Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
SRC 12: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago - oficjalnie!

Organizacja Sengoku Raiden Champioship w dniu dzisiejszym (3 lutego), oficjalnie potwierdziła pojedynek polskiego zawodnika Mameda Khalidova (20-3-1) z Brazylijczykiem Jorge Santiago (21-8) na swojej gali SRC 12, która odbędzie się 7 marca br. Będzie to walka o pas mistrza organizacji w wadze średniej.


Obaj zawodnicy zmierzyli się w listopadzie 2009 na gali Sengoku 11 i górą w walce z mistrzem organizacji był mieszkający w Polsce czeczeński wojownik z klubu Arrachion Olsztyn. Ponieważ wówczas pojedynek nie był walką o tytuł mistrza, zarządzony został rewanż i Khalidov ponownie stanie przed szansą pokonania brazylijskiej gwiazdy - tym razem już w pełnym majestacie walki tytułowej w hai Ryogoku Kokugikan w Tokio.

Sengoku, która znana jest z powolnego działania podała wreszcie kolejne walki w których Japończyk Yuji Hoshino (16-7-7) zmierzy się z uczestnikiem ostatniej gali Bellator FC Wilsonem Reisem (9-1) z Brazylii, oraz Shigeki Osawa (4-1) który wystąpi przeciwko Koreańczykowi Kang Kyung Ho (4-2).

Źródło: fightsport.pl
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
Tak, o pas teraz będą walczyli ;) Santiago jak mówił w wywiadzie to nie docenił możliwości Mameda, dlatego tak szybko przegrał i teraz Mamed może mieć teraz problem z wygraną. W sumie Mamed jak sam mówił to był przygotowany na 50-60% swoich możliwości w tej walce dlatego zobaczymy jak to się potoczy wszystko ;) Obym zdał tą sesję to być może będę miał okazję poznać Mameda.
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
Mamed wygra jeśli walka nie potrwa dłużej niż 2 rundy :cwaniak:
tez gdzieś czytałem ze Mamed do walko przygotowywał sie ok 1 miesiąca po Ramadanie, teraz ma więćej czasu i to powinien wykorzystac :D
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
Wywiad z Mamedem - rozmowa o rewanżu w Sengoku. Materiał ze strony mamed-MMA.pl:

" Już wkrótce czekają nas nie lada atrakcje związane z kolejnym pojedynkiem Mameda Khalidova w kraju Kwitnącej Wiśni. Nasz zawodnik był niedawno w Warszawie, by wziąć udział w testach medycznych, a także sesji fotograficznej. Mimo, że harmonogram zajęć ma bardzo napięty to znalazł chwilę, by udzielić mi wywiadu. Cała Nasza rozmowa poniżej.

Siódmego marca stoczysz kolejną walkę w Japonii. Początkowo miałeś skrzyżować rękawice z Kanadyjczykiem Joe Doerksenem. Jak się jednak okazało będziesz po raz drugi walczyć z Jorge’, Santiago, a stawką tego pojedynku będzie mistrzowski pas „Sengoku”. Opowiedz proszę o kulisach kontraktowania tej walki.
- Początkowo otrzymaliśmy propozycję walki z Doerksenem. Zgodziłem się na nią. Jak się jednak okazało, Japończycy chcieli żebym się bił z Santiago.
„Sengoku” trochę się czaiło z tą propozycją, bo moim promotorzy otrzymywali różne propozycje, aż wreszcie zapytali konkretnie. Czy zgodzę się po raz drugi bić z Brazylijczykiem? Oczywiście jestem za… żeby z nim walczyć o pas, joł! (śmiech)

Doskonale wiemy, jak zakończyła się wasza pierwsza walka. Powiedz proszę, jak uważasz, że tym razem będzie wyglądać ten pojedynek?
- Wtedy ja nie znałem jego, a on nie znał mnie. Jedynie widzieliśmy swoje walki na wideo. Tym razem pojedynek może wyglądać całkiem inaczej. Może z jego strony będzie więcej asekuracji, a może z mojej. Trudno to stwierdzić. Mam wrażenie, że nie będzie to taka łatwa walka, jak ta w listopadzie. On już wie czego się może spodziewać. Chciałbym, żeby ten pojedynek zakończył się szybko i z dobrym wynikiem dla nas. Obecnie jestem na etapie przygotowań. Wtedy miałem tylko trzy tygodnie na trenowanie, a teraz czasu mam zdecydowanie więcej. Będę chciał się tak przygotować, żeby wygrać ten pojedynek.

Wspomniałeś, że przed pierwszą walką nie mogłeś się maksymalnie przygotować. Ramadan, ograniczenie jedzenia oraz treningów nie służyły temu. Teraz chyba będziesz mieć lepszy komfort, szczególnie psychiczny?
- Dokładnie. Na pewno będę w lepszej formie. Poza tym będę spokojniejszy psychicznie. Poprzednim razem wiedziałem, że jestem po Ramadanie., że mam zero formy i tylko trzy tygodnie na przygotowanie się do walki. To wszystko się tak nagle skumulowało i sam się zastanawiałem, czy dam radę, bo tutaj wagę trzeba robić, że miałem mało czasu na treningi. Teraz jest dużo lepiej i spokojnie mogę się przygotowywać.

Jak będą wyglądać twoje przygotowania?

- Treningi będą na pewno dokładniejsze, a cała reszta już w rękach Boga. Liczę, że da mi tą siłę, to szczęście… to coś, co zawsze mi daje!

Kilka dni temu miałeś przeprowadzane testy w KSW Lab. Jak wypadły? Jesteś zadowolony z wyników?
- Zgadza się, robiłem testy z Michałem Garnysem. Wyniki okazały się dużo lepsze niż przed pierwszą walką z Brazylijczykiem. Wtedy nie trenowałem, był czas Ramadanu i moja forma nie była najlepsza. Teraz też dwa tygodnie nie trenowałem, ale ruszałem się, coś tam robiłem i to dało się zauważyć w wynikach tych testów.

Powróćmy do pojedynku z Santiago. Pokonałeś go w płaszczyźnie, w której czuje się najlepiej, czyli w parterze. Uważasz, że tym razem może unikać walki na ziemi i chcieć walczyć w stójce?
- Nie mam pojęcia jak będzie chciał walczyć. Wcześniej w wywiadach opowiadał, że chce walki w stójce i byłem na nią przygotowany. Okazało się, że nie chciał się lać w stójce i wolał parter. Popełnił tam mały błąd i zakończyła się walka moim zwycięstwem. Jednak nie oznacza to, że takie błędy popełni po raz kolejny. Drugi nasz pojedynek może być dużo cięższy. Mam nadzieję, że damy dobrą walkę i kibice będą zadowoleni.

Wielu kibiców zadaje sobie pytanie o sformułowanie kontraktu. Czy masz w nim zapisane, że w razie zdobycia mistrzowskiego pasa „Sengoku” musisz stanąć do co najmniej jednej obrony?
- Najpierw go zdobędę, a później pogadamy jak to będzie dalej.

Na koniec chciałbym zapytać się, gdzie trafi mistrzowski pas „Sengoku”. Pozostanie w rękach Brazylijczyka, czy przyjedzie do Polski?
- Bóg tylko wie jak to będzie. On trenuje, ja trenuję o obaj nie znamy wyniku. Na pewno każdy z nas będzie dążyć do tego, żeby go zdobyć.

Mamed, dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia.

- Dziękuję i pozdrawiam wszystkich moich kibiców.

Rozmawiał Artur Przybysz
konfrontacja.com "
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
w niedziele 7 marca o godzinie 8.00 czasu polskiego rozpocznie się gala w której Mamed powalczy o pas Sengoku z Jorgiem Santiago

niestety Polsat nie będzie transmitował gali, na MMA-TV również nie będzie transmisji :wstyd:

War Mamed :padam: :padam: :padam:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
Na SopCascie będzie prawdopodobnie. Ostatnio poznałem kilku ochroniarzy z klubów studenckich, którzy znają się dobrze z Mamedem. Ogólnie spoko goście i to oni mi wyjaśnili, że na treningi MMA nie opłaca mi się iść nie znając wcześniej innej sztuki walki.

EDIT: Nawet na Sopcascie nie będzie, nic nie będzie transmitowało tej gali. Lipa ;/
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tu miala buc transmitowana walka.
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
48-47, 48-47, 49-47 Mamed przegrał przez decyzję :zalamany:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
Mamed przegrał z Santiago na punkty: 48-47, 48-47, 49-47. Walka miała 5 rund
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
mar 997, też śledziłeś MMA-Rocks? :D Tylko tam można było się dowiedzieć o walce, mi bardzo długo strona się ładowała.

W sumie dowiemy się dokładnie kto wygrał gdy zobaczymy retransmisję walki, bo trzeba patrzyć na to, że sędziami byli japonczycy a Santiago walczy dla ich federacji.
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
ja śledziłem z 3 stron jednocześnie :cwaniak:

Jak znajdę walkę to podam na forum
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] stad mozna ściagnąc walke Mameda z JOrge Santiago
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
po obejrzeniu walki twierdze że Mamed wygrał na pewno 2,3 i 4(chodź ta mogłaby być remisowa) , 1 i 5 dla Santiago
Mistrza trzeba pobić, Mamed był słabo kondycyjnie przygotowany w porównaniu do Santiago
a i miejsca przygotowywania się do walki dużo o sobie mówią
Mamed trenuje w Arrachion Olsztyn
a Santiago American Top Team
Dużo łatwiej miał brazylijczyk trenując z najlepszymi zawodnikami MMA

Jeśli Mamed chce być mistrzem musi zmienic team i trenować w USA, tak postąpił Tomasz Drwal i efekty są :padam: w Polsce niestety nie przygotuje się zbyt dobrze do walki :/

czekam na
Jorge Santiago vs Mamed Khalidov III :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago
Dokładnie, Mamed jest najlepszym zawodnikiem Arrachionu i nie ma z kim sparingować za bardzo, nawet jego trenerzy są na niego za słabi (bez obrazy Pawła i Szymka bo też sporo umieją :P) a Santiago sparinguje u siebie z 10 zawodnikami mającymi czarne pasy w JJ więc o czymś to świadczy. Chociaż jeśli chodzi o fakt, że Mamed nauczył się tego w Arrachionie który nie ma porównania do American Top Team to stwierdzić można, że Mamed to jest wielki talent ale nie doszlifowany. Gdyby trenował właśnie w American Top Team to byłby kozak chociaż i tak wg mnie - jest kozak.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024