Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głupota Ludzi.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.

Ale kobiety też mają rzeczy zastrzeżone dla siebie... Wiesz, ja na przykłąd nie rozumiem cóż wielkiego jest w nowej fryzurze nawet jeśli jest bardzo łądna... A dla kobiety zmiana fryzury to przecież ( ponoć ? ) symbol przemiany wewnętrznej...
P.S.

zmiana fryzury to nie jedyna "wasza rzecz" , oczywiście

hmm ja naleze do kobiet dla ktorych nowa fryzura make-up nie oznacza nowego wcielenia to tylko maska ktora ukrywa ta sama osobowosc moze ja jedynie wyrazac,moze wyzywac czesto tez to wykozystujemy...
owszem mamy rzeczy zastrzezone dla siebie ale ja nie widze przeciwwskazan by sie nimi nie dzielic :)

nie poczulam sie urazona tylko chcialam podkreslic to zebys zrozumial co piszesz i jak mozna to interpretowac

Marta, zapraszam do Łodzi na sesję dotykania... noży

hmm a moze spotkamy sie w polowie drogi :?: :) i ciekawi mnie jak sobie wyobrazasz taka sesje :?:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.

hmm a moze spotkamy sie w polowie drogi :?: :) i ciekawi mnie jak sobie wyobrazasz taka sesje :?:


Zdecydowanie zapraszam do Łodzi. A jak sobie to wyobrażam? heh... najpierw trochę teorii, potem gra wstępna (proste modele jak Buck czy Gerber) przejście do akcji (czyli Benchmade, Microtech, MOD, Emerson - podziwianie szlifów, cięcie w locie jedwabnych szarf) aż dojdziemy do finału (Chris Reeve i custom knives). Po wszystkim, już dla relaksu, można się powprawiać we wspólnym ostrzeniu...
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.

Zdecydowanie zapraszam do Łodzi. A jak sobie to wyobrażam? heh... najpierw trochę teorii, potem gra wstępna (proste modele jak Buck czy Gerber) przejście do akcji (czyli Benchmade, Microtech, MOD, Emerson - podziwianie szlifów, cięcie w locie jedwabnych szarf) aż dojdziemy do finału (Chris Reeve i custom knives). Po wszystkim, już dla relaksu, można się powprawiać we wspólnym ostrzeniu...

to mam kilka podstawowych pytan :
ile czasu nam to zajmie :?:
ile nozy liczy twoja kolekcja :?:
mam nadzieje ze ten jedwab nie bedzie czescia mojego ubrania :)
hmm przewidujesz jakies dzwieki :?:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.
Marta, nie mogę tak wszystkiego prosto z mostu walić. Ile, co, jakie dźwięki, jak długo itp. Wliczając w to zaplecze sklepowe to starczyłoby na dłuuuuugą sesję. W każdym razie jakbyś chciała kiedyś na prawdę poznać noże to tylko daj znać emailem i już...
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.
A tak już odchodąc nieco od tematu... nie sądzicie, że niektóre noże są po prostu SEXY? Np takie...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tak się "to" (podziwianie ostrza) robi:

Dołączona grafika
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.
najbardzej podobaja mi sie 1 i 3 :) jak bede miala chwilke i mozliwosci zeby przyjechac to oczywiscie ze napisze :) dziekuje za zaproszenie
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.
widać ze Piter nie przedkłada dotykania noży nad dotykanie kobiet - jakoś to pobrzmiewa między wierszami. :) :)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.

widać ze Piter nie przedkłada dotykania noży nad dotykanie kobiet - jakoś to pobrzmiewa między wierszami. :) :)


Cóż... ideałem do którego należy dążyć jest jedno i drugie... wojowniczka i jej Custom Strider...

Dołączona grafika
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.
.....jest jeszcze jedno wyjscie...jedna reka dotykamy kobiety w drugiej trzymamy noz...(?)... :)
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.
taaaa...myślę że tę metodę preferował Jack the Ripper :balisong: ( co za debil przetłumaczył go jako kubę rozpruwacza)

kuba - na razie zwykły :twisted:
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.
Wspaniale te zdjecia to jedyna poezja ktora rozumiem na tapete sobie zaraz walne jednego.
Ps wyrabial ktos noze metoda domowa bo ja mam problemy ze zdobyciem odpowiedniej stali a chce sobie zrobic taki nozyk z jednego kawalka jak ktos ma za zdjecie swoje podany taki z krotkim ostrzem i dziurkami .
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.
Kurde, Piter sobie nic nie robi z istnienia ANTYKLUBU... Chyba trzeba w jakiś brutalny sposób dać znać o sobie. :twisted:

Marta, więc twierdzisz że nie zdaję sobie sprawy z tego co mówię? Teraz mi jest przykro... :(
Ale wiesz, kiedy kobieta chce być obrażona to nawet nienagannie wychwany gentelman będzie miał prze... :)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Głupota Ludzi.

Marta, więc twierdzisz że nie zdaję sobie sprawy z tego co mówię? Teraz mi jest przykro... :(
Ale wiesz, kiedy kobieta chce być obrażona to nawet nienagannie wychwany gentelman będzie miał prze... :)

nie to mialam na mysli mam nadzieje ze cie nie urazilam ja nie poczulam sie urazona chwilowo tylko zmeczona
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024