Skocz do zawartości


Zdjęcie

npp+meta+omo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

becon
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

npp+meta+omo
Witam, jestem zdecydowany na ten zestaw,
1-6 meta 35mg (under)
1-6 omnadren 250mg e2d
1-6 npp 75-100 e2d

no i clomid na koniec,
teraz kwestia problemu. nigdy nie mialem problemow z gino ale czasem sutki swedza na cyklu z tescia, no ale teraz bede łaczyl duza ilosc mety z omka, i chcial bym na wszelki wypadek jakos sie zabezpieczyc, ile potrzeba nolvy, jak ja zastosowac, czekac az cos wyskoczy czy z gory dac ja do cyklu?
jakie to sa dawki ile czasu sie powinno i jak to powinno sie robic, nigdy mnie to nie interesowalo bo nie mialem z tym problemu.

jesli chodzi o zestaw, to jest juz na 99%postawnowione.

przebyte cykle to oma, z deca i bez niej, czasem z ph,
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: npp+meta+omo
becon, hujowa waga a dawaki konkretne. pregnyl bym widzial po cyklu. nolwe bym dal jak zacznie ci gino dokuczac a tako bez sensu ladowac.
  • 0

becon
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: npp+meta+omo
ok to nolve kupie ale zostawie jak nie teraz to moze kiedy indziej bedzie potrzebna.
waga malutka, ale miesien mam ogolnie suchy, na tak zwanym kablu, no ale to tylko tlumaczenie.
omki tak duzo by szybko podniesc poziom tescia, bo jak widac bic bede tylko 6tyg, no i pewnie z 3tyg bedzie schodzic stezenie do zera po cyklu, wiec i zejscie bedzie i kilka tyg po nandrolonie :D
mety duzo bo chce wiecej niz przecietnie sie daje, bo jak wiadomo no chodzi w tym cyklu o mase, mozna bylo tez wziasc oxymetholon ale na to jeszcze za wczesnie. a raczej za chudo.

chce zdarzyc przed okresem letnim, a bardziej zanim temperatury zaczna byc dokuczliwo wysokie, ciezko duzo jesc jesli smazy 30C w cienu.

a ile pregnylu by trzeba zaladowac, i w jaki sposob? jak go rozpisac?

jaka dawka npp by pasowala do takich dawek mety i omki, by jako tako ta masa byla na nalezytym poziomie?
  • 0

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: npp+meta+omo
omke dalbym 2 tyg dluzej
npp 75 e2d starczy przez 6 tyg
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

becon
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: npp+meta+omo
ok dzieki, npp dam 75mg, a z omka sie zastanowie, moze przejde na propa po npp dla zejscia
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: npp+meta+omo
omo bym zostawil tak jak jest a npp mozna by nawet 100mg smialo ladowac co 2 dni , a celujac w under to wzasadzie nalezaloby tak robic.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024