Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto trenuje na wakacjach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?
Ja trenuje z nudow . Choc jak pracowalem przez 1 miesiadz to nie mialem sily trenowac.
  • 0

budo_duzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?
Ja wyjechalem na poczatku lipca do Anglii zarabiac kase.
Zamierzalem trenowac, dowiedzialem sie nawet ze niedaleko jest klub Tekwondo. Pomyslalem sobie zajrze i potrenuje z angolami, moze sie czegos naucze.
Po pierwszym trygodniu na budowie dalem sobie spokoj, jak przewioze taczkami 10ton piachu to mysle tylko o tym zeby walnac sie do wyra i spac. Mam taki trening wytrzymalosciowo silowy ze glowa boli i nie tylko :D
Do Polski wracam pod koniec wrzesnia, znow studia i normalne treningi.
Duzy
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?
Ja nie trenuje w wakacje.. zreszta treningi zostawilem juz w czasie sesji egzaminacyjnej. Teraz brzuszek mi rosnie... jem zdecydowanie za duzo. Jak wroce we wrzesniu na trening to po rozgrzewce bede mial go dosyc :?

PERUN
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?

Ja nie trenuje w wakacje.. zreszta treningi zostawilem juz w czasie sesji egzaminacyjnej. Teraz brzuszek mi rosnie... jem zdecydowanie za duzo. Jak wroce we wrzesniu na trening to po rozgrzewce bede mial go dosyc :?

PERUN


aaaaaaaccchhhh to juz rozumiem dlaczego sprzedajesz boken i jo :lol:
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?

aaaaaaaccchhhh to juz rozumiem dlaczego sprzedajesz boken i jo :lol:

Nie no.. boken i jo to leza u mnie w mieszkaniu 2 lata nie uzywane... a na smietnik mi szkoda wyrzucic :? Jak do konca roku nie znajdzie sie kupiec, to oddam za darmo pierwszemu napotkanemu na ulicy aikidoce :lol:

PERUN
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?
Jak ci sie nie uda sprzedac, to mozesz na jakis czas "pozyczyc" mi ... moga sie przydac, tylko kwestia rozmiaru hmm...
A co do brzuszka, to jak wrocisz da wawy to moge cie troche pomeczyc to zgubisz ;) Ale tak jak bylo mowione, umawiac sie nie bedziemy.
Pozdrowienia, my sunshine :wink:
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?

Jak ci sie nie uda sprzedac, to mozesz na jakis czas "pozyczyc" mi ... moga sie przydac, tylko kwestia rozmiaru hmm...

Tobie Tafia to moge nawet dac je teraz.. a rozmiar.. hmm.. standardowy :roll:

A co do brzuszka, to jak wrocisz da wawy to moge cie troche pomeczyc to zgubisz ;) Ale tak jak bylo mowione, umawiac sie nie bedziemy.

Zobaczymy.. ale umawiac sie nie bedziemy... i brzuszek chetnie bym zgubil.. nawet juz teraz po dzisiejszym dniu - 3 fishmac'ach, frytkach, litrach napojow, po 2 porcjach bulgogi i cheesedogu, po 4 Heineken'ach... taaaakkk - mysle o tym czy nie zaczac sie kontrolowac z jedzeniem i czy nie zaczac cwiczyc juz teraz :roll:

Pozdrowienia, my sunshine :wink:

Pozdrowienia, moje slonko sloneczko

PERUN
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?
Ja mam przerwe , ponieważ przerwa dobrze robi :) treningi zaczynam pod koniec sierpnia (kondycyjne) a od wrzesia normalne , na zadowy bedziemy sie przygotowywać
  • 0

budo_rachel
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?
A ja dopiero trenowac zaczęłam w wakacje dokładnie to 9 lipca treningi mam 3 razy w tygodniu po 2 godz. Mam nadzieje ze od wrzesnia bedzie wiecej razy w tygodniu bo dla mnie ok 6 godzin tygodniowo to napewno za mało :P
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje na wakacjach?
Mimo iz w moim klubie są treningi wakacyjne , postanowilem sobie odpuscic - musze wyleczyc wszelkie kontuzje (kolana, bark, szczeka,łokiec).Od wrzesnia zaczynam najbardziej intensywny sezon treningowy w moim zyciu !
pozdrowienia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024