Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gra UFC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gra UFC
Szczyt czerstwości :D

"bądźmy dobrych nadzieji" :D
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gra UFC

a to chlopaki widzieliscie????



mysle ze taz calkiem niezle to bedzie!!! tylko ciekame jak bedzie ze sterowaniem??!! :?
jak pamietam poprzednie czesci na psx i drem'a to troche kiepskie ale badzmy dobrych nadzieji :)

Było
I - z tego co czytalem - to nie jest to grafa jaka bedzie na ps3

a co do UFC na dreama to była jedna z 2 najlepszych gier jakie w życiu grałem (a sporo czasu kiedys na to marnowałem). Trzeba bylo sie jej długo uczyc, to nie był tekken ( i być moze tym odstraszała miłosnikow nieskomplikowanej, efekciarskiej rozgrywki) , ale okres gdzie przez prawie rok w kazdy piatek i sobote z połową moich znajomych zamiast wychodzic do knajpy siedzielismy i gralismy turnieje od popułudnia do świtu nigdy nie zapomne
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gra UFC

a to chlopaki widzieliscie????






a co do UFC na dreama to była jedna z 2 najlepszych gier jakie w życiu grałem (a sporo czasu kiedys na to marnowałem). Trzeba bylo sie jej długo uczyc, to nie był tekken ( i być moze tym odstraszała miłosnikow nieskomplikowanej, efekciarskiej rozgrywki) , ale okres gdzie przez prawie rok w kazdy piatek i sobote z połową moich znajomych zamiast wychodzic do knajpy siedzielismy i gralismy turnieje od popułudnia do świtu nigdy nie zapomne

i Pat Miletich miał dużo wiecej akcji niż inni zawodnicy (obrony przed takedown) gra jak na tamte czasy naprawde dawała rady
  • 0

budo_erjudo2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kato
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gra UFC
ahahahahha poprostu chodzilo mi o to ze w tym demie jest liddel z rampage a nie jak wyzej griffin a wiem ze to ta sama gra!!!!
dalem link do tego dema bo chcialem wam je pokazac a nie zlamalem przykazanie !!!! rozpisaliscie sie przez to ze hohohohoh.......ehehheehh
chlopaki brak wam luzu bez napinki!!!!! :) :) :) :)

Zapomnial bym mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie ale fajna jest gierka
"K-1 Dynamite" na PS2 moze nie jest nowa ale daje rade. Moze ktos w nia gral ???
Mozna walczyc na zasadach K-1 lub MMA bardzo mila gierka uwazam osobiscie ze lepsza od UFC!!
bardzo fajnie rozwiazane jest kierowanie kazdy zawodnik ma inne techniki kolesie z K-1 maja gorszy parter itp..... dla tych co nie znaja polecam mysle ze polubicie ja!!!
pozdro
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gra UFC

z połową moich znajomych zamiast wychodzic do knajpy siedzielismy i gralismy turnieje od popułudnia do świtu nigdy nie zapomne

ja tam ze znajomymi urzadzalismy turnieje w Budokana.. :lol:
link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gra UFC

a to chlopaki widzieliscie????



mysle ze taz calkiem niezle to bedzie!!! tylko ciekame jak bedzie ze sterowaniem??!! :?
jak pamietam poprzednie czesci na psx i drem'a to troche kiepskie ale badzmy dobrych nadzieji :)


Tez z poczatku myslalem ze tak bedzie wygladac aktualna gra,ale z tego co mi wiadomo to tylko taki a la filmik z tej nowej gru ufc.Gameplay bedzie mniej wiecej wygladal jakk link ktory zapodalem.Byc moze troszke lepiej bo gra wychodzi w 2009 i jeszcze nad nia pracuja.
  • 0

budo_erjudo2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kato
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gra UFC
tutaj jeszcze jeden link do gierki....[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shakur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Gra UFC
Dobry zjadacz czasu..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024