Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kto na prezydenta? (33 użytkowników oddało głos)

Kto na prezydenta?

  1. Jarosław Kaczyński (10 głosów [30.30%])

    Procent z głosów: 30.30%

  2. Bronisław Komorowski (5 głosów [15.15%])

    Procent z głosów: 15.15%

  3. Grzegorz Napieralski (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Andrzej Olechowski (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. Waldemar Pawlak (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. Janusz Korwin-Mikke (16 głosów [48.48%])

    Procent z głosów: 48.48%

  7. Andrzej Lepper (2 głosów [6.06%])

    Procent z głosów: 6.06%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Sondaże TVN mają się tak do rzeczywistości, że :rotfl: 45% i 32% a w rzeczywistości 41% i 36,8%, różnica 13% zamiast 5% :D Taką o to obiektywna mamy TVN-WSI :wstyd:

Dołączona grafika

:wstyd:


Nie wiem jak Wy ale ja wole kociaka, niż takiego kaszalota.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
A jakie obiektywne stacje mamy , kur** wszędzie u mnie w miescie pojaiwł się banery z napisem "POPIS DEAD" kur, a ludzie będą sie jarać zmanipulowanymi banerami. Czemu kur** nikt nie widzi jakie to fałszywe, obłudne, czemu ludzi bawi błazen palikot w sejmie i cała ta zakłamana grupa, czemu im sie to podoba, czemu... ludzie pomylili kabaret z polityką.. brakuje jeszcze majewskiego w po kur... :wstyd: wstyd ...
wstyd mi za całą tą ojczyzne :/ Wszędzie wokół, stacje telewizyjne, radiowe, onet.pl eyborcza, wszystko tak kłamie, gorsze niz cenzura za komuny, bo ludzie slepi nawet nie wiedzą, że taki syf sie robi wokół. W przypadku kaczora nie będzie przełomu, ale w przypadku komora bieda kłamstwa i manipulacja jeszcze większe, po 5 latach wejdzie na stołek kolejny POjebaniec, a kolejne dobre fuchy wyłapią kolejni POjebancy u rozkradną wszystko. To koniec państwa Polskiego. Pora nie liczyć na to że studia coś nam dadzą. Kaczyński przynajmniej ma dobre zamiary, PO pokazało jakimi są h****mi.
edit:
Znów sie wk**** tylko jak wysłałem post, popatrzałem na tą grubą komorowską i przypomniał mi sie spot jak dupek chwalił ile domów nie nakradł. Rubas powinienen w budce przy jeziorze stać i sprzedawać kiełbasy z grilla, nie przygryzać żadnej martwiąc się o cholesterol, czekać w kolejce na lekarza z powodu głupich badań, za które polecą mu 3 pensje i martwić się że nie stać go na węgiel drzewny. :evil:
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
No argumenty macie w ch***j...
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Pamiętam jak dziś jak PO wołało "Obniżymy wam podatki, tylko wybierzcie nas"
I co się stało? POszły znacznie w górę i jeszcze tłumaczył się głupio Tusk.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
To więc Krzysiu przedstaw najpierw swoje, przydało by się bo naprawdę nia mam zamiaru nikogo oczerniać ani martwić się i bać. Ale PO mnie nie dość że nie przekonuje to znam trochę ich politykę, przedstaw minusy pis-u abym żył w świadomości że mogło być gorzej.
Ach i niech nie będzie to coś w stylu "Żona lecha chodziła ze zwykłą torbą z reala "albo "bo jego żona jest brzydka"
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Dobre łydki.. daj jakieś w pozach foty :)
:P
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie

To więc Krzysiu przedstaw najpierw swoje, przydało by się bo naprawdę nia mam zamiaru nikogo oczerniać ani martwić się i bać. Ale PO mnie nie dość że nie przekonuje to znam trochę ich politykę, przedstaw minusy pis-u abym żył w świadomości że mogło być gorzej.


Nie mam zamiaru porywać się z motyką na słońce. O minusach PiS-u powinieneś wiedzieć - rządzili już naszym krajem, odśwież pamięć. Jeśli twierdzisz, że to były dobre lata to nie mamy o czym rozmawiać.
Z całym szacunkiem chłopaki, ale większość z Was nie wie o czym pisze i piszecie w kółko to samo. np. podatki. Tyson, czy płacisz podatki? One nie wzrosły, tylko zmalały. PO miało też projekt podatku liniowego, ale zavetował go ...prezydent Kaczyński. Nie chcę tracić czasu i przekonywać kogoś do słusznych racji, ale wk***a mnie jak jedziecie z takimi tekstami, często nie argumentując nic ponad teksty w stylu "Niech wyp*** z Tuskiem na Białoruś". Stajecie się podobni do agresywnego typu lidera PiS-u.
Nie uważam, że PO to doskonała partia a Komorowski to świetny kandydat. Twierdzę tylko, że najlepszy z dostępnych. Ale skoro chcecie Kaczyńskiego to wasz wybór. Demokracja i wolnośc słowa.


PS. Kancik :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Nie na PO. Za afery w partii, za wysokie premie, za palikota, za oczernianie innych partii, za przekupstwo, za kłamstwa, za gdansk, za zmienne poglądy w zaleznosci o to o co sie im wytknie, za brak przyznawania się do winy, za podkopywanie innym dołków, za całe ITI, za oszustwa, za fałszowanie wyników, za usunięcię teczek IPN, za skrywaną przeszłość, za chęć nadania możliwosci głosu wyborczego 16 czy 15 latkom, za przedłuzenie wieku emerytalnego(jak by 66 letni staruch nie mógł dac miejsca młodym), za 300 mln nie trafionych dofinansowan na szpitale, za niszczenie raportów, za prywatyzację dóbr polskich, za dofinansowanie 500 mln ITI wiadomo w jakich celach, za aferę korupcyjną w ZUS, za zlikwidowanie porozumienia z gazpromem, za oddanie 182 milionów żydom za II wojnę światową, za brak respektowania tradycji Polskiej, za jej po prostu sprzedaż wraz z dumą i honorem, za lizanie dupy niemcom i rosjanom. Za "na 90% rysiu, że załatwimy," za "Drugą irlandię"i za "Niewprowadzenie euro spowolni nasz rozwój gospodarczy"."Włączajcie tvn, 500 milionów nie poszło na marne. Pozdro, o to w jaki sposób i w jakim celu Platforma doszła do władzy. Może pis nie miał dużych osiągnięć, ale media nie mając na co narzekać doszukiwały się tylko tych typu "Żona prezydenta z torebką z real-u". Dla mnie wystarczającym plusem był wzrost pkb o kilkanascie %, złoty się sporo umocnił , czasem zarabiałem tylko 33 grosze na koronie, i za opóźnienie wprowadzenia euro- strzał w 10-kę. Większości polaków wpojono do głowy pogląd że lepiej być okradanym niż rządzonym przez "Kaczkę", bo kaczka powinna pływać w stawie. No nic, powodzenia w budowaniu 2 irlandii, jak dozyjecie drodzy wyborcy 67 lat będę zazdroscił wam zapewne wysokiej emerytury :) żadna partia nie była tak złowroga do polski, tyle afer ile w PO przez rok nie mają inne przez 10. dlatego obowiazkiem każdego myślącego patrioty jest oddać głos przeciw, a że został tylko Kaczor, to trzeba wybrać wieele mniejsze zło. Kiedyś brało sie broń teraz wystarczy ruszyć dupe i zagłosować. Nie zapomnijcie i motywujcie sie na głosowanie.

A wkurzam sie za kazdym razem jak wchodze w ten temat, jak ja bym chciał miec taką moc żeby komuś źle życzyć i zdychał w męczarniach, nie miał bym skrupułów, zaczął bym od całej tej grupy bildebergów czy jak tam, potem przez głowy stanów, UE, a tych bym zostawił sobie na koniec :cool: :evil: :evil:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie

Stajecie się podobni do agresywnego typu lidera PiS-u.


hahahah taaa jeeeaaa :evil: :evil: :evil:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie

jak by 66 letni staruch nie mógł dac miejsca młodym


Zacznijmy od tego, czy on może pracować jeszcze? Bo moja mama np pracuje w byłym PGR 35 lat już i staż emerytalny swój ma lecz do wieku emerytalnego brakuje jej jeszcze 9 lat! i co ma zrobić przez zwiększenie tego wieku jak już nie daje sobie rady w tej pracy bo jakby nie było żniwa z roku na rok coraz bardziej dają w kość a lata nie te... i kiedyś to było 500 zł/mc. Za PiSu było nawet 1200 a teraz nie ma 1000 zł... Super jest.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
nie mam ochoty się wstydzić za gajowego kretyna co strzela gafy i nie wie jakie Państwa są w UE, myli paragrafy w konstytucji, wychodzi z NATO, kupczy życiem żołnierzy w Afganistanie, nie wie, że mamy sady 24 godzinne, obniża wiek przedszkolny, obraża kobiety nazywając je kaszalotami, nie wiem co to jest RBN, chodź ją sam powołuje... powódź jest dla niego statystyką, tekst "w tamtym roku też była powódź powinniście się przyzwyczaić" za te słowa powinni go zlinczować. Myśli ze do kłamstwa obłudy i manipulacji też jesteśmy przyzwyczajeni... i niestety ma rację, polacy są ślepi.. I jego źródło wiedzy - wikipedia.

Stajecie się podobni do agresywnego typu lidera PiS-u.

Tak, dodaj że noszę moherowy beret, yeeaaa, :evil: :evil: :evil: Agresja, to ten tunczyk z kreatyną, razem z Jarosiem wzięliśmy po działce tego wyzwalającego agresję i przemoc sterydu. Przekąsił bym bronka na posiłek przedtreningiem :mad:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
A ja zajebałem z Jarkiem Shivę i bad tripa załapałem :cwaniak: dlatego tacy agresywni jesteśmy :hyhy:
No poczekamy i zobaczymy jak to będzie. 5 lat zjebanego życia.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Na szczescie obok mam biedronkę, można tanio robić masę. Czasem do serka elementy maszyn produkcyjnych gratis.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Byle nie Komorowski byle nie podatek liniowy, prywatna służba zdrowia, eutanazja, zwiazki homosi.. ZDECYDOWANIE JAREK! :padam:
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
A tam jesteście burkami i tyle :P :D
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
typowy brak argumentów... kur od 3 dni męcze każdego Bronkiewicza, całkowity brak brak brak... a chciałbym usłyszeć ze nie bedzie tak źle.. ale w sumie bronek nawet nie ma planu wyborczego :(
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie

PO miało też projekt podatku liniowego,


czy sądzisz że podatek liniowy to lepsza opcja? Jak dla mnie nie.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie

typowy brak argumentów... kur od 3 dni męcze każdego Bronkiewicza, całkowity brak brak brak... a chciałbym usłyszeć ze nie bedzie tak źle.. ale w sumie bronek nawet nie ma planu wyborczego :(


K... chłopie jaki Bronkiewicz? To, że głosuję na Bronka jest wyborem mniejszego zła. Nie rób ze mnie fana Bronka. Ja po prostu nie chcę Kaczora i jego PiSu, bo już to przerabiałem. Inaprawdę dziwię się, że macie tak krótką pamięć. A może podobał Wam się okres rządów PIS... PO jest dla mnie obecnie najlepszą frakcją polityczną. I nie pisz, ze brak mi argumentów, skoro pisałem już, że nie chce mi się o tym pisać. Co do planu wyborczego to chyba nie czytałeś uważnie. Plany są niemal identyczne. Pozostaje wybór człowieka - stonowanego, czasem walnącego gafę gajowego, wywodzącego się z frakcji rządzącej, czy sfrustrowanego, kłótliwego i skłóconego z rządem Kaczyńskiego również walącego gafy. Czy podobało Wam się jak Tusk i Lech darli koty?
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Kłótnią nie rozstrzygniecie sporu. O polityce i o wierze z różnymi postrzeganiami ciężko rozmawiać :P
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie

Czy podobało Wam się jak Tusk i Lech darli koty?

dlatego wolałbym rządów Jarka i PiSu w rządzie. Jakoś nie widzę szału za PO. Dług publiczny wzrósł, PKB zmalało, to lepiej jest? A widziałeś jak by za czasów PiS? Widziałeś inne słupki z tamtego okresu?

PKB za czasów PiS 6,8%, za czasów PO 1,8%
Wzrost zatrudnienia PiS 4,6%, PO -(słownie minus) 1,2%
Wzrost inwestycji PiS 20,4%, PO -0,3%
Minimalne wynagrodzenie wzrost PiS 32%, PO 13%
Deficyt budżetowy PiS 16mld PO 23,7mld
Inwestycje zagraniczne PiS 13mld PO 8,5mld

Taka kolorowa partia?
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024