Skocz do zawartości


Zdjęcie

walki dla kobiet


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
ok dzieki wielkie napeno zaczne robic cos w tym kierunku.pozdrawiam :D
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
noo trzymamy kciuki ^ ^
tylko zacznij : P
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
no dzieki wielkie. napewno zaczne robic :D pozdrawiam
  • 0

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
witam panow po dlugiej przerwie :P

ostatnio boksowalam sie tyroche z moim chlopakiem :P i wiecie co nawet nie bylo tak zle dalam mu rade co prawda dostalam pare razy ale coz bylam twarda oddalam mu tez :D

pozdrawiam
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
: O

Nie wiem co o ty sądzić :|

Idź na BJJ, jak by przesadził złam go i tyle :luka: :]
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
k-x trochę zbyt poważnie to odebrałeś wiadomo że jej na serio nie bił bo na serio nie bił prawda ??:D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
:D Nie no, za poważnie mnie odebrałeś, ale to na dwoje baba wróżyła, więc napisałem tak, żeby było do odebrania w dwie strony ^^
Kobieta to kobieta, jak żarty, to i moje żarty :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

mona1988-88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
oczywiscie ze nie bylo to powaznie,ale wczoraj sie z nim boksowalam i nawet mu krew z nosa poleciala :D ja bylam z tego dumna zrozumail ze tez mam troche sily i to mnie jeszcze bardziej zmobilizowalo do jakiegos sportu pozdrawiam wszystkich :D
  • 0

hunk
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet

wątpię żeby boksowała się z mężczyzną gdy ją zaatakuje choćbym nie wiem jak była dobra nie ma szans.


no tu się mylisz. Na tajski chodzi babka, przed trzydziestką i stoi na bramce czasami na imprezie w okolicach moich (!!). Uwierz-nie chciałbyś na nią trafić będąc napastnikiem. I wcale nie jest to jakaś baba wielka czy coś-normalna kobieta.
...................................................................................................................................
nie rozśmieszaj mnie kolego,bo pieprzysz głupoty,tak zazwyczaj gadaja leszcze,małolaty które musza się nieźle napocić w sparingach z dziewczynami a z mężczyznami nie trenują wogóle :rotfl: wiesz ja nie uprawiam sportów walki i bym ta lalę znokautował w bardzo krótkim czasie,nie wiem kto mógłby z babą nie dać sobie rady,ale tylko jakaś pierdoła,pedał...problem,że jestem z Wrocławia więc kawał drogi,napewno nie pojadę w Twoje okolice,jak znasz jej imię i nazwisko to podaj mi na priv.porozmawiam z nia ,pewnie ma profil na nk hehehe,poza tym coś Ci się chyba popitoliło,który klub wystawiał by na bramkę kobietę w dodatku samą???? to nawet jak faceci pilnują to często przynajmniej we dwóch,więc domyślam się,że nie jest sama tylko z kumplami,którzy to 'strzegą porządku' a nie ona,ona to może budzić respekt u innych dziewczynek i ewentualnie gejów ...
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
Daty...
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet

nie rozśmieszaj mnie kolego,bo pieprzysz głupoty,tak zazwyczaj gadaja leszcze,małolaty które musza się nieźle napocić w sparingach z dziewczynami a z mężczyznami nie trenują wogóle :rotfl: wiesz ja nie uprawiam sportów walki i bym ta lalę znokautował w bardzo krótkim czasie


Koledze hunkowi chyba testosteron uderzył do głowy po ostatnim cyklu... Nie znasz możliwości kobiet. Stereotyp kobiet jest taki, że są płcią piękną, delikatną, słabą. Prawda jest taka, że regularny trening sprawia, że są bardziej fizycznie wszechstronne od nas.
Nie chciałbyś wyskoczyć z tymi paniami
Dołączona grafika




Poziom Twojej przemowy świadczy o niczym innym jak o braku inteligencji lub ignorancji wypowiedzi innych użytkowników forum. Z tymi Paniami z powyżej jak i z wieloma innymi miałbyś bardzo duży problem pomimo, że mógłbyś być silniejszy fizycznie. Wystarczy kobieta trenująca od kilku lat Judo lub BJJ, MT i miałbyś pozamiatane.
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
Ważna, bardzo ważna, NAJWIĘKSZA RÓŻNICA - facet nie wali po jajach. Babka pewnie by napierdalała ile siły :rotfl:
  • 0

hunk
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet

nie rozśmieszaj mnie kolego,bo pieprzysz głupoty,tak zazwyczaj gadaja leszcze,małolaty które musza się nieźle napocić w sparingach z dziewczynami a z mężczyznami nie trenują wogóle :rotfl: wiesz ja nie uprawiam sportów walki i bym ta lalę znokautował w bardzo krótkim czasie


Koledze hunkowi chyba testosteron uderzył do głowy po ostatnim cyklu... Nie znasz możliwości kobiet. Stereotyp kobiet jest taki, że są płcią piękną, delikatną, słabą. Prawda jest taka, że regularny trening sprawia, że są bardziej fizycznie wszechstronne od nas.
Nie chciałbyś wyskoczyć z tymi paniami
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Poziom Twojej przemowy świadczy o niczym innym jak o braku inteligencji lub ignorancji wypowiedzi innych użytkowników forum. Z tymi Paniami z powyżej jak i z wieloma innymi miałbyś bardzo duży problem pomimo, że mógłbyś być silniejszy fizycznie. Wystarczy kobieta trenująca od kilku lat Judo lub BJJ, MT i miałbyś pozamiatane.


Widzę,że Ty też należysz do takich pierdół którzy sa bici przez własne dziewczyny :rotfl: znam świetnie możliwości kobiet i wiem,że są one dużooooooooo mniejsze od możliwości mężczyzn,uważasz,ze są fizycznie bardziej wszechstronne od nas? :rotfl: to ja Ci poradzę,żebyś jak najprędzej odwiedził swojego lekarza,nim ponownie zabierzesz głos na tym forum i ośmieszysz się po raz kolejny... no facet z czym Ty mi tu wyskakujesz? z Carano,którą bym zabił gołymi rękoma gdybym tylko miał taka ochotę,powinieneś się bardziej postarać i zamieścić zdjęcia chociaż Santos,która mimo,że taki prawie babochłop ,bo również bym ją utemperował,bo jestem choćby silniejszy fizycznie od niej,szybszy,mam dużo mocniejsze uderzenie,jedynie gorszą kondycję...i tak samo kobiety trenujące bjj,mt itp. nie stanowiły by dla mnie prawie żadnego problemu,chciałem nawet kiedyś ustawić się na taki pojedynek choćby z Joanną Paprocką,mistrzynią świata w TKD i przestała mi odpisywać,rozmawiałem z nią na Facebooku i jeszcze z kilkoma innymi ale albo mnie blokowały,albo nie odpisywały wogóle,ja uwielbiam bić kobiety które trenuja sporty walki i udawadniac im,że sa mimo tego bardzo słabe,więc prosze Cię nie pier... więcej mi o jakichś pipkach w stylu Carano i innych trenujących sporty walki,bo Ty widze masz ograniczona wiedze w tym temacie,mam zaledwie 170cm i 70kg wagi i mówię z całkowitym przekonaniem,że nie wiem czy znalazła by się na tej planecie taka baba która dała by mi radę,może jakaś ponad 100kg wieloletnia zawodniczka np. jj,to mógłby się zdarzyć przypadek,że bym przegrał,ale to tylko przypadek i jeśli takich ewentualnych pojedynków miałbym z taka załóżmy kilka,to większość bym napewno wygrał,a o moja inteligencje Ty się nie martw,bo Twój poziom intelektualny w porównaniu do mojego jest daleko w tyle...
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
Co gość :D sry za spam :P Fajne masz hobby - lanie kobiet..
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


hunk
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
idź pozamiataj podłogę lepiej
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
HAHAHa kurwa mać niech mnie drzwi ścisną, trenujesz coś że jesteś taki pewny siebie że każdej byś dojebał ?
Na takich jak ty się mówi Damski bokser, współczuje twojej żonie czy dziewczynie bo będzie miała grubo przejebane...
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

hunk
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet

HAHAHa kurwa mać niech mnie drzwi ścisną, trenujesz coś że jesteś taki pewny siebie że każdej byś dojebał ?
Na takich jak ty się mówi Damski bokser, współczuje twojej żonie czy dziewczynie bo będzie miała grubo przejebane...


synku z Tobą nie będę rozmawiał,bo masz 17 lat...bajeczka juz się skończyła,bierz misia i pakuj się do łóżka,chyba,że sypiasz na podłodze...
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
przypierdalanie się do wieku to oznaka braku argumentów tak btw - tak mam tylko 18 lat, zaraz idę w kimę, nie krzycz pls.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
Na forum zaglądają kobiety, a on ewidentnie pokazuje swoją osobą, że ma takie a nie inne do nich podejście. Gość taki jak on wg mnie nie jest wartościową osobą, dlatego wnoszę o uciszenie go. ;) Tym bardziej, że obraża innych użytkowników, co jest wbrew regulaminowi forum.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: walki dla kobiet
Mistrzu nie odpowiedziałeś na moje pytanie czy coś trenujesz że taki pewny jesteś... A co do wieku rozumiem że jak byś gadał z 13 latkiem to mógłbyś się przyjebać do wieku, mam 17 lat i uważasz że jestem zwykłym dzieckiem bo brakuje mi kilku miechów do osiemnastki i dowodu ? Jeżeli tak myślisz to ty dla mnie jesteś zwykłym dzieckiem, szkoda mi czasu na pisanie z takimi ludźmi jak ty.

PS: Twoje teksty tylko świadczą o tym jakim jesteś dzieciakiem ;]
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024