Skocz do zawartości


Rickson...Dziadek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson...Dziadek
Zapewne podobne tematy pojawiaja sie na anglojezycznych forach i napewno niektore z nich przeglada sam Rickson Gracie. Ciekawy jestem jak on sie czuje czytajac takie teksty jak "Rickson to dziadek" "był wielki ale teraz to szmata bo stary" " jest wielkim czlowiekiem ale przyszedl jego czas" - Troche ukoloryzowalem , nie wincie mnie za to chcialem jak nojmocniej wyrazic to o co mi chodzi.W licznych wywiadach pisal ze przestanie trenowac BJJ jak jego poziom zacznie spadać , jak widac jego poziom jest ok. bo z tego co wiem jeszcze trenuje.Osobiscie tego czlowieka szanuje jak nikogo innego ze swiata MA i nie obchodzi mnie ile ma lat. Jest wielki , był i bedzie przez conajmniej najblizsze 2000 lat.Poprostu dziwnie sie czuje z mysla za gdzies tam jest zmuszony takie posty czytac.
Pozdrowienia
  • 0

GośćGuest_budo_kiełbasa_*

Guest_budo_kiełbasa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson...Dziadek
hmm, pisząc ten temat chcialem pokazać wam zdjeciówkę Ricksona, która byc może go postarza . Nie było moim celem naśmiewanie sie z niego, ubolewam tylko ze nic o nim nie "slychać" . Uważam Ricksona za konkretnego Fajtera i nie neguje jego sportowych zaslug .

Tak gwoli wyjasnienia
Tyle...

budo_kdh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson...Dziadek
Choong dokladnie o to mi chodzilo.
Kielbasa ja do tego typa dwa posty wyzej nie do Ciebie, rozumiem twoje dobre intencje:))

Pozdro


KdH/BJJ/WWA
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024