Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gandzia :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

zerdzewialy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

Odświeżam temat, może powstawiamy również przeżycia po ziółkach ze Smartszopów? :D

raz znajomi kupili sprawdzic co to... smierdzi toto jak syf jakis o smaku lepiej nie mowic... smiechawa i tyle, szybko schodzi... imo nie warto na to $ wydawac
dobry lolek to dobry lolek nie jakies wynalazki...
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
W tych ziolkach ze smartszopow jest wiecej chemii niz proszku do prania wymieszanym z eterem i kapusta :P duzo osob ktore sprobowalo nie chce juz tego robic a co do mari to ja pale dzien w dzien wieczorem, bo lubie i wiem ze nie musze palic po prostu lubie , wole sie ubakac niz nachlac, po bakaniu masz akcje na jedzenie masa na + :) a co do schizofremi to watpie zeby to przez marihuane po prostu duzo osob palilo i dlaczego te osoby ktore sa chore na ta schizofremie obwiniaja ziolo po prostu boja sie bo zapalili raz i nie maja sie czego czepic i tyle :P
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

zerdzewialy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

ja pale dzien w dzien wieczorem, bo lubie

gdybys palil a nielubil to by bylo juz cos...
co za duzo to niezdrowo zauwazysz jak przestaniesz ;)
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
wiadomo napewno jakies uzaleznienie jest ale z kazdego da sie wyjsc :hyhy:
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

raz znajomi kupili sprawdzic co to... smierdzi toto jak syf jakis o smaku lepiej nie mowic... smiechawa i tyle, szybko schodzi... imo nie warto na to $ wydawac
dobry lolek to dobry lolek nie jakies wynalazki...


Heee słuchaj, niech sciągną sobie "bombkę" z wiadra tej shivi... tylko niech nie wystraszą się tej fazy bo mozna sobie bad tripa wkręcić przez to :D mnie bad trip trzymał 40 minut a potem godzinę śmiechowa faza. Z lufki jak paliłem to jakoś nie kopało tak nawet jak całą spaliłem. A to dlatego, bo jak jarasz z lufki to te substancje halucnogenne uciekają a w bombce masz wszystko w jednej dawce :D 0,25 grama starcza na 4 bombki czyli 4 osoby moga porządnie poczuć to za 13 zł. Bombka inaczej działą niż lufka. Wniosek - bardzo wydajne.

W tych ziolkach ze smartszopow jest wiecej chemii niz proszku do prania wymieszanym z eterem i kapusta :P


jestem pewny, że ze smartszopów są bezpieczniejsze niż obecne marysie na naszym rynku które są nie wiadomo skąd.

Po marysi nie ma schizofremi to jest fakt ale znam goscia ktory od bombki na marysi dostał zapasci na 30 minut i tez opowiadal przezycia po tym.

Mój kolega raz sciągnął sobie z bonga bucha szałwi x40. Nie zdążył odstawić bongo na stolik i gdy spojrzał na swoją koszulkę która mu się naciągnęła przy schylaniu to pomyslał sobie "żeby tylko nie pękła..." i w ten czas szałwia zadziałała i czuł jak wtapia się w tą koszulkę i przez 30 minut miał jazde, że jest tymi nitkami które trzymają włókna tej koszulki i siłował się, żeby nie pękła :D A co by było gdyby zajarał szałwię z bombki? heee...


Jak ktos wstawi swoje przezycia co widział po ziółkach to i ja wstawię a jest co czytać :D
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

Jak ktos wstawi swoje przezycia co widział po ziółkach to i ja wstawię a jest co czytać


jutro jak bede w pracy to napisze jakies historyjki z mojego zycia. Bedzie czas wtedy, a teraz ide spac :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


zerdzewialy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

Heee słuchaj, niech sciągną sobie "bombkę" z wiadra tej shivi...

smierdziec bedzie tak samo :) ciekawe czy daloby rade makumbe z tego zrobic

jestem pewny, że ze smartszopów są bezpieczniejsze niż obecne marysie na naszym rynku które są nie wiadomo skąd.

jak wiesz co palisz to wiesz co palisz... a sklepowe okazy kolekcjonerskie :) nie sa przeznaczone do palenia

Mój kolega raz sciągnął sobie z bonga bucha szałwi x40.

w dzialaniu widzialem tylko x5... i jak dla mnie to byly za dalekie odloty... sam nieprobowalem. po 15-20 minutach czlowiek prawie trzezwy ale to co wczesniej... jak dla mnie za daleko. tak ze po tej x40 musialo go niezle wykrecic ^^
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

smierdziec bedzie tak samo :)


kolego, nie wiesz co mówisz.... Mowilem juz ze w lufce substancje halucynogenne uciekają?

a sklepowe okazy kolekcjonerskie :) nie sa przeznaczone do palenia


i w tym momencie kazdy powinien wybuchnac smiechem.

jak dla mnie za daleko. tak ze po tej x40 musialo go niezle wykrecic ^^


jest jeszcze x80 i x100
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

zerdzewialy napisał/a:
jak dla mnie za daleko. tak ze po tej x40 musialo go niezle wykrecic ^^


jest jeszcze x80 i x100


x100 - wychodzisz ze swojego ciala i podrozujesz po swiecie :D
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

jestem pewny, że ze smartszopów są bezpieczniejsze niż obecne marysie na naszym rynku które są nie wiadomo skąd.


Poczytaj sobie badania. Dopalacze w Polsce są stosunkowo nie długo. W Europie było to popularne 20 czy 30 lat temu. Przeglądałem kiedyś badania ludzi którzy to brali po kilku latach to masakra: serce, wątroba, bezpłodność.

To jest chemia straszna. Ogólnie nie jaram. Raz to zapaliłem ze smarta czy tam dopalaczy. Smak tragiczny, bomba jakaś dziwna i na drugi dzień rano taka pustka w bani. Kojarzy mi się ze zjazdami po jakiś konkretnych dragach.. ale tego stanu nie znam, wiec moge tylko porownac do opisów :rotfl:

Co do zioła, też prawie nie pale. Z 1-2 razy w roku z kimś się skusze na joya. Zreszta patrze po znajomych dla których dzień bez zielska to dzień stracony to mi sie odechciewa. Pamietam ich z czasow jak nie palili, to zupelnie inni ludzie. zachowania sie zmieniaja bardzo.
W Polsce powinni wg mnie zalegalizować posiadanie malych ilosci, bo jest smieszne jak ludzie w moim wieku dostaja zawiasy za posiadania joya w bluzie.
Zreszta niby pracuja nad tą ustawą od roku, ale to Polska.

Ja tam wole wypić sobie piwko czy na jakiś grubszy melanż wlać połóweczka a nie ujarać morde, zamulać i śmiać sie idiotycznie ze wszystkiego.

Pozdro :cwaniak:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
Guzu mam identyczne podejście jak Ty spróbowałem i tak samo jakoś mi się to nie spodobało :zdegustowany: . Wole jednak się napić wódeczki ewentualnie piwka ze znajomymi to mi bardziej pasuje ;].
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
Apropo ustawy o której pisałem wyżej, poszukałem trochę:

1. ustawa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

2. Inicjatywa obywatelska do tego projektu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Możecie drukować i zbierać wśród znajomych, a później wysłać na adres z linku:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

zerdzewialy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)

kolego, nie wiesz co mówisz....

no i moze masz racje bo 1 podejscie do tych dopalaczy mialem i zle mi sie kojazy(smakowo/zapachowo), a wydech tak czy siak trzeba zrobic :)

i w tym momencie kazdy powinien wybuchnac smiechem.

albo pomyslec o produktach przeznaczonych do palenia/hodowania :) choc moze nie w naszym kraju...
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
ja zasadziłem 3 drzewka i czekam na zbiory sensi :rotfl: naturalnej ma się rozumieć :padam:


Co do schizów to bywały śmieszne jak i trochę mniej śmieszne
Po paleniu kumpel wkręcił mi banie że mam obmacać 50 dziewczyn i to zrobiłem :P
tylko 1 strzała od laski wyłapałem :przestraszony: wszystkie były szczęśliwe albo jak tak widziałem :cwaniak: Włączały się "drzwi obrotowe" i z pomieszczenia nie mogłem się wydostać itp. Jak lałem to zawsze do pisuaru którego w rzeczywistości oczywiście nie było. I widzę wszystko w roli komiksu, wszystko nienaturalnie kolorowe itp
Ja po paleniu i tak mam najlepsze sny. Po zjaraniu śpie średnio 12-15h mogę się pochwalić że w śnie odwiedziłem Dziki Zachód, Byłem członkiem Al-Kaidy, byłem wrogiem zakonu, o całej reszcie przemilcze :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A po Haszu tak mi bije serce że 2 razy juz mi wypadło :super:

Jak ktos wstawi swoje przezycia co widział po ziółkach to i ja wstawię a jest co czytać :D



Tyson, teraz Ty!
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
jak zajebałem bombkę z wiadra (całą lufka w dawce) to sobie usiadłem i nagle poczulem takie niesamowite dreszcze konczace sie na piętach i jak cos mnie ciągnie z twarz do dołu. Cały obraz mi trząsł się i różne barwy trzęsły się, nie moglem sie dogadac z nikim i nie czulem ciała. normalnie myslalem, ze umieram a nagle czulem sie jak w bajce, koledzy i przedmioty wyglądały jak w kreskówce narysowane :D ale bałem sie okrutnie na tym, serce mi walilo niesamowicie. W pewnym momencie chciałem z tym walczyć żeby mnie puscilo i wstalem, zaczalem sie spinać jak Songo do transformacji :D nie dalem rady, bardziej poglebilo mi sie, położyli mnie na łóżko a jak jak w trumnie leżałem :D leżałem na pół przytomny z drgawkami i koledzy mnie uspokajali, ze powinno przejsc mi po 30 minutach.. 2 minuty trwały jak godzina... przeszło mi po godzinie na tą fazę śmiechową już, nie trząsł mi się obraz, lżej oddychalem itp. :D . Czulem cały czas konkretny lęk, czegos balem sie masakrycznie, jak cos gadalem to bardzo nie wyraznie i bez zadnego zastanowienia. Najpierw gadalem a potem sluchalem co mowię. Żeby powiedziec cos od siebie to musialem sie bardzo skupic. Gdy już przechodziło to widziałem przeróżne kolorowe obrzki i oglądałem je. widzialem slajdy ze swojego życia od narodzin po teraz. Cały czas czułem w sobie obecność czegoś złego. Czułem jakiegoś demona! :D Wzięło mnie to prawdopodobnie dlatego, że kolega puscil heavy metal jakis jak ja bucha zajebałem z wiadra tego. Nie moglem odroznic rzeczywistosci od tych halucynacji i nie wiedzialem co jest czym... Nie wiedzialem czym jest rzeczywistość. Prosiłem Boga, żeby to minęło i nagle widziałem podobne slajdy tylko takie w ktorych byłem złym człowiekiem... niezłe jazdy?
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
o kurka :rotfl: to jest Hardcore, Ja z wiadra nie paliłem ale na weekendzie pomyśle nad tym :zawstydzony:
Ja sobie przypomniałem że kiedy paliłem pierwszy raz bongo to po chwili poszedłem się wyrzygać, i kkiedy wymiotowałem pojawił się obok mnie potwór który też wymiotował a jego wymioty zmieniały kolor(od ciemnych po jaskrawe jakoś tak). Ale ja wiedziałem że to schiz więc zaniepokojony tym nie byłem po chwili poszedłem się przejść i doszedłem do tabliczki z napisem Alcatras 5km lecz byłem zbyt zmęczony zeby tam pójść i wróciłem do kumpli na browar :hyhy:
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
obczajcie to ziolo z dopalaczy salvia i jak oglupia a po ziulku tak nie ma i co to za kraj gdzie takie gowno jest legalne
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

zerdzewialy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gandzia :)
ten mogl jeszcze wstac wiec az tak nie wykrecilo...
btw. podpalal zwykla zapalniczka... sporo stracil na tym ale chyba lepiej dla niego, co najmniej DOBRA zarowa jest potrzebna do salvi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024