Skocz do zawartości


Zdjęcie

judo dla zgreda?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

judo dla zgreda?
czy 24 letni zgred moze jeszcze zacząć nauke judo i przede wszystkim czy go ktoś przyjmie?
  • 0

budo_gozdal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola / Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: judo dla zgreda?
Moze. Napewno przyjmie Cie klub, w ktorym treningi sa bardziej nastawione na samoobrone a nie na wyniki sportowe. Jesli takiego nie ma to nie zaszkodzi zapytac w klubie zawodniczym ale w tym musisz sie raczej liczyc z odmowa :?
  • 0

budo_pompka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: judo dla zgreda?

czy 24 letni zgred moze jeszcze zacząć nauke judo i przede wszystkim czy go ktoś przyjmie?

pewnie że możesz zacząć trenować. tylko musisz być cierpliwy. jak cie nieprzyjmom w jednym klubie, idź do następnego. najlepiej szukać klubuw judo przy uniwersytetach.
powodzenia :-)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: judo dla zgreda?
Masz, jak podajesz, 24 lata. Studiujesz? Jezeli tak to przy uczelni powinna istniec sekcja judo. Jezeli jej nie ma to poszukaj czy nie masz w poblizu AWF'u. Studenci maja szanse zalapac sie na bezplatne sekcje przy uczelniane.
Na pewno zapomnij o sekcji zawodniczej. Jak przyjdziesz "z ulicy" to nie ma podstaw abys tam trenowal.
Sa oczywiscie prywatne szkoly judo. Tam przyjma Ciebie, sadze, bez wiekrzych problemow. Acz to bedzie juz inny profil. Nie zawodniczy a raczej z wiekrza dawka samoobrony.
Na pewno warto starac sie zalapac na sekcje na AWF'ie. Maja najleprze warunki do treningu, nie wspominajac o kadrze.
Tak wiec. Jak na zawodnika to juz raczej zapozno. Dla innych celow czemu nie. Jako ze raczej zawodnikiem juz nie bedziesz totez nie szukaj sekcji zawodniczych gdyz spotkasz sie z odmowa. Przypuszczalnie wiekrze bedziesz mial szanse zostac przyjetym na treningi o innym profilu.
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: judo dla zgreda?
Zgadzam sie z Hastem .. najwieksze szanse na przyjecie masz w sekcji studenckiej lub prywatnym Dojo .
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: judo dla zgreda?
oczywiscie nie miałem na myśli bycia zawodnikiem.myślałem raczej o samoobronie i rekreacji
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: judo dla zgreda?
chlopaki ja mam pytanie trenowalem pare lat temu zapsy jakies dwa lata moze troszke wiecej 5 lat kicka podstawy z zapasow pamietam troszki bjj i sambo troszki parteru zanam i chcialem sie do sekcij zawodniczej zapisac mam 20 lat powiedzalem trenerowi ze moge walczyc z zawodnikami tylko ze by mnie poscil mam jakies szanse ?powaznie sie pytam !!!!!!!!!!!!

___________
Marcin
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: judo dla zgreda?
ja chyba zaczne trenowac judo- wlasnie zaczynam pierwszy rok na awfis gdansk :!: moze ktos trenowal na tamtejszym azs'ie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024