Skocz do zawartości


Zdjęcie

zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ivona1005
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc
Witam wszystkich! :!: Specjalnie zarejestrowalam sie na tym forum, poniewaz potrzebuje pomocy! a mianowicie chodzi o osobe mi bliska ktora bierze sterydy ale ostatnio zarzyla nieswiadomie przeterminowanych sterydow. W zwiazku z tym mam pytanie- jakiej pierwszej pomocy mozna udzielic takiej osobie?? Moze ktos mial juz taka sytuacje? prosze napiszcie mi jak najwiecej informacji na ten temat- ja sie -szczerze na tym nieznam dlatego pomyslalam o tym forum. Z góry dziękuje wszystkim za informacje
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc
Musi teraz bardzo dzielnie chronić swoje jajca.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc
Ivona1005, Musisz napisać więcej informacji co to za steryd i ile jest po dacie ważności. Sterydy to leki, a więc komplikacje mogą być ogromne, ale wydaje mi się, że nic z tego nie będzie :)
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc
Ivona1005 jesli jest po terminie i nie dzieje sie nic złego z nim to spoko , ja brałem testosteron po terminie 2 miesiące i było dobrze , napisz co to był za steryd pozdro :]
  • 0

Ivona1005
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc
Dziękuje za wszystkie wpisy!!! :) ... więc moi drodzy wyglada to tak mniej-wiecej, co pare dni regularnie wstrzykuje sobie dawkę mieszaną( chyba pół na pół) MASTOXU i ENTEXU. Mówi ze wczesniej brał troszke inne,a po tych za kazdym razem źle sie czuje-ostatni raz byl tragiczny, myslalam juz ze bede dzwonic po pogotowie-objawy, osłabienie, potliwosci, goraczka, dreszcze, problemy z oddychaniem, nadwrazliwosc na dotyk, mdłosci, nudnosci, brak apetytu. Moze poprostu nowy specyfik nie ta dawka- wyczytalam ze kazdy organizm reaguje inaczej na sterydy. co wy na to?? :/
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc
spotkałem sie z czymś podobnym u mojego kolegi lata temu ...przy omce dostawła mdłości ,gorączki ,dreszcze i we łbie mu sie kręciło nawet kilka dni ........wiec można wziąść pod uwage albo bił w dupę fake .....albo reagował własnie tak na ten specyfik ...

na po dacie ważności jak po dacie ważności ale ma też znaczenia w jakich warunkach były przechowywane owe substancję...
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc
lepiej miech to odstawi towar jak napiasł geloo83 , jest podrobiony miałem takie obiawy po ruskim podrobionym koksie i to zaledwie po 1 strzale :)
radze odstawic te koksy :padam:
  • 0

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: zarzycie przeterminowanych sterydów-pomoc

Dziękuje za wszystkie wpisy!!! :) ... więc moi drodzy wyglada to tak mniej-wiecej, co pare dni regularnie wstrzykuje sobie dawkę mieszaną( chyba pół na pół) MASTOXU i ENTEXU. Mówi ze wczesniej brał troszke inne,a po tych za kazdym razem źle sie czuje-ostatni raz byl tragiczny, myslalam juz ze bede dzwonic po pogotowie-objawy, osłabienie, potliwosci, goraczka, dreszcze, problemy z oddychaniem, nadwrazliwosc na dotyk, mdłosci, nudnosci, brak apetytu. Moze poprostu nowy specyfik nie ta dawka- wyczytalam ze kazdy organizm reaguje inaczej na sterydy. co wy na to?? :/


To jest reakcja ochronna organizmu na nową substancję w organiźmie. Nadpotliwosć o tym świadczy oraz gorączka. Gdyby był uczulony kuło by go w klatce piersiowej oraz miał częste krwotoki z nosa, choć te drugie również występują przy podniesieniu cisnienia, koksy się w tym specjalizują.
Myślę, że jego organizm walczy z tymi substancjami, a nawet jestem tego pewny. Nie jest to ani fake, ani nic w tym stylu. Poprostu musi dac sobie spokój, albo zmiejszyć dawke o poł i zobaczyć.

To tak jak amfetaminą. Większość ma speeda, a mała garstka ludzi dostaje wylewu, kobiety przekiwitają lub można dostać zapalenia osierdzia :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024