Skocz do zawartości


Zdjęcie

Andrzej Bryl - twórca BAS 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jesli byłbyś łaskaw DOBROCZYŃCO... :?
  • 0

budo_yoda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

a ja mam pytanie. z lekka OT czy ktos dysponuje ksiazkami dr. Bryla? tzn. "taekwon-do. koreanska sztuka samoobrony" i "skuteczna samoobrona" ? szukalem tego wszedzie ta pierwsza maja w bibliotece AWF we Wroclawiu ale jest poza moim zasiegiem . jakby ktos mial wersje elektroniczna i moglby tak na mail to bylbym wdzieczny.....


ja mam obie książki (dostałem od dr. Bryla, kiedyś u niego trenowałem) ale kurde dostępu do skanera nie mam :( Jak coś wykombinuje to wyślę.
  • 0

budo_pan przem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

a ja mam pytanie. z lekka OT czy ktos dysponuje ksiazkami dr. Bryla? tzn. "taekwon-do. koreanska sztuka samoobrony" i "skuteczna samoobrona" ? szukalem tego wszedzie ta pierwsza maja w bibliotece AWF we Wroclawiu ale jest poza moim zasiegiem . jakby ktos mial wersje elektroniczna i moglby tak na mail to bylbym wdzieczny.....


ja mam obie książki (dostałem od dr. Bryla, kiedyś u niego trenowałem) ale kurde dostępu do skanera nie mam :( Jak coś wykombinuje to wyślę.



Mistrzu !!!!!! :)
  • 0

budo_maddrajwer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
wodnik szuwarek,bardt - probowalem wyslac dwa razy ale cos nie chce pojsc ten zawodowiec... sorry potem sprobuje jeszcze raz
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

a ja mam pytanie. z lekka OT czy ktos dysponuje ksiazkami dr. Bryla? tzn. "taekwon-do. koreanska sztuka samoobrony" i "skuteczna samoobrona" ? szukalem tego wszedzie ta pierwsza maja w bibliotece AWF we Wroclawiu ale jest poza moim zasiegiem . jakby ktos mial wersje elektroniczna i moglby tak na mail to bylbym wdzieczny.....


ja mam obie książki (dostałem od dr. Bryla, kiedyś u niego trenowałem) ale kurde dostępu do skanera nie mam :( Jak coś wykombinuje to wyślę.



Mistrzu !!!!!! :)

ja tez mam obie ksiazki (a nie trenowalem u bryla :) tylko je kupilem jakies 12 lat temu :D
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
To moze zeskanujesz? :)
  • 0

budo_pan przem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
i wyslesz? :)
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
NIESTETY nie mam ani czasu ani mozliwosci na razie.....ale jesli chodzi o ksiazke o samoobronie to nie jest to zadna rewelacja.wszystkie techniki sa podobne w innych systemach combat.natomiast ksiazka "zawodowiec" byla chyba prezentowana w necie.
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

natomiast ksiazka "zawodowiec" byla chyba prezentowana w necie.

Pamietasz moze adres?
  • 0

budo_zmacek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Sław: nie przesadzaj z Piotrkiem S. ze dal by rade Jarkowi B. Ten pierwszy byl przygotowywany przez dr Bryla pod katem sportowym a drugi ow pan glownie do zabijania bo trzeba nazwac rzeczy po imieniu.Nie ma co sie zaglebiac w ten temat w kazdym badz razie Piotrek mimo odsiadki jest w doskonalej formie.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

Sław: nie przesadzaj z Piotrkiem S. ze dal by rade Jarkowi B. Ten pierwszy byl przygotowywany przez dr Bryla pod katem sportowym a drugi ow pan glownie do zabijania

sorry Ty wierzysz w bajki?! przygotowywanie pod ktem zabijania?!a na co to cywilowi?!he?!zapoluje na Yeti majc tak wiedze?!jest to na pewno czBowiek znany i szanowany w kregach combatowych ale nazywaniem kogos adeptem technik smiertelnych to jest przesada...on trenuje walke wrecz w calosci a nie tylko elementy eliminacji przeciwnika na amen..przez takie posty,które notabene sa jak pomnik czy oblisk jakiegos guru ludzie maja takie wypaczone podejscie i wiedze na temat combatu :? :?
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

Sław: nie przesadzaj z Piotrkiem S. ze dal by rade Jarkowi B. Ten pierwszy byl przygotowywany przez dr Bryla pod katem sportowym a drugi ow pan glownie do zabijania

sorry Ty wierzysz w bajki?! przygotowywanie pod ktem zabijania?!a na co to cywilowi?!he?!zapoluje na Yeti majc tak wiedze?!jest to na pewno czBowiek znany i szanowany w kregach combatowych ale nazywaniem kogos adeptem technik smiertelnych to jest przesada...on trenuje walke wrecz w calosci a nie tylko elementy eliminacji przeciwnika na amen..przez takie posty,które notabene sa jak pomnik czy oblisk jakiegos guru ludzie maja takie wypaczone podejscie i wiedze na temat combatu :? :?

dokladnie tak Mości Szuwarku! Ale na zdecydowaną większość użytkowników tego Forum różne banialuki mocno działają! :)
  • 0

budo_sław
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Zmacek myśle że troche się zapędziłeś!Trenując taekwondo Piotr Szymanowski poznał także bas3 był najlepszym uczniem dr a to że nie dał by mu rady ani Bielan ani Żmija stwierdził jeden z instruktorów Bryla.Ciekawie napisał Wodnik Szuwarek i w pełni go popieram.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
K... Panowie wiecej rozwagi! Ja tez jestem przygotowywany do zabijania, i kazdy judoka, czy cwiczacy bjj - wystarczy potrzymac troche dluzej duszenie, np. w Mataleo i....
I jest nas w tym kraju "trenowanych do zabijania" pewnie z kilkaset tysiecy.
Zejdzcie na ziemie.
Do zabijania w warunkach konfliktow zbrojnych profesjonalisci uzywaja broni palnej, bylem na targach zbrojeniowych przedczoraj i zapewniam, ze jej wybor jest ogromny!
K_P
PS. Mialem w reku futurystyczny FN P90. Rewelka! Jak sie to trzyma!
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

K... Panowie wiecej rozwagi! Ja tez jestem przygotowywany do zabijania, i kazdy judoka, czy cwiczacy bjj - wystarczy potrzymac troche dluzej duszenie, np. w Mataleo i....
I jest nas w tym kraju "trenowanych do zabijania" pewnie z kilkaset tysiecy.
Zejdzcie na ziemie.


Zupełnie OT. Ciekawym, czy ktoś się zorientuje, że wystarczą nie tak znów długie i kosztowne przeszkolenia owych kilkuset tysięęcy i mamy gotową, nieźle wyszkoloną, armię partyzancką. :twisted:

Ponoć tak to działa w Szwajcarii. Zwykli obywatele mają jakieś tam przeszkolenia i kraj się robi niezwykle trudny do zdobycia, bo co wioska to wojsko. (Nie wiem na ile te informacje są prawdziwe).

Pozdrawiam

Marcin

Ps. Widziałem dzisiaj mjr Cupsa na TVP2 w naborze do jakiegoś programu pt. "Selekcja". Wiecie może o co w tym chodzi?
Ps. 2. Mjr Cups ma prawdziwie zabójcze okulary słoneczne. :)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
W Szwajcarii jest np. najwięcej broni długiej w przeliczeniu na obywatela. Na świecie. A to taki spokojny kraj...
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

W Szwajcarii jest np. najwięcej broni długiej w przeliczeniu na obywatela. Na świecie. A to taki spokojny kraj...


No tak ale to wynika z ich polityki i braku regularnej armii.
Każdy obywatel po przeszkoleniu wojskowym trzyma pełne wyposażenie w domu. I ma obowiązek ciągłego podnoszenia kwalifikacji strzeleckich - musi regularnie trenować na strzelnicy.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Selekcja majora Kupsa? Bieganie zpalcakiem na plecach za quodem mjr rezerwy i jego kumpli. A po tym uczenie sie rzedu cyfr i ich recytacja. zawsze soe zastanwaim przy takich okazjach - czy wspolczesne pole walki to lasy bagna i korzonki, czy mury miasta i smietniki z resztkami?
K_P
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

zawsze soe zastanwaim przy takich okazjach - czy wspolczesne pole walki to lasy bagna i korzonki, czy mury miasta i smietniki z resztkami?
K_P


W świetle ostatnich światowych wydarzeń, trzeba by pustynie dopisać.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
W istocie.
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

6 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024