Skocz do zawartości


Zdjęcie

michalczewski vs hall


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: michalczewski vs hall
Jedyne, co wydaje mi się kontrowersyjne, to to, że w poprzedniej walce sędzia nie pozwolił kontynuować Hallowi z powodu rozbitego oka. A tu Michalczewski walczył z jednym okiem zamkniętym od 7 rundy. Ale.... Hall miał zamknięte prawe oko, a walcząc w pozycji odwrotnej nie widział lewych prostych, które dosięgały go za każdym razem, więc groził mu ciężki KO, lub poważne uszkodzenie oka. Michalczewski z rozbitym okiem radził sobie jako tako. Sędzia przerwał wg. mnie walkę w odpowiednim momęcie. Hall nawet nie usiłował protestować, widać było, że ma dość. Ogólnie porywająca walka, niesamowity chart ducha Michalczewskiego. Ostatnio tak zacięcie walczył z Virgill'em Hillem, którą to walkę uważam za jego najlepszą.
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: michalczewski vs hall
to była ciężka walka, trochę cóś chyba przekrętów było. Tak czy inaczej tygrys wygrał. Hall zaprezentował się fenomenalnie, a sedzia... coż powinien zmienić zawód.

Po walce doszedłem do wniosku, że Darek nie taki młody, jeśli nie zmierzy się z Royem to czerwca przyszłego roku to nigdy nie powalczą.
Ostatnie pojedynki Michalczewski wygrywa z coraz większym wysiłkiem.
A Roy czeka bo wie że czas działa na niekorzyść Darka.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: michalczewski vs hall
Ustalm jedno - obydwaj najlepsze lata maja juz za soba. Ale Michalczewski zaimponowal mi. Wiecej opisalme sie na Gorinkan.
K_P
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: michalczewski vs hall
[quote name="budo_Yayami_Omate"] W pierwszej walce mimo spuchniętego oka Hall bardzo chciał walczyć dalej - w drugiej Hall mógł chyba jeszcze uciec Tygrysowi z pod gradu ciosów. [/quote]
W pierwszej nie mogl dalej walczyl bo cochwile dostawal lewy wiec zle by sie dla niego to skonczylo. W drugiej by mogl uciec na noszach.
[quote]
Warto nadmienić, że w drugiej walce Darek miał oko spuchnięte niegorzej niż poprzednio Hall, mimo to sędzia nie robił mu problemów.
[/quote]
Nie bylo powodow. [/quote]
  • 0

budo_yayami_omate
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: michalczewski vs hall
[quote name="budo_Fox"][quote name="budo_Yayami_Omate"] W pierwszej walce mimo spuchniętego oka Hall bardzo chciał walczyć dalej - w drugiej Hall mógł chyba jeszcze uciec Tygrysowi z pod gradu ciosów. [/quote]
W pierwszej nie mogl dalej walczyl bo cochwile dostawal lewy wiec zle by sie dla niego to skonczylo. W drugiej by mogl uciec na noszach.
[quote]
Warto nadmienić, że w drugiej walce Darek miał oko spuchnięte niegorzej niż poprzednio Hall, mimo to sędzia nie robił mu problemów.
[/quote]
Nie bylo powodow. [/quote][/quote]

Równie dobrze można tak powiedzieć o Hallu w pierwszej walce.
Michalczewski nic nie widział na lewe oko po walce. Sam mówił o tym dziennikarzom, o ile moja znajomość niemieckiego mnie nie zawodzi. Przez takie coś można się na trwałe pozbawić gały, ale jeżeli uważasz, że to nie powód, coż...
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: michalczewski vs hall
[quote name="budo_Yayami_Omate"][quote name="budo_Fox"][quote name="budo_Yayami_Omate"] W pierwszej walce mimo spuchniętego oka Hall bardzo chciał walczyć dalej - w drugiej Hall mógł chyba jeszcze uciec Tygrysowi z pod gradu ciosów. [/quote]
W pierwszej nie mogl dalej walczyl bo cochwile dostawal lewy wiec zle by sie dla niego to skonczylo. W drugiej by mogl uciec na noszach.
[quote]
Warto nadmienić, że w drugiej walce Darek miał oko spuchnięte niegorzej niż poprzednio Hall, mimo to sędzia nie robił mu problemów.
[/quote]
Nie bylo powodow. [/quote][/quote]

Równie dobrze można tak powiedzieć o Hallu w pierwszej walce.
Michalczewski nic nie widział na lewe oko po walce. Sam mówił o tym dziennikarzom, o ile moja znajomość niemieckiego mnie nie zawodzi. Przez takie coś można się na trwałe pozbawić gały, ale jeżeli uważasz, że to nie powód, coż...[/quote]
Hall nie wykorzystywal tego ze Michalczewski nic nie widzial natomiast Darek wykorzystywal taka jest roznica.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024