Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem ze zdrowiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

problem ze zdrowiem
mam takie male pytanie, boli mnie przy kaszlu i czasami bez powodu pewne miejsce od razu pod rzebrami, po prawej stronie, mozna zaliczyc ze pod ostatnim zebrem i troche nizej. wiece co to moze byc? biore animala pampa i storma i gainera, witaminy jakies a ostatnio impreza byla popilem troche, tego dnia nie bralem tabletek itp i chyba od tego czasu boli, to moze byc watroba? przestac brac czy nie przejmowac sie tym bo przejdzie? czy to pluco? no nie wiem moze wie ktos, licze na pomoc, dzieki
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze zdrowiem
wątroba nie bolała by przy kaszlu, przepizgało ci płuco, nie wiem co w kazdym razie tez tak czasami mam i to nic niezwykłego;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze zdrowiem
2 tygodnie temu sie przeziebilem, leczylem sie sam lekami, tam gripeks i te sprawy, no i mi sie wydawalo ze juz zdrowy troche kaszel zostal, do lekarza isc czy przejdzie? no to brac normalnie sobie bd dalej
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze zdrowiem
Jak pójdziesz do lekarza to pewnie jakiś jebany antybiotyk Ci przepisze, ja kurwa nie wiem czy Ci lekarze mają jakieś układy z tymi firmami produkującymi te antybiotyki, że nawet na zwykły katar od razu antybiotyk napierdalają. Jak masz lekki kaszel to spróbuj po prostu brać jakieś syropy na kaszel, rutinoscorbiny, itd. i przejdzie.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze zdrowiem
zdzichu siedze w tym troche i mam paru znajomych farmaceutów, wypisywanie leków wygląda +- tak ze kazda firma produkująca leki ma swojego dystrybutora który odwiedzi jednego z drugim lekarza, poprosi o wypisywanie swoich leków pacjentom, mało tego doskonale wiedzą kto jaki lek wdupiał i o jaki prosił,wykorzystają twoje dane i problemy zdrowotne skargi i uwagi do produkcji kolejnego gówna, a od czasu do czasu jak lekarz sie postara dostaje od nich wynagrodzenie(znajomy starszej który jest lekarzem wyłapał tak wyjazd na wakacje, wczesniej wpadł mu telefon, czasami łapówy sięgają dobrych kilku-kilkunastu kafli)przypiszą ci jeden szajs, przyjdziesz ze skargą przypiszą drugi, najlepiej jak ci lekarz wypisze jakis antybiotyk powiedz ze ten juz brałes i zle sie po nim czujesz, troche go to powinno odstraszyc. A na kaszel dobrze jest cos wyksztusznego i rozszerzającego drogi oddechowe.
ja dopóki choroba nie trzyma mnie tydzien a gorączka nie sięga 39 nie biore zadnych antybiotyków;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze zdrowiem
no ja wlasnie dopiero przy tych 39stopniach ide do jakiegos lekarza, tak to nie chodze, wiec dlatego wolalem tu sie dowiedziec, bo pojde do lekarza przepisze tylko leki i tez czasem nie pomoze.

syrop od kaszlu pomoze? inchalacje tez?
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze zdrowiem
dobry naturalny antybiotyk jest zawarty w czosnku i miodzie ;p ja wdupcam zawsze mleko + miód i działa ;) do tego 2 razy dziennie po 6 rutinoscorbin
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem ze zdrowiem
no mleko i miod to dziala dziala, tez to stosuje ;) dzieki wielkie, to zaczne tak robic
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024