Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
I TERAZ WIADAMO JAKA SZTUKA WALKI KRULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RAYCE PODDAŁ SIE BUAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHHAAH, WASZ WSPANIAŁY ZAWODNIK , A NASZ BYŁ PO KONTUZJI JESZCE
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
Hmm, a wiec od poczatku. Mowilem juz i tlumaczylem ze walka Royca z Yoshida nie byla konfrontacja styli. Kuba5z, w swojej wypowiedzi wyraznie twierdzisz ze tak bylo. Juz komentowalem kim sa obaj zawodnicy. Dzieki Tobie mozemy sie dowiedziec iz fanatyzm nie jest przypadloscia tylko i wylacznie bjj. Jezeli szukasz dymow z fanatykami to na innym forum :)
Przegrana royca, coz, przegral, co tutaj duzo mowic? Co prawda to przemowienie jakie pozniej zostalo wygloszone w imieniu royca bylo dla mnie ciut smieszne, ale to przemowienie ani nic innego, nawet "wyznanie" sedziego ze popelnil blad nie zmieni wyniku tego stracia.
Ja jedynie ubolewam ze nie widzilaem walki na zywo i nad tym ze walki w Gi miedzy tak zasluzonymi zawodnikami nie odbywaja sie czesciej.
Jeszcze raz powtorze. Royce przegral walke. Bjj nagle nie przestalo byc nieskuteczne, nic sie nie zmienilo. Co najwyzej fanatycy maja jeszcze jeden argument "za" i "przeciw".
Zakladalem ze walka skonczy sie przez dzignie a nie przez interwencje sedziego ale cos, ze Sapp przegra z Mino to sie wogule nie spodziewalem :shocked!: . No tak. Ale teraz dopiero rozlegnie sie fala polemik. Co oznacza porazka Royca? Czy bjj skostnialo ? Czy bjj musi zaczac sie zmieniac? Czy moze bjj jest przereklamowane? Na pewno fanatycy beda glosno wypowiadac sie na temat "przekretow" i innych ciekawych rzeczy. Coz, taka rola fanatyka.
Jeszcze raz prosze o nie rozpoczynanie wojen ideologicznych bo skoncza w archiwum. :evil:
Aha, Royce nie poddal sie, jak twierdzi on i komentatorzy ktory widzieli walke, a sedzia przerwal walke. Drobna nie scislosc ktora nic nie zmienia ale dla rzetelnosci ja sprostowalem.
  • 0

budo_szevo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
Jaka przegrana!!!!!

Jest NO Contest
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
To ja poprosze o link do strony oficjalnej gdzie to to jest napisane, czyli odnosze to:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Plotki plotkami. Prosze nie wyprzedzac tego czego jeszcze oficjalnie nie ogloszono.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

I TERAZ WIADAMO JAKA SZTUKA WALKI KRULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RAYCE PODDAŁ SIE BUAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHHAAH, WASZ WSPANIAŁY ZAWODNIK , A NASZ BYŁ PO KONTUZJI JESZCE


Nie wiem czym tu się ekscytować. Przecież i tak wszystko wywodzi się z judo: sambo, BJJ, judo sportowe.
Twoja wypowiedz, kuba wygląda na mi na wypowiedz troche niedowartosciowanego czlowieka.
Silvio
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

Nie wiem czym tu się ekscytować. Przecież i tak wszystko wywodzi się z judo: sambo, BJJ, judo sportowe.


Powiedzialbym raczej ze wywodzi sie to wszystko z ju-jitsu.

Ale prawda jest taka ze kazdy powyzej jakis umiejetnosci laczy roznego rodzaju sztuki walki a to co jest na zawodach to zawodnik a nie styl.
To sa ludzie ktorzy rozne rzeczy nie ma czystych stylistow.
Nawet jesli ma okreslona nazwe a sie rozwija to czy to juz jest ten sam styl co np rok dwa temu nie - POZOSTAJE TYLKO NAZWA !

To jest sport raz wygrywa jeden raz drugi - ale wygrywaja ludzie a nie system.

Pozdrawiam
Wszystkich
Martius
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

To jest sport raz wygrywa jeden raz drugi - ale wygrywaja ludzie a nie system.


Masz racje Martius!

A najlepsi z nich cwicza i BJJ i judo 8)

:lol:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

To jest sport raz wygrywa jeden raz drugi - ale wygrywaja ludzie a nie system.


Masz racje Martius!

A najlepsi z nich cwicza i BJJ i judo 8)

:lol:


A Mirko pokonal Saku a to jest karateka i kick boxer w glownym znaczeniu a reszte cwiczy jako dodatek ;)
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

A Mirko pokonal Saku a to jest karateka i kick boxer w glownym znaczeniu a reszte cwiczy jako dodatek ;)


Ten Saku to mi sie zawsze jakis podejrzany wydawal. To pewnie dlatego, ze nie cwiczy ani BJJ ani judo tylko jakis shootfighting. Co to wogole jest ten shootfighting? Ze on niby jakis rewolwerowiec jest czy co? Strzelac sie uczy? :wink:
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
ZAWSZE BYŁO MÓWIONE ŻE JUDO JEST DO D.... I ŻE JUDOKA PRZEKGRA Z BJJ-CZYKIEM, ŻE NIEWARTO CWICZYĆ JUDO ITP, TERAZ ZOSTAŁO UDOWODNIONE ŻE SIE MYLICIE, ŻE JESTESCIE W BŁĘDZIE(TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ!!!!!! JUDO RULEZZZZZ
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

ZAWSZE BYŁO MÓWIONE ŻE JUDO JEST DO D.... I ŻE JUDOKA PRZEKGRA Z BJJ-CZYKIEM, ŻE NIEWARTO CWICZYĆ JUDO ITP, TERAZ ZOSTAŁO UDOWODNIONE ŻE SIE MYLICIE, ŻE JESTESCIE W BŁĘDZIE(TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ!!!!!! JUDO RULEZZZZZ

Może po kolei kuba5z: nie wrzucaj do jednego wora wszystkich bjj-wców.
To że otarłeś się o 1 czy kilku nie znaczy że wszyscy są fanatykami.
W tej chwili walka royca vs yoshida prawdopodobnie jest NON CONTEST, ale nie zmienia to faktu że judo jest mocne i trzeba się z nim liczyć.
Choćby przegrana Helio vs Kimura

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
Przegrał , cóż dola sportowca.
Nie przegrywa tylko ten co nie walczy.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

Przegrał , cóż dola sportowca.
Nie przegrywa tylko ten co nie walczy.


Bardzo rozsadny komentarz i taka jest prawda raz na wozie raz pod wozem.
  • 0

budo_hermann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
IMHO z wszelkimi dyskusjami nt. tej walki trzeba sie wstrzymac do czasu ukazanai sie filmow. Jedno jest pewne - sedzia skrzywdzil obu zawodnikow.

Bestia: jakie to zasady tej walki sprawily ze Yoshida nie klepal po minucie? Obaj sie zgodzili na takie a nie inne zasady (takie same jak w walce Kimury z Helio) i wiedzieli co robia - widac im odpowiadaly!
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
Na 100 % jest no contest . Pozatym sedzia nie mial prawa przerwac dyszenia . Mogl tylko to zrobic naroznik Royca .
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

ZAWSZE BYŁO MÓWIONE ŻE JUDO JEST DO D.... I ŻE JUDOKA PRZEKGRA Z BJJ-CZYKIEM, ŻE NIEWARTO CWICZYĆ JUDO ITP, TERAZ ZOSTAŁO UDOWODNIONE ŻE SIE MYLICIE, ŻE JESTESCIE W BŁĘDZIE(TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ!!!!!! JUDO RULEZZZZZ


To nie wiem z kim gadałeś z BJJ. U mnie chłopaki zawsze szanują judoków czy zapaśników, walka z nimi to zawsze prawdziwe wyzwanie.
pozdrawiam
Silvio
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
A wiesz cos o tym jak pewien judoka pokazal pewnym instruktorom bjj ile sa warci???Jezeli nie to popytaj chociaz pewnie o niczym nie beda wiedziec, bo do porazki sie raczej nie przyznaja :) :) :) Tacy juz oni sa.
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA

Dziwne bardzo ze wszystkie napasci na bjj sa zawsze ze strony judokow. Spotkalem sie z tym wielokrotnie w Poznaniu!!!!!!!!!!!!!!!natomiast zapasnicy maja duzo szacunku do bjj i bardzo chetnie sie go ucza. Na ul Poplinskich gdzie w zeszlym roku trenowali poczatkujacy koledzy bjj i czesto ich odzwiedzalem to judocy stali w drzwiach i pztrzyli co oni robia a pozniej robili to samoa na swoich treningach opowiadajac ze bjj jest do dupy. chore? ale prawdziwe!!!!!!!! takich przykladow moglbym podac jeszcze kilkanascie ale po co sie rozwodzic ja jak tylko moge to sparuje z judokami i otwieram im oczy na to co potrafia


Bo moze w Poznaniu sa jacys dziwni ludzie albo jakies dziwne stosunki tam u Was panuja :wink:
Ja jestem judoka i uwazam ze BJJ jest w tej chwili najlepszym stylem jaki mozna trenowac jezeli chodzi o skutecznosc w walce. Kumpel ktory ze mna prowadzi treningi BJJ w Krakowie tez jest judoka. Moja dziewczyna jest judoczka i medalistka MP i tez cwiczy BJJ. Na treningi do nas wpadaja tez czasem judocy ktorzy walczyli na lidze i zajmowali czolowe miejsca na MP i chociaz sami sa bardziej zainteresowani czystym judo to mowia ze to co robimy jest lepsze pod walke na ulicy. I mimo to ze judo jest dla nich glownym zajeciem to z ciekawoscia wpadaja na nasze treningi. Nic nie potwierdza Twojej opini.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
To moze ja napisze kilka slow. Mialem okazje trenowac u judokow i u bjj. Mialem okazje sparowac z obydwoma stylami. Z niektorymi wygrywalem od niektorych dostawalem straszne wciry. Takie zycie.
Jezeli juz jest ktos jest taki odwazny zeby pluc na drugi system to niech idzie do najblizszej sekcji tegoz systemu i niech sobie z nimi powalczy. Nastepnie wroci i niech ponownie sprobuje rzycac blotem.
Grr. Jeszcze kilka dni i mozna wracac na treningi. Czas sie wziasc w garsc i solidnie potrenowac.
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ- BUAHAHAHAHAHAHA
Kingpin to nie o nie chodzi , o kogos bardziej znanego.Dudu fajne intro na stronce :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024