Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak się tak urządzic? :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
a to wszystko wina mediów i największych organizacji sportowych głoszących niezmiennie że doping = zło a bardziej niebezpieczne dla zdrowia jest wychodzenie z domu bo jak cie nie pierdolnie samochód , nie obiją za krzywy ryj , nie złamiesz nogi na dziurawych chodnikach to nawdychasz sie spalin albo umrzesz na raka bo na dachu miałeś azbest :rotfl: jak by doping był tak niebezpieczny jak to mówią w TV to zawodu pokroju Debiutów w Ostrowi nie miały by racji bytu , bo zawodnicy nie dożyli by do kwietnia :rotfl:


nazwany , chodzi o to że ( w skrócie ) nienawidzisz czegoś czego nigdy mieć nie bedziesz :hyhy:

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D

nazwany , chodzi o to że ( w skrócie ) nienawidzisz czegoś czego nigdy mieć nie bedziesz :hyhy:


wlasnie tak, taki leszcz wie o tym ze jest za slaby zeby cos osiagnac to wkreca ze to sie mu nie podoba itp. a w glebi sam marzy o tym zeby tak wygladac ale tu wracamy do poczatku wypowiedzi i tak to sie kreci ;d
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
jak chcecie dowodów , zaglądajcie na portale , interia, onet itp jakie komentarze pojawiają się pod jakimś zdięciem czy artykułem o kulturystach , ciężarowcach czy osobach ćwiczących , a piszą to bubki które wyglądają jak mop z kończynami który uważa że jak zrobi 20 pompek to jest fajny
teksty typu , duża klata mały ptaszek to już mnie w ogóle rozjebało , albo duży i głupi , albo jakie to obrzydliwe , fuuu , bleee itp itd , jak ktoś popiera takie teksty z całym brakiem szacunku chuj ci dupe :cwaniak:
bo dla mnie śmieszne jest jak ktoś ma łape wielkości swojego małego ptaka , albo biodra szersze od klaty , dupe jak sala kinowa , cycki u pasa czy uśmiech jak psia dupa

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
Macie racje. Ja jeszcze nie wygladam zajebiscie ale jak widze wielkiego goscia napakowanego to marze zeby takim byc i nie ukrywam, tego przed kumplami itp. a inni co nie cwicza np. moi niektórzy kumple mowia po co ci to przeceiz to ci sie nie przyda. albo tamten to wyglada jak swinia nei chcciał bym taki byc i tak gadaja ZAL>>> ja wiem ze jak juz bede starszy to i tak sie predzej czy pozniej skuje i tak :P :P
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
to ze raz sie skujesz to nic ci nie da, bedziesz musial to robic dwa razy w roku po 18tyg przez 10-15lat, w stanach wystarzczylo by ci pewnie jakies 8, wiedza w polsce kuleje.

maks z datulem, cos mniej wiecej tak podejrzewalem co do tego powiedzenia, no ale taki jest odruch psychologiczny. macie racje
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D

bubki które wyglądają jak mop z kończynami który uważa że jak zrobi 20 pompek to jest fajny
teksty typu , duża klata mały ptaszek to już mnie w ogóle rozjebało , albo duży i głupi , albo jakie to obrzydliwe , fuuu , bleee itp itd , jak ktoś popiera takie teksty z całym brakiem szacunku chuj ci dupe :cwaniak:
bo dla mnie śmieszne jest jak ktoś ma łape wielkości swojego małego ptaka , albo biodra szersze od klaty , dupe jak sala kinowa , cycki u pasa czy uśmiech jak psia dupa


a sie ubawiłem :rotfl: :rotfl: ale jednoczesnie popieram bo tak jest :hyhy:
mój kumpel kiedys wyglądał o tak:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
potem niesamowicie schudl (ok 20kg zjechało) i mowil ze wyjebane ma, po co mu to, to sie nie liczy itp.
Potem znowu zalapal filma i cwiczyl i mowil: tylko to sie liczy, aby byc najwiekszym itp...
potem znowu pospadalo to zmienil nastawienie i ogolnie swoją formę w szczycie miał 4x w tym za kazdym razem jak przestawal cwiczyc to niby zmienial poglądy (bo chuj wie co myslal) i spadało mu to wszystko. Na tej fotce waży 100 kg, łapa 44 cm, wycisk na klatke 180 kg.
  • 0

Kamil32
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
- podobno 100% natural
Jak myślicie? :hyhy:
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
Dobry typ a czy jest czysty to wie tylko w sumie zajebiście umięśniony ale nie takie "duży" znowu. zajebiście ma talie wąską :przestraszony:
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
mozliwe ;)
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D

- podobno 100% natural
Jak myślicie? :hyhy:


Czemu pokazujesz mój filmik ? Tak nic nie brałem , dieta cola chrupki i jedziesz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

Kamil32
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
aaaa, to rozumiem, że palenie nie jest wykluczone, jak chcę wyglądac tak jak Ty, Joint? :rotfl:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
Kamil32, nie chcij wygladac tak jak on :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

Kamil32
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
why not? :niepewny:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D

Skoro on musiał coś wbijac, to Coleman, Priest, Schwarzenegger, czy chocby nasz Pudzianowski na 100% jechali na koksie

i w tym momencie mnie rozjebales na czesci, rozumiem twoj wiek itp ale :luka: no zonk, proste chcesz myslec o kulturystyce to sie klujesz nie chcesz cwiczyc by dobrze na plazy wygladac osiagniesz to dzieki diecie i suplom.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D

dobrze na plazy wygladac osiagniesz to dzieki diecie i suplom.


38 na żyłce i krata na brzuchu to jest wygląd ? :rotfl:

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D

38 na żyłce i krata na brzuchu to jest wygląd ? :rotfl:


Widać , że nie słyszałeś o Bruce Lee xD
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
panowie troche powagi , wygląd plażowicza zostawmy sezonowym leszczom :hyhy: którym wystarczy te magiczne 38 na żyle i kaloryfer :rotfl:
niestety żeby dobrze wyglądać to trza sie kuć , taka prawda ( nawet na debiuty nikt natural nie jedzie :hyhy: , choć zdarzają sie rodzynki takie ale z nich zazwyczaj sie śmieją na publice :D )

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D

niestety żeby dobrze wyglądać to trza sie kuć , taka prawda ( nawet na debiuty nikt natural nie jedzie :hyhy: , choć zdarzają sie rodzynki takie ale z nich zazwyczaj sie śmieją na publice :D )


i tym postem zabiles marzenia tysiecy nastolatkow :( tak jakbys dzieciom powiedzial ze nie ma swietego mikolaja, a dzieci nie przynosi bocian :( :zalamany:






....





:rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D

i tym postem zabiles marzenia tysiecy nastolatkow :( tak jakbys dzieciom powiedzial ze nie ma swietego mikolaja, a dzieci nie przynosi bocian :( :zalamany:


maks, jak sam widziszp oryłeś szafika :rotfl:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się tak urządzic? :D
przepraszam szafik nie chciałem zniszczyć twoich marzeń !!! :(









:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024