Skocz do zawartości


Zdjęcie

no i po co to wszystko...?? Głębsze rozważania nad .......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

no i po co to wszystko...?? Głębsze rozważania nad .......
Pytanie... czy każdy z trenujących....zastanawiał się głębiej po co to robi?? Czy tylko dla własnej satysfakcji, czy dlatego że lubi szpanować, a może dlatego że chce się obronić na ulicy ?? ...Osobiscie .(przynajmniej na razie)trenuję żeby zdobyć jakąś tam sprawność fizyczna..chociaż co raz bardziej zastanawiam się nad głębszą istotą treningu...

a jakie wy macie przemyślenia na ten temat ??
:idea:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: no i po co to wszystko...?? Głębsze rozważania nad .......
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: no i po co to wszystko...?? Głębsze rozważania nad .......
próboje tylko bardziej rozwinąc tamten temat... jak sobie poczytałem to większą uwagę zwrycili w tamtym temacie na ankietę w której nie można wszystkiego zapisać dlatego proponuję aby każdy wyraził swoje refleksje na ten temat ...ale dziękuję za uwagę LORD(poprostu nei przeglądam wszystkich działów i nie czytam wszystkich postów bo nie mam na to czasu ale jeszcze raz dzięki :) .. i nadal zachęcam do pisania !
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: no i po co to wszystko...?? Głębsze rozważania nad .......
dla mnie trening stal sie nawykiem, daje rowniez pewnosc siebie nie tylko w sytuacjach zagrozenia ale w podejsciu do rozwiazywania problemow, w okresach kiedy nieco odbijalem od karate cwiczylem inne dyscypliny sportowe windsurfing, snowboard, silownia i chyba tak juz zostanie...
nie wyobrazam sobie zycia przed telewizorem i dojocego kilka piw dziennie...
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: no i po co to wszystko...?? Głębsze rozważania nad .......
ja akurat jak wspominałem...
(a może i nie :?: ) ćwiczę praktycznie (przynajmniej narazie) po to by zwiększyć swoją wytrzymałość a także po to by się rozwijać ....poprostu jestem osobą wątłej postury(przynajmniej narazie) jest to także spowodowane tym ze nigdy nie uprawiałem żadnego sportu....i to się odbiją ...ze względu także na mój młody wiek staram się jakoś rozwijać bo jeszcze 10 lat moze 15 ... i koniec....wszystko przepadnie ...oczywiście gdy już sie jako tako rozwinę fizycznie a także psychicznie czas przyjdzie na pogłębienie swojej wiedzy ... i zastanowienie się głębsz :idea: nad drogą którą obrałem !!


:Fade-color
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024