Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pokaz noży Benchmade


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Pokaz noży Benchmade
W niedzielę (9 czerwca), na ZKS Hutnik w Warszawie odbywa się impreza strzelecka (pneumatyki) ale połączona z pokazem noży Benchmade'a i innych zabawek tego typu. Jak ktoś chce to zapraszam... pełniejsze info na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Czy ekspozycja nozy bedzie a'la sztuce z baru mlecznego w "Misiu" Barei?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Seiken... nie mam pojęcia co z tego wyjdzie. Wręczono mi trochę stuff'u i powiedziano "pokaż ludziom"... w końcu większość zna BM ze zdjęć, a wiesz chyba sam najlepiej, że nie ma to jak wziąć AFCK czy Ares'a do własnej łapy... zmienia się punkt widzenia... a u nas w sklepach po prostu tego NIE MA :(
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Sorry ze nie na temat, ale nie moglem sie powstrzymac.

Jestem od dzisiaj szczesliwym posiadaczem EC. Kupiony w knifecenter.com, doszedl do mnie w niecaly tydzien(!).
Jest super.
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
.......taa...oni sa szybcy.......musze przyznac, ze ostro sie zdziwilem gdy paczuszka od nich przyszla juz po tygodniu (lub 6 dniach dokl. nie pamietam)......dobra firma....
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Ja mam pytanko. Ta impra to sie przeciagnie do poznych godzin nocnych (lub wczesnych rannych) wiec czy tam mozna gdzies przenocowac???

Tak sie wlasnie lamie nad wyjazdem. No i nareszcie jest zakladka M.O.D'a na "gunsach" :D
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Powodzenia Pieter , chyba to bedzie pierwsza tego typu impreza w POlsce ?
Jednak uwaz nawet w takim kraju dobrobytu jak KAnada , noze gina podczas show ( Lightfootowi zniknol Predator ostanio , jak nikt nie wie)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade

Ja mam pytanko. Ta impra to sie przeciagnie do poznych godzin nocnych (lub wczesnych rannych) wiec czy tam mozna gdzies przenocowac???


Zaczynamy około 10.00 i na dzień dobry idą w ruch giwery (bo impreza głównie strzelecka). Później, około 14-15 planowana była część grillowo - integracyjna połączona właśnie z prezentacją zabawek Benchmade'a. Co z tego wyjdzie (pogoda :( ) to czas pokaże...
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Wszystko fajnie tylko czemu Wawa?
NIe odzywa sie we mnie lokalny patriotyzm tylko pewna trudność związana z dojazdem - z Gliwic do Wawy jest kawałeczek a ja mam w poniedziałek egzamin... :cry:
Mam nadzieję że impra ci Piter wypali i w przyszłości jeszcze lepsze zorganizujecie :wink:
POwodzenia i mało lepkich rąk wśród zwiedzających :) życzy

El Primo
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade

Wszystko fajnie tylko czemu Wawa?


Hej,
Czemu W-wa? Ano dla tego, że te noże to tylko impreza "towarzysząca"... 90% czasu to będzie strzelanie, strzelanie, strzelanie. Ale skoro będą już ludzie i skoro będę w Warszawie, to pomyślałem, że zabiorę tochę stali itp. Z resztą jak popatrzę za okno (a dystans strzelań Field Target czyli 50m to strzelnica odkryta)... to po prostu nawet mi się odechciewa myśleć o tym. Ale jak ktoś jest zainteresowany, to zapraszam serdecznie!
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
No i jak tam po pokazach noży?
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Hmmm...jakbyś Fiodor przeczytał info o imprezce to byś zauważył że całość kończy się grillem integracyjnym pod wieczór. Dodajmy też że Piter nie jest warszawiakiem :) Tak więc zanim skończy, wróci i siądzie do kompa będzie...poniedziałek :wink:

Pozdrawiam

El Primo
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
No to po imprezie....

Część pierwsza (Strzelanie) przebiegła wzorowo - nie ma rannych ;)

Co do nożyków itp. zainteresowanie na maxa! To wspaniała sprawa móc pokazać innym jak działa dobry nóż. Większość po prostu nie spodziewała się, że folder może być tak zrobiony. Otwieranie - masełko, blokada - imadło. Zero ruchu ostrza i obowiązkowo golenie rąk :) Pełna kultura, nic nie "zaginęło", nikt się nie pokaleczył. Kilka Benchmade'ów znalazło swoją nową kieszeń :) No i popatrzeć też było na co... od Nimravusów i ColdSteel'a SRK ze stałą klingą, przez neck'i (Tether, LaGriffe) dalej przez klasykę czyli AFCK w kilku wersjach i wielkościach, Ascent'y, Aresa, 350 Pardue, do automatów w stylu AFO i UDT. Zaplątał się jeszcze jakiś Emersonek, Sebenza, Lightfoot czy Leatherman'y oraz parę gadżetów w stylu SureFire, latarki LED czy ostrzałki...

Imprezę zaliczam do udanych. Myślę, że sporo ludzi zaraziło się wczoraj nożykami... a każdy, kto miał już dobre ostrze w łapie wie, że TO TRZEBA POCZUĆ...

Aha, pokaz Benchmade'ów możliwy był dzięki łódzkiej firmie ALERT, z którą współpracuję od kilku lat, a która właśnie została... generalnym dealerem Benchmade'a w Polsce.
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Piter.......no to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulowac udanej imrezy...........
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Na widok jakiego noża ludzie ślinili się najbardziej?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz noży Benchmade
Było tak, jak być powinno, a więc każdy miał swój typ. Jeden machał dużym AFCK, inny zachwycał się smukłą linią 350 Pardue czy UDT jako idealnym nożykiem do marynarki, a prawdziwi outdoor'owcy widzieli tylko Nimravusa, Aresa... i Sebenzę :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024