Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kolejny cykl
Panowie co na kolejny cykl, staz jak w profilu, cel - sucha masa miesniowa, jednoczesnie proboje spalic troche fatu z brzucha (aeroby)... nigdy nie bralem koksow
bralem juz przerozne bialka, gainery, kilka kreatyn, ze stackow CELL PUMP i NITROBOLON II... potrzebuje cos jeszcze silniejszego, mysle nad kolejnym stackiem (jak macie jakies fajne pozycje, dosyc mocne bo naprawde ciezko mi o przyrosty)

Jezeli chodzi o bialko to ma byc tylko na dawke rano po przebudzeniu, po treningu razem z carbo i przed snem.... propozycje mam nastepujace: WPC OSTROWIA (tyle ze tylko na dzien sie nadaje :/ a na dzien prosilbym o opinie bo nigdy tego nie bralem) PRO LONGATUM BIOGENIXA, PERFECT WHEY PROTEIN TRECA lub SYSTEM PROTEIN 80 OLIMPU... chyba ze znacie jakies inne ciekawe...

Oprocz tego jakies CARBO, carbo nie mialem nigdy i nie za bardzo wiem ktore by bylo dobre.. jakbyscie mogli jakies polecic... zastosowanie tylko po treningu+ bialko

i jeszcze jakies dobre aminokwasy, chyba ze wystarczy po treningu jak wrzuce to carbo+odzywka bialkowa...

aaa i jaki byscie polecili FAT BURNER??? bo na tym tez sie nie znam bo nigdy nie stosowalem, czytalem ze dobry jest VENOM HYPERDRIVE 3.0 albo SCORCH.

Pozdrawiam
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl
hmm piszesz, że naprawdę ciężko Ci o przyrosty a jednocześnie dodajesz aeroby i próbujesz gubić tłuszcz. Jedno z drugim za bardzo nie idzie w parze.
Zamiast fat burnera proponuję CLA oraz Omega3 ograniczy to odkładanie nowego tłuszczu.
z mocnych kreatyn to naprawdę jest bardzo dużo możliwości. Storm, Green Magnitude, 2xNOZ. ZAleży na czym Ci najbardziej zależy.
Białko Prolongatum będzie OK
Carbo Treca
aminokwasy zbędne wystarczy białko + carbo
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl

Jedno z drugim za bardzo nie idzie w parze.


nie ma rzeczy niemożliwych , rozwój masy mieśniowej podczas aerobów może być spowolniony ale nie będziesz obrastał w fat , przy odpowiedniej diecie i treningu wszytsko da sie zrobić

CARBO BIOGENIXA najlepsze jakie jest obecnie na rynku w dobrej cenie chyba ze stac cie na wysoką jakosc i większa cene to polecić ci moge VEXTARGO , VITARGO

prolongatum będzie jak najbardziej dobre dla twoich potrzeb

ze staków polecam NOX PVL ,SUPER PUMPA 250 ,X -TREAM STAC KAIZEN

jesli chcesz sie bawić w spalacze to TIGHT , SCHORCH ,AMPV2 ,REDLINE ,HYDROXYCUT ,MELDOWN , THYROTHERM NEX GENARATIONdla mnie czołówka wśród spalaczy VENOM niestety ten zajebiście ścinajacy fycofany z naszego rynku z powodu zanieczyszczenia sybutraminą

CLA+GREEN TEA może też byc pomocny w utrzymaniu formu

możesz z aminek podac sobie BCAA proponuje BCAA XTREA ACTIVLAB
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl
Wlasnie co do PROLONGATUM wiem ze dobre bo juz bralem kiedys, tyle ze nad tą ostrowia myslalem bo tansza i na dluzej bym mial, bo tak jak pisalem potrzebuje na rano po przebudzeniu, oraz po treningu, i na noc tyle ze na noc dupiate, chyba ze kupic osobno ostrowie, a osobno jakies bialko na noc albo dalej jechac na kostce sera :)

A co do tego picia bialka po przebudzeniu czy dobre bedzie jezeli wstane wypic bialko na katabolizm po nocy, odczekam z godzine i zjem sniadanie jako juz posilek przedtreningowy i pojde pozniej cwiczyc??
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl
kupuj prolongatum ;)
rano białeczko i odrazu po nim sniadanie, potem jeszcze jakis posiłek porzadny i na trening ;)
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl
A od razu zapytam zeby nowego tematu nie zakladac bo kumpel sie pyta jaki gainer bedzie dobry, ja niestety gainerow juz nie jem kupe czasu i nie bardzo wiem, wiem tylko ze dobry byl MAGNUM 8000 mial tam tą kreatyne i MTC.. polecic mu to znowu czy moze znacie jakis inny fajny za rozsadna cene?? tyle ze bedzie jednoczesnie bral cell pumpa wiec chyba magnum odpada z ta kreta??

pozdro
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl
MUTANT MASS najlepszy i bezkonkurencyjny jak dla mnie
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl
a wiec tak, prosze o opinie, mam tu konkretne produkty ktore chcialbym jutro zamowic, moge cos zmienic, bialko na dzien musze wybrac i prosilbym was o rade

Carbo: Carb Bx biogenixa 2 kg

ActivLab - CLA + GREEN TEA 60 kaps.

Białko na dzien (szybkoprzyswajalne po przebudzeniu i po treningu bezposrednio razem z carbo) i tu do wyboru nastepujace bialka:

ctivita /ActivLab - Whey Protein Isolate 90 plus cena 65 zl za 750 g
HI TEC Anabolic Protein 1000 cena 75zl za 1kg
OLIMP 100% Natural WPI cena 84 zl za 1 kg
OLIMP Pure Whey Isolate 95 cena 69zl za 750g
OLIMP Whey Pro Isolate cena 100zl za 1 kg

Białko na noc:

TREC nitroprogen


Witaminy:
ACTIVLAB Top 10 90 kap. (chyba ze znacie jakies inne dobre a niedrogie )

Pozdrawiam
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl
A co powiesz na takie rozwiązanie:
Rano na czczo i po treningu Aminy w płynie BCAA+CARBO
białkiem ostrowia uzupełniaj dietę lub jak masz kasę to SP80, na noc według mnie też się nadaje.
Na Carbie z Olimpu mniej się męczyłem na treningu niż na BX
Green tea raczej nie potrzebujesz, to jest dobre przy bardzo długim stosowaniu na odchudzanie, jak nie chcesz nabrać tłuszczu to CLA 300-500mg po posiłku, ale tylko wtedy jak posiłek był za tłusty, jak trzymasz dietę to zbędne.
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny cykl
Panowie i co sadzicie o tym co tu Dacs zasugerowal, zeby jak antykatabolik rano wrzucac amino+ carbo i to samo po treningu?? ja chcialem jednak po treningu zarzucic to carbo+bialko a godzine pozniej posilek... dajcie jakies rady bo chcialbym to kupic i w sumie teraz troche sie pogubilem... noi ktore to bialko byscie polecali??? ma ktos jakis swoj typ??? pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024