Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakłady Bukmacherskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

BeNeQ
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Wigan - Chelsea
Livorno - Fiorentina
Valencia - Atl.Madryt
Co powiecie o tych 3 meczach?
Dzieki za odpowiedzi :]


Livorno - Fiorentina
Real M. - Tenerife
Liverpool - Hull
Wigan - Chelsea
Livorno - Fiorentina

Albo ten co z tych kuponów byście wywalili a moze cos dodali ?
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Fiorentine z Livorno na bank .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

BeNeQ
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
wywalił bys? dlaczego?
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Livorno zremisowało u siebie z Juve 0:0 a Fioretina jest przed LM więc pewnie jakaś rotacja składem będzie a wtedy jest przeważnie chujnia .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Valencia tez huja gra z resztą Atl.M tez. TU moze być każdy wynik
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Barce dowal to jest pewniak :] .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Liverpool FC - Hull City (Typ) 1
Tottenham Hotspur - Burnley FC (Typ) 1
Wigan Athletic - Chelsea FC (Typ) 2
AJ Auxerre - Grenoble Foot 38 (Typ) 1
Real Madrid - CD Tenerife (Typ) 1
CF Malaga - FC Barcelona (Typ) 2

taki kuponik puściłem za 30zł do wyjęcia 123,34 :D
  • 0

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
SK Rapid Wien - SC Magna Wr. Neustadt
Typ - Typ: 1
Olympique Lyonnais - FC Toulouse
Typ - Typ: 1
Benfica Lissabon - Leixoes SC
Typ - Typ: 1
FC Twente Enschede - VVV Venlo
Typ - Typ: 1
PSV Eindhoven - Willem II Tilburg
Typ - Typ: 1
KRC Genk - KSV Roeselare
Typ - Typ: 1
Glasgow Rangers - Aberdeen FC
Typ - Typ: 1

i jeszcze taki puściłem za 30zl do wyjecia 158
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
mar 997, kupon dobry , jesli mialbym sie czegos obawiac to tylko chelsea i Auxerre tak to reszta gites : ) powinno ci wejsc

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
jak mi zaden kupon nie wejdzie to kończe gre :przestraszony:
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Genk Ci moze zajebac i wlasnie Auxerre na pierwszym kuponie :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Europejskie puchary ustawione?

Szef Komitetu Dyscyplinarnego UEFA, Peter Limacher potwierdził, że mecze pierwszych rund europejskich pucharów były ustawiane!

- Będziemy współpracować z lokalną policją. Może to trochę potrwać, ale wierzę, że uda nam się skazać winnych – przyznał.

Podejrzenia dotyczą łącznie czterdziestu spotkań Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA w ostatnich czterech latach. Wszystkie rozegrano we wczesnych rundach kwalifikacyjnych, a udział wzięły w nich głównie kluby z Europy Wschodniej.

Te, które nie miały większych szans na awans, odnosiły rzekomo korzyści z obstawiania wyniku rywalizacji u bukmacherów.


i weź tu obstawiaj :[
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
HAhahaa chelsea dostała w pizde 3:1 z wigan hahaha 1 zespół z tabeli z 14 zespolem dostał :D i wez tu cos obstaw :D

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Tez utopilem w Chelsea ehhh :/
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
siema, a ja włąsnie wszedłem na forum i mysle sobie odswieze ten stary temat a widze ze odzył ostatnio:) od 3 tygodni gram na nowo i kuponixy dosc dobrze wchodzą wiec bede podawac swoje typy jednoczesnie bede mógł sie kontrolować i zobaczyc po tematach jak wychodze i co chciałem lub co postawiłem:) jak ktos chce niech korzysta:)
a wiec za ostatnie 3 tygodnie pusciłęm ponad 60 kuponów z czego około 40 zawaliło, ale i tak wyszedłem około 7 stówek a przemaglowałem mase systemów i kilka razy miałem duze szanse na pare kafli z kuponów :hyhy: ostatnio gram oszczedniej po 2-3 kupony na dzien wczoraj poszedł i wszedł 1 :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a dzisiaj postawiłem 12 zł na 3:0 dla real madryt i dyche na 4:0 weszło 3:0 wiec bardzo sie ciesze:) kurs 7.5 :) obstawiam kazdą mozliwą rozgrywke sportową która mi odpowiada i kazdy zakład specjalny jesli ma mi powiekszyc kurs. Dobra i jade z typami na jutro.
najpierw nfl(obstawiam 1 szy raz po 2 dniach studiowania z czym sie go je zobaczymy co wyjdzie)

nfl
Minnesota - san francisco 1 1,4
St luis -- green bay 2 1,4
tampa bay - new york rangers 2 1,4
-----------------

PIŁA
Espanyol - xerez 1 1,52
hoffenheim - hertha 1 1,45
o.lublana - nova gorica 1 1.5
i cos z ciekawszym kursem
ried - linzer 2 3.35

HOKEJ
petersburg - novosibirsk 1.4
eisbaren - hamburg 1.45

10% podatek odrabic mozna typem
BOKS
Vitalij Klicko-C. Arreola 1 kurs 1.1
są to szybkie typy bez wiekszego rozkminiania nastepnym razem do typów dorzuce prognozy(przwewidywaną szanse na to zeby meczyk wpadł)
jutro są także eliminacje gp nie mam o tym pojecia ale mysle ze jak dodam raikonena i alonso to nic złego sie nie stanie, kursy meczy dosc niskie ale to przez mój ostatni styl gry, mysle ze zachowa sie wysoka skutecznosc opłacalna w stosunku do kursów. Staram sie omijac lige polską angielską i włoską , korupcja... powodzenia w wygrywaniu, mam nadzieje ze typy powchodzą nam wszystkim :)
polecam stawiac tez mniej znane ligi CONCACAF, Brazylia, chile, mecze mają dużo wyższe kursy bo mniej osób je stawia;p a bede tu czesto tez wpadac dlatego zeby puszczac kupony z typów któe podam i nie wpadały mi do głowy typy któe nie mają szans sie sprawdzic ostatnio z 3 meczy skleiłem kurs 78 i po 20 minutach ostro wdupiały;p

Ps. Czy wy też dostrzegacie korupcje w meczach? real madryt dzisiaj spokojnie w 1 połowie zeby walnąć w drugiej 3 bramy, wczesniej 4 bramki walną miedzy 80 a 90 minutą, i ten ostatni mecz man.utd-man. city gdzie po doliczeniu 3 minut bramka padła chyba w 95? uwazajcie na znane i głośne mecze a takze na 'pewniaki' w sensie faworytów(np:górna tabela ligi angielskiej) w wielu europejskich ligach znajdują sie duzo pewniejsze mecze z lepszymi kursami :)

dorzucił bym tu troche swojej matematyki z której starałem sie wyliczyc dlaczego nie warto puszczac 1-2 meczu, albo kuponów z niskim kursem(ponizej 3) ale nie do konca szło by sie rozpisac;p proponuje sprawdzic sprawdzalnosc meczy(co ile jakis zawali) i ustalic jakis ako ponizej któego nie spadamy(jesli wchodzi co 3 kupon stawiając tą samą kwotę ako musi wynosic ponad 3 aby było opłacalne itd.)obliczyc ogólną opłacalność ostatnich kuponów(zeby tracąc tysiaka nie myslec ze sie wychodz na +, czasem i tak bywa) ocenic mozliwosc wejscia kuponu w skali 1-10 i za kazdy punkt np: stawiac 4 zł i tak mając kupon z prognozą 8 dajemy 8*4 32 zł ;p
aa nie wiem jak wy ale ja oglądam wyniki na livesports i czasami wkurwia mnie ta tabela ostatnio dałem remis w hokeju w 14 minucie padła bramka, potem ta bramka przeniosła sie do drugiej druzyny, w 3 tercji zrobił sie remis 0-0 a jak juz był zakonczony mecz od pół godziny słysze nagle bramke i jest 3:2 .....
nastepnym razem dorzuce prognozy do meczy ale te skreslałem pare godzin wczesniej i nawet nie pamietam co przemawiało za tym zeby je skreslic;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
skleiłem takie coś:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
4 pierwsze mecze puszcze oddzielnie za 15 zł...życzcie powodzenia, ocencie reszte meczy moze cos zmienie :P
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
pierdole te mecze, całą kase przegrałem :wstyd:
przynajmniej nerwica mi już nie grozi :rotfl:
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
Na tym gównie nie da się być w dłuższym okresie czasu na plus, bo co wygrasz potem przepierdolisz, żeby sens miała gra to trzeba by dużymi stawkami grać typu 1000zł na single, ale to już na zajebistych faworytów i można by coś ugrać, a tak to raz wygrasz potem 3 razy przegrasz i kurwa na zero w najlepszym wypadku wyjdziesz :zdziwko:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
kurwa jebana mać :/ zajebała novo gorica.... a tez przejebałem całe siano tylko w maszynie :/ łątwy hajs z meczy łątwo sie traci na maszynach :( a reszta meczy weszła fajnym mocnym wynikiem.. i tak mi za to nie zapłącą.. kurwa pozyczyłem reszte hajsu i musze miecha wyzyc z maminych :kwasny:
z meczyków da sie wychodzic ;) wiem po sobie, zwróccie uwage na psychologie w wsród graczy, gram juz kilka lat i mówie sobie, na początku to sie wygrywało, a teraz nie, pytanie dlaczego? na początku cieszyło mnie gdy wygrywałem po 5-10 zł, czasem 50, z czasem zwiekszałem stawke bo 5-10 zł mi nie wystarczało i wygrywając pokazała sie myśl "ten hajs i tak wygrałem wiec postawie za wiecej" stawiasz wiecej wiecej i wdupiasz. to samo sie tyczy bukmacherski kazdy gracz na poczatku wygrywa czesciej, bo cieszy sie nawet jak z 5 zł trafi 15, a potem wygrywając zaczynasz stawiac cały wygrany hajs czy dorzucac jeszcze zeby miec coraz wiecej az w koncu wdupiasz.Przykłąd z poprzedniego tygodnia 9 kuponów za 5 zł wchodzi mi z rzędu puszczam 4 za 10 wchodzą puszczam 2 za 25 wchodzi jeden i mam ponad 3 stówy, co robie puszczam 5 kuponów po 30 wszedzie super kursy, nie wchodzi zaden nastepnegodnia stawiam za jeszcze wiecej i tez nie ma nic.. kase którą kumuluje sie 5-6 dni traci sie w 1 czy 2 :kwasny: zachłanność..


zdzisiu piszesz o 1000 zł na singla dajmy na singla o kursie 1.1 dlaczego ma taki kurs? bo osoba ustalająca kursy stwierdziła ze raz na 10 zdarzen moze sie tracic niespodzianka(w praktyce wiem ze częściej).. załózmy ze wchodzi pierwsze 9 a 10 zawala..nie odliczając podatku masz zarobek 100 zł na meczu gdy wiec w skali 10 meczy jestes banke w plecy, dlatego mecze łączy sie na kuponie zeby z akumulowac(pomnozycc) wygraną, w przypadku 1 meczu na kupon wygrane sie sumują;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakłady Bukmacherskie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na dzis... zobaczymy
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024