Skocz do zawartości


Zdjęcie

Flirtowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

Stafford o kobietach:




:hyhy:


Dobre :D

Lecz moim zdaniem to:


Niszczy system, cała naga prawda :D
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

Dobre :D

Lecz moim zdaniem to:


widziałem już to kiedyś, ale aż musiałem obejrzeć całość :D Zajebiście dobre :D
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
Dziś sobie wracam z siłowni, wieczorek koło 18, i patrze co widzę, samochód się zakopał, przypatruje się patrze laska siedzi jakaś młoda. Mówię pomogę, jakby był koleś to bym poszedł dalej na jedzonko do domu, ale laska to trzeba pomóc. Pukam w szybkę, mówię popchnę. Ona mówi, że już 10 minut się męczy. To ja mówić pani na 2 wrzuci i z 2 spróbuje. No i pyk poszło :D

Ona mówi jak się odwdzięcze, no i mi się włączył instynkt :D I już mam numer, już się z nią umówiłem na jutro :hyhy: Co ciekawe ona pracuje w zakładzie fryzjerskim, obok którego przechodzę jak idę na siłkę, już ją wcześniej zoaczyłem i mówię zajebista laska, a tu taki los :D

Jutro kawa, gadka i bajer, a w poniedziałek aeroby :cwaniak: :rotfl:
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
Szczęściarz z ciebie.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
Tak zwany spontan ;)
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

Tak zwany spontan ;)


Dokładnie, parę żartów słownych, i jakoś dało radę, ale jak kobicie przychodzi chłop z pomocą to trudno żeby odmówiła :D Nie miała wyjścia :D Pamiętam, że jak powiedziała, że jak może mi się odwdzięczyć, to ja jej na to żeby mi numer podała. Ona w zakłopotanie, i mówi: Numer?! Ja mówię: Telefonu, bo przecież na nowe buty dla Ciebie to jeszcze za wcześnie. Czy jakoś tak, w każdym bądź razie skumała, i dała mi numer, cieszę się bo został mi tydzień ferii, to trzeba to jakoś wykorzystać :D
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
baby maja jedna powazna wade mianowicie: ciagle napierdalaja, czasem kurwicy czlowiek dostaje, ni to isc na browar, ni spotkac sie z kumpami pogadac o pizdach bo zara gadka: nie kochasz mnie czy cos takiego, powiem wam panowie ja ze swoja mieszkam juz przeszlo 2 lata i czasem to sadze ze gdyby ni silka to bym chyba sie kurwa przekrecil :rotfl: lecz baba w domu pozyteczna sprawa bo : ugotuje, posprzata, da ci dupy z miejsca ( jak nie z wlasnej woli to na sile), cyca se possac mozna, pobawic sie dupeczka no takze tych zalet pare tez jest jesli sie mieszka z dupcia, bo tak to wiadomo zanim napiszesz, zanim ona sie zbierze, zanim dotrze, zanim to zanim tamto to juz konia zwalic lepiej i szybciej :rotfl: tyle ze czasem napierdalaja jak katarynki :luka:
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

Dziś sobie wracam z siłowni, wieczorek koło 18, i patrze co widzę, samochód się zakopał, przypatruje się patrze laska siedzi jakaś młoda. Mówię pomogę, jakby był koleś to bym poszedł dalej na jedzonko do domu, ale laska to trzeba pomóc. Pukam w szybkę, mówię popchnę. Ona mówi, że już 10 minut się męczy. To ja mówić pani na 2 wrzuci i z 2 spróbuje. No i pyk poszło :D

Ona mówi jak się odwdzięcze, no i mi się włączył instynkt :D I już mam numer, już się z nią umówiłem na jutro :hyhy: Co ciekawe ona pracuje w zakładzie fryzjerskim, obok którego przechodzę jak idę na siłkę, już ją wcześniej zoaczyłem i mówię zajebista laska, a tu taki los :D

Jutro kawa, gadka i bajer, a w poniedziałek aeroby :cwaniak: :rotfl:


Trzeba było powiedzieć "to ja może jednak panią popchnę?" ^^


@Ramzes- widzę, że bardzo się kochacie.
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

baby maja jedna powazna wade mianowicie: ciagle napierdalaja, czasem kurwicy czlowiek dostaje, ni to isc na browar, ni spotkac sie z kumpami pogadac o pizdach bo zara gadka: nie kochasz mnie czy cos takiego


No ba, oczywista oczywistość. I wszędzie widzą, że ją zdradzam. Też kiedyś taką miałem, to ją na cztery wiatry przepędziłem. A że to na siłownie, a że na mecz idę, a to w piłkę ide z chłopakami pograć. Przecież nie będę siedział cały dzień dupy w fotelu trzymał aby z nią pogadać. To jest ich największa wada, jeszcze nie spotkałem dziewczyny która by tak nie pieprzyła. A gadulstwo to też druga sprawa, jeszcze jak by mówiły w większości z sensem, a tu czasami ponad połowa jej wypowiedzi dotyczyła, a bo Gośka to nie wie co zrobić, bo Andrzej nie poszedł z nią do sklepu. MASAKRA!!! :D

Trzeba było powiedzieć "to ja może jednak panią popchnę?" ^^


Kiedy jej pomagałem, to właśnie to miałem w głowie :D Ale gdybym tak zajebał takim tekstem, to co najwyżej dała by mi numer do swojego prawnika, bo kurewka z niej nie jest :D
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
RamzesII co jak co, ale zajebiscie ja traktujesz. Mysle, ze gdyby to przeczytala, to nie bylibyscie juz razem. Najsmieszniejsze jest to, ze jezeli to piszesz, to znaczy, ze tak wlasnie myslisz.. Dla mnie taki zwiazek to nie zwiazek i lepiej go skoncz, chyba, ze zawsze miales takie podejscie do kobiet to gratulacje. Kurwa i dziwic sie, ze tyle kobiet sie nie szanuje, jak tylu facetow nie ma zamiaru ich szanowac.. :]
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

Też kiedyś taką miałem, to ją na cztery wiatry przepędziłem. A że to na siłownie, a że na mecz idę, a to w piłkę ide z chłopakami pograć. Przecież nie będę siedział cały dzień dupy w fotelu trzymał aby z nią pogadać. To jest ich największa wada, jeszcze nie spotkałem dziewczyny która by tak nie pieprzyła. A gadulstwo to też druga sprawa, jeszcze jak by mówiły w większości z sensem, a tu czasami ponad połowa jej wypowiedzi dotyczyła, a bo Gośka to nie wie co zrobić, bo Andrzej nie poszedł z nią do sklepu. MASAKRA!!! :D


dokładnie tez tak ostatnio miałem.tez zaczołem ją olewac to sama sie odpierdoliła :rotfl:.Najbardziej rozpierdala mnie u lasek 2 rzeczy 1. Jestem w pracy przychodzi es od niej,oczywiscie nie odpisuje bo nie mam czasu po 2 minutach nastepny "czemu nie odpisujesz,obraziłes sie :(" i kolejny i kolejny no i foch.Czy kurwa baby nie rozumieją ze jest coś takiego jak praca i chodzi sie tam nie po to by napierdalac sms-y tylko pracowac??
2.Alkohol i pierdolenie dlaczego pijesz? kurwa przeciez nie chodze najebany dzien w dzien tylko od czasu do czasu jakis browar lub zgon ;) :hyhy: i lepiej sie nie przyznawac bo jak sie przyznasz to i tak jebnie focha bynajmniej w moim przypadku :D
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

RamzesII co jak co, ale zajebiscie ja traktujesz. Mysle, ze gdyby to przeczytala, to nie bylibyscie juz razem. Najsmieszniejsze jest to, ze jezeli to piszesz, to znaczy, ze tak wlasnie myslisz.. Dla mnie taki zwiazek to nie zwiazek i lepiej go skoncz, chyba, ze zawsze miales takie podejscie do kobiet to gratulacje. Kurwa i dziwic sie, ze tyle kobiet sie nie szanuje, jak tylu facetow nie ma zamiaru ich szanowac.. :]


brawo.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
Niektóre dziewczyny to tylko na takie traktowanie jak Ramzi napisał zasługuję MOIM zdaniem :P. No i Gorthin i Guru_Josh zgadzam się wami ochujeć czasami idzie ! :P
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

Niektóre dziewczyny to tylko na takie traktowanie jak Ramzi napisał zasługuję MOIM zdaniem :P


tylko sie pozniej nie dziwcie jak wam to wejdzie w nawyk, i bedziecie tak traktowac wszystkie, a jak traficie na ta wlasciwa kobiete, to ja przez takie zachowanie stracicie. Nikogo nie powinno sie traktowac z gory. Zawsze tak do tego podchodzilem i bede podchodzil.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

Kurwa i dziwic sie, ze tyle kobiet sie nie szanuje, jak tylu facetow nie ma zamiaru ich szanowac.. :]


Ja wychodzę z prostego założenia. Jak spotykam dziewczyne. Zaznaczam dziewczyne, a nie laske całą w różu, tipsy sms'y co 0,0001s i inne pierdoły. Tylko dziewczyne, która ma coś w głowie, interesuje się życiem publicznym, coś tam wie o świecie i życiu, oczytana. Bardzo lubie studentki historii, oczytane kobitki z ogromną wiedzą, oczywiście jeśli się przykładają. No i jak widzę i znam i jestem z taką dziewczyną to ma u mnie wieeeeelki szacunek, i w życiu nie będę chciał jej sprawić przykrości.

Ale jak są dziewczyny, które się puszczają na każdej dyskotece, mają mnóstwo menów, łażą ubrane jak dziwki, majty to albo ich nie ma, albo wystają zza sukienki, to skoro one same się nie szanują, to jak tu znaleźć mają szacunek inni ludzie do niej.

Właśnie ta laska o której mówiłem, że się czepiała była moją ostatnią, i powiedziałem sobie spokój na jakiś czas bo mi się mózg cofa do epoki kamienia łupanego.

Dziewczyny nie szukam w ogóle, ani na przelotny związek ani na stałe. Ale jak się spykniemy tak spontanicznie, to wtedy przechodzę do ofensywy. Ja zawsze szukam dziewczyny z głową na ziemi, a nie pod kopułą solarki, albo u kosmetyczki co drugi dzień. Takie ciche wody są najlepsze, że co to nie ona, że seks po ślubie i tak dalej. A miałem taką jedną "cnotkę niewydymkę" Boziu ale ona miała power do seksu !!! Myślałem, że mi uja oderwie :D taka była żądna, jak się dowiedziała jak to smakuje :D

Kto kocha Jolę Rutowicz, przyznać się ? :D
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie

Kto kocha Jolę Rutowicz, przyznać się ? :D


:wstyd:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
ale ze szafik o co ci kurwa chodzi bo nie czaje? napisalem ze czasem wkurwia mnie jak gada ale to kazda baba chyba tak ma, ze co ze wymienilem jakie sa zalety kobiety w domu? pewnie ci chodzi ze sex na sile no akurat tutaj moja kobieta lubi jak ja czasem z nienacka zajde poprostu to lubi ( oczywiscie bez zadnych wyzwisk itp), dlatego nie wiem co miales na mysli to ze traktuje z gory kobiete, przeciez nie napisalem ze jej nie szanuje czy cus, poprostu wymienilem pozytywne aspekty kobiety w domu :D ahh i pewno ci wlasnie o to chodzilo ze tylko do tego baba mi jest potrzebna to odrazu odpowiam ze nie tylko do tego, procz tego jest madra, czula, opiekuncza, z ktora planuje przyszlosc, wiec nie oceniaj mnie jesli ne chcesz byc ocenianym :D
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
Ramzi jemu chodziło o to że tak "dziwnie" to napisałeś jakby to przedmiot był dla Ciebie :P
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
to napisalem ze nie traktuje ja tak :D
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Flirtowanie
RamzesII, dobra dobra ty damski bokserze :hyhy:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024