmy poziom.
Nasz karateka originalny(#1) , tez sie przypierdziela ale ma na to argumenty , a ten pryszczaty malolat mysli ze po 10 treningach zawojuje swiat.
Pierwszy raz na tym forum mowie BAN !!!
  • 0

budo_akira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
co myślicie odejściu z Oyama Karate dwóch czołowych zawodników i instruktorów wychowanków shihana Dyduch do I.K.O.-3 sensei M. Blecharczyka i sensei J.Bierowca
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
To kłamstwo :)
  • 0

budo_akira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
STRONA INTERNETOWA K.K.K.MASTER KLUB ZAŁOŻONY PRZEZ SENSEI J.BIEROWCA
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
Podaj adres tej strony 8)
  • 0

budo_akira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] strona K.K.K.MASTER
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
Masz rację i nalezy tutaj powiedziec historia kołem sie toczy najpierw uciekali do oyama teraz z oyama uciekają do kyokushin ale jaja :) .

Ps.Akira masz jakies info co ich skłoniło do takiej decyzji,która rozwala całą chyba organizacje oyama w Polsce ,gdyz wcześniej uciekali do shidokanu inni ? :(
  • 0

budo_akira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate

To kłamstwo :)

Może najpierw przeprosisz mnie za to co wcześniej napisałeś.A o kulisach ich odejścia wie na pewno mój sensei.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
Jak będe wiedział,że to nie kit to napewno przeprosze a czemu nie ,gdyz to wesoła nowina.Napisz czemu uciekli z tego syfu ? Gdzie teraz sa szpece od oyama co tak sie burzyli na forum ? :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
Jeśli sensei Blecharczyk i sensei ierowiec chcą iść swoją drogą - ich sprawa. Dla Oyama i tak zrobili juz dość.
Jednego jestem pewien - fakt, że tej klasy karateka zaczęli szkolić młodych na pewno polskiemu karate nie zaszkodzi.
  • 0

budo_akira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate

Jak będe wiedział,że to nie kit to napewno przeprosze a czemu nie ,gdyz to wesoła nowina.Napisz czemu uciekli z tego syfu ? Gdzie teraz sa szpece od oyama co tak sie burzyli na forum ? :)

karateka 1 dlaczego nazywasz Oyama Karate syfem uprawiałem kyokushin u shihana Drewniaka parę lat i powiem ci że dopiero gość z Oyama otworzył mi oczy bo nie był tak zagorzałym fanatykiem jak Ty i nigdy nie wypowiadał się o innych szkołach karate jak Ty , poiem więcej ma wielu przyjaciół w konkurencyjnych stylach
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
To jest moia opinia i nie wyśilaj się aby wpłynąc na jej zmiane.
Poprostu kiedys rozdawali dany na lewo i prawo i teraz wszystko sie sypie ,a było to to przwewidzenia.
Nie amm nic do zaczynających od zera w oyama chwała im za taką wienośc i fanatyzm,a ja swoje juz przeszłem w karate i drugi raz nabrać się nie dam na super ideały :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate

,a ja swoje juz przeszłem w karate i drugi raz nabrać się nie dam na super ideały :)

To znaczy, żę raz już się nabrałeś? :) Zabawne - ponoć trenujesz Niepokalane KK :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
Młody człowieku a kto mówi o karate K co ?
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate
drogi karateko 1 tak czytam twoje wypociny i widze ze naprawed bardzo cie podniacaja te odejscia instruktorow z oyama karate do innych styli...coz tak juz bywa niektorzy zmieniaja style i nic na to nie zmienisz...swoja droga jak sadzisz czemu odeszli z oyama karate do IKO3 a nie IKO1???nie do konca ta historia jak piszesz kolem sie toczy...no ale oczywiscie masz prawo myslec co chcesz...swoja droga wiem ze odejscie dwoch czolowych instruktorow z JCOK nie oslabilo klubu az tak bardzo jak by sie mozna spodziewac, zapewne tez te nieliczne odejscia nie spowoduja w najblizszym czasie rozpadu czy upadku oyama karate w polsce ani w zadnym miescie - co niestety mialo miejsce np. w jeleniej gorze w 1993 roku jak wiekszosc karatekow podziekowalo klubowi kk za wspolprace- jeleniogorski klub kk zapadl w letarg zas niedobitki jakie zostaly do dzis ( mozna porownac z niedobitkami alkaidy) chyba nie bardzo sami wiedza co chca robic z kim i po co...tak apropos wiesz moze kto prowadzi jeleniogorski klub kk? bo na stronce nic o nim nie ma...swoja droga wiem ze takie cos istnieje aczkolwiek treningi sa robione jakby w kospiracji- ani widu ani slychu dzialalnosci
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024