Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Najnowsze 2 filmy z Seagalem nie będą puszczane w kinach tylko na płytkach dvd!
Coś mi się zdaje że to koniec aktorski Stefana.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Kufa, a ja lubiem i nie mam DVD :cry: .
  • 0

budo_lee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Loozik Lord właśnie po to wymyslili divix'a hehehe
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!

Najnowsze 2 filmy z Seagalem nie będą puszczane w kinach tylko na płytkach dvd!
Coś mi się zdaje że to koniec aktorski Stefana.


no i bardzo dobrze, swiat nic nie stracil, a wprost przeciwnie 8) im mniej badziewia ,tym zdrowsza psychika :wink:
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Hmm świat z pewnością straci niewiele...ja przyznam oglądałem większość filmów SS i były całkiem niezłe.Może nie zajebiste ale niezłe.Ciekaw jestem Szczepan dlaczego tak go nie lubisz?Delikatnie mówiąc nie jestem zwolennikiem aikido i nie mnie oceniać Stefana pod kątem fachowości techniki ale wydaje mi się że to dzięki niemu aikido w pewnym okresie stalo się tak popularne na Zachodzie...nie sądzisz?

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
To prawda Stefan "pokazał" aikido na dużym ekranie. Do dziś słyszę ależ ten seagal to mistrz rozłożyłby każdego...
Niestety dla Stefana film akcji (walki wręcz) idzie w keirunku ala matrix i jet li co dla SS nie jest zbyt korzystne zważywszy że takie sceny z jego udziałem wyglądają śmiesznie (przed przedostatni film). Być może że w produkcję wmieszali się polacy i dlatego wyszło siano i poleci na dvd.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
No i tu Fiodor muszę ci przyznać niestety rację - Steven wykonujący za pomocą sztuczek montażowych skomplikowane ewolucje a la capoiera czy KF wygląda śmiesznie żeby nie powiedzieć żałośnie.A szkoda bo jego walki na ekranie były bardzo charakterystyczne i o ile w wielu innych filmach ludzie lali się p mordach i kopali, to tak rzucał i dźwigniował tylko ON. A jak zaczął iść z duchem czasu(Mtrix, Jackie Chan i Jet Li) to wyszła kicha - vide Mroczna Dzielnica(ale była zajebista muza i trochę humorku :) )
A tak BTW - dla dzisiejszych 5 latków Steven nie będzie już tym czym jest dla naszego pokolenia...czas upływa bezlitośnie :lol: :lol:

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Zaraz, mój idol Jackie Chan :wink: robi filmy z użyciem efektów specjalnych a'la Matrix???
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
NIe nie Słaszysz, źle mnie zrozumiałeś :) Jackie jest jednym z niewielu (nawet Jet je stosuje) aktorów niestosujących takich trików.Albo stosujących w minimalnym stopniu. Jego umiejętności kaskaderskie (obok MA) są w absolutnej światowej elicie. Nie masz się o co martwić :) :)

Chodziło mi o pewien nowy trend w kinie MA bedący połączeniem popularności filmów made in HK (Jackie czy Jet) z efektami "wynalezionymi" przez Matrixa.Teraz każda prawie produkcja MA musi mieć walki w takim właśnie stylu - nazywanym juz oficjalnie "matrix style".Jeżeli ktoś nie umie wykonać pewnych rzeczy robią to za niego efekty specjalne - np."Exit wounds" czy "Blade"

Mówiąc inaczej - Steven i DMX chcieli polatać i porobić gwiazdy (patrząc na filmy z Jackiem) a że nie potrafili - sięgnęli do arsenału chwytów a la Matrix. Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś co miałem na mysli :wink: :?:

Pozdddrawiam
El Primo
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Cholera właśnie zauważyłem z jak ważnym towarzystwem dyskutuję - oprócz mnie i Lee same mody i admin we własnej osobie. Czuję się zaszczycony :) poklon :)

Pozdrawiam

El Primo
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Segal po tych wszystkich filmach "karatecko - kickboxingowych" pokazał coś nowego w sposobie pokonywania przeciwników. Tak samo jak Dacascos /mam nadzieję że nie przekręciłem nazwiska/ w "Tylko dla najlepszych" - abstrachując oczywiście od skuteczności tych stylów na ulicy, było to coś zupełnie nowego i ciekawego. Nie wiem jak było z Segalem i aikido, ale film "Tylko dla najlepszych" na pewno zainteresował wielu ludzi capoeirą /a także twórców innych filmów/. Co do J. Chana to uważam go za najlepszego kaskadera na świecie.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!

Hmm świat z pewnością straci niewiele...ja przyznam oglądałem większość filmów SS i były całkiem niezłe.Może nie zajebiste ale niezłe.Ciekaw jestem Szczepan dlaczego tak go nie lubisz?Delikatnie mówiąc nie jestem zwolennikiem aikido i nie mnie oceniać Stefana pod kątem fachowości techniki ale wydaje mi się że to dzięki niemu aikido w pewnym okresie stalo się tak popularne na Zachodzie...nie sądzisz?

Pozdrawiam
El Primo


Jako aktor - Seagal jest mowiac delikatnie zwykla prycza. Jako pokazujacy na ekranie SW - technicznie slabizna. Podobnie technicznie w aikido - robi techniki jak wiatrak machajac rekami na wszystkie strony bez sensu.......
Ogolnie gosciu z gory skazany na sukces :(
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Masz rację Pyton :) "Tylko dla najlepszych" jest chyba jedynym filmem z udziałem capo jaki widziałem.NIe pokazem tylko filmem.Owszem pewne techniki pojawiaja się dzisiaj w sporej części filmów MA ale to był jedyny film w calości oparty na capo. I masz rację że znam paru gości(w tym mnie) którzy po obejrzeniu powiedzieli sobie: to jest po prostu piękne!

A Jackie Chan - No.1 na świecie :twisted: . Jego osiągnięcia do momentu rozpoczęcia kręcenia filmów na Zachodzie są imponujące. Ekipa kaskaderów pracująca z nim od lat jest w pewnym sensie również jego dziełem - wiele tricków to właśnie pomysł Jackiego.Jest wybitnym kaskaderem i choreografem...

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_pencil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
odnosnie machania segalowego na wszystkie strony to az tak bym nie generalizowal- jak juz to przeciez to mialo byc jakby aikido na ulice no nie - nie ma miejsca na ta lagodnosc i plynnosc kroku z pokazu jakiegos. Rzeczywiscie w niektorych scenach wygladal jak wiatrak ale to zazwyczaj jak juz walczyl tasakami albo jakims innym korkociagiem :wink:


ps. Jackie to jedna z moich pierwszych motywacji do robienia czegokolwiek ala MA
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!

Jako aktor - Seagal jest mowiac delikatnie zwykla prycza. Jako pokazujacy na ekranie SW - technicznie slabizna. Podobnie technicznie w aikido - robi techniki jak wiatrak machajac rekami na wszystkie strony bez sensu.......


Eeee no bez przesady. Aktorem jest istotnie na poziomie lewgo drewniaka mojej babci, ale jego filmowe aikido mi sie podoba. Przynajmniej w kazdym razie w pierwszych 2-3 filmach. Dotychczas nie widzialem nikogo ciekawszgo od lamania konczyn...
Oj, gdyby ten czlowiek przestal uderzac i kopac to daloby sie jeszcze od biedy go ogladac... No i gdyby przestal w kocu miec glebokie przeslanki, w sensacyjnych filmach klasy B to jakos nie idzie do kupy...
A z kariera chyba bardzo zle skoro na swojej stronie WWW sprzedaje kadzidelka i takie tam. Nie bylo nic o tym ze to na cele dobroczynne..
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!

Jako aktor - Seagal jest mowiac delikatnie zwykla prycza. Jako pokazujacy na ekranie SW - technicznie slabizna. Podobnie technicznie w aikido - robi techniki jak wiatrak machajac rekami na wszystkie strony bez sensu.......
Ogolnie gosciu z gory skazany na sukces :(


Technicznie słabizna? 8O Przecież Seagal zna kendo, karate, a w aikido jest mistrzem (7 DAN) i pierwszym cudzoziemcem który założył szkołe walki w Japoni :)

Co do tego że jego najnowsze filmy idą prosto na video to faktycznie wina tego że teraz na fali są filmy matrixowe. Podobnie nowe filmy z JCVD nie są wyświetlane w kinie :?
Co do Jackie Chana i Jeta Li to oboje mają zarówno filmy z "realistycznymi" walkami jak i z wykorzystaniem efektów specjalnych i lin. Mi osobiście bardziej się podobają filmy Jeta :twisted:
Aha i też oczarowała mnie capoeira w "Tylko dla najlepszych" :)
  • 0

budo_kenshiro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Wiadomo: Dacascos i jego capo rządzi :)

A co do matrixowych efektów, to cóż, wyglądają ciekawie ( choć ja wolę bardziej realistyczne walki ) a przynajmniej mają większą klasę gdy wykonują je prawdziwi fachowcy a nie biedny Keanu po trzech miesiącach treningu :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
wlasnie wczoraj w stanach wszedl do kin film ze Stefanem

"Half Past Dead"

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
Jak bylem w USA to reklamowali film z Jackie Chan'em pt. Tuxedo. Tak w skrocie - Jackie dostaje smoking agenta 007 za ilestam milionow dolarow i dzieki temu potrafi latac, skakac po scianach itp itd :(
Cos mi sie zdaje, ze teraz to juz bedzie wszystko ala Matrix :cry:

sliver
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe filmy z Seagalem nie będą w kinach!
w pierwszym tygodniu wyswietlania film zarobil jakies 12 milionow i na tym sie skonczylo bo za tydzien weszly nowe produkcje hollywoodu ktore przycmily "Tuxedo" - moze bedzie w polsce
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024