Skocz do zawartości


Zdjęcie

winstrol ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

winstrol ?
dobra panowie mam juz dosc marnych efektow na suplach i wbrew temu co wczesniej mowilem chyba sprobuje czegos mocniejszego :D W sumie kolega z pracy mnie namawia, powiedzial ze sterydy to nie trucizna, zostaly stworzone dla czlowieka nie po to zeby mu szkodzic tylko zeby pomoc i jesli sie bierze w rozsadnych dawkach i 2 gora 3 razy w roku to nic ci nie bedzie. Doradzal mi ze najlepiej na pierwszy cykl wziasc dianabol a w kolejnym cyklu winstrol + np. jakis fat burner zeby wyrzezbic sylwetke. Rzecz w tym ze jak bym chcial wziasc to wkrotce a w tej chwili walcze z definicją - jestem troche zalany i mam brzuszek, masy mi nie brakuje napewno. A czytalem ze dianabol zalewa, powoduje ginekomastie i inne skutki uboczne - wiec dla mnie to odpada. Wole miec mniejsze przyrosty ale przyrosty czystego miesnia - bardziej juz nie chce sie zalewac. Wiec mysle sobie zeby spróbowac z tym winstrolem jako pierwszy cykl, do tego bym zapodal jakis lajtowy spalacz (nie chce mocnych spalaczy jak venom bo sie czuje okropnie po tym) np. clenruberexin i walnal bym to tak w czerwcu, w ten sposob moze bym poprawil troche sylwetke na lato. Z tegp co czytalem o wistrolu dowiedzialem sie ze wlasnie ma minimalne skutki uboczne w porownaniu z innymi sterydami a musze dodac ze zdrowie to moj priorytet, na drugim miejscu sa przyrosty.
Wiec co myslicie ? Winstrol moze byc ? Czytalem tez ze warto go laczyc z inymi sterydami, ale ja nie chce go z niczym laczyc, nie chce przeginac, jesli bym bral to tylko winstrol. Wiec ma sens brac sam winstrol ??
Jesli stwierdzicie ze moge brac winstrol to napiszcie jak dlugo (6, 8 tygodni ?), jakie dawki dzienne, jakie pory przyjmowania no i czy po cyklu musze cos brac (cos w stylu odbloku) czy nic nie trzeba. Z gory dzieki
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?
a jednak sie zdecydowales ;)

Winstrol ma sens solo ma 1 cykl, jesli masz zalozenia takie jak wyzej napisales, czyli definicja ;) Na 1 cykl ogolnie nie stosuje sie wiecej jak 1 srodka z prostego powodu-po pierwsze nie znasz reakcji swojego organizmu na koks, a po drugie i tak bys nie wykorzystal tego, co moga Ci dac ;)

jak dlugo


http://www.fabrykasi... ... vt5795.htm

* 1-6 winstrol wersja iniekcyjna 50mg e0d wersja oral 30mg ed


odpowiedzi na wszystkie nurtujace Cie pytania, badz na wiekszosc z nich znajdziesz tu ;)

http://www.fabrykasi... ... t15292.htm

Poczytaj zanim dziabniesz cos mocniejszego-warto. Niewiedza szkodzi ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?

jednak sie zdecydowales


tzn jeszcze tak nie do konca, narazie zbieram info i sie zastanawiam
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?

tzn jeszcze tak nie do konca, narazie zbieram info i sie zastanawiam


a ;)

Poczytaj to bedziesz swiadomy wszystkiego co moze Cie spotkac. Aczkolwiek malo kto doswiadcza skutkow ubocznych taka prawda..Jak robisz to z glowa, to nie powinno sie nic stac :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


.M.A.D.M.A.S.K.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:METROFLEX GYM
  • Zainteresowania:Kulturystyka, armwrestling, zarabianie hajsu, ochrona ludzi pred nimi samymi

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?
Sterydy anaboliczne tak samo jak alkohol są dla ludzi. Nie patrz na skutki uboczne bo po takich dawkach to ewentualnie może cie dupa zaswędzieć :D Trzeba naprawde brać bite pare lat na konkret bombie żeby wyśleć o skutkach ubocznych a i wtedy to nie ma sensu bo to nie są szachy i jak masz wątpliwości to ja Ci mówie DARUJ SOBIE! Co do tego gino po mecie i retencji wody jest mnóstwo środków powodujących retencję wody i gino jeden bardziej drugie mniej po mecie nie będziesz miał żadnego gino chyba że masz tendencje albo miałeś gino. Wszystko zalezy od diety możesz się rzeźbić i na omie!!! to nie źrodki rzeźbią i warto wbić sobie to do głowy. Rozumiem że nadchodzące lato itd ale poco walić solo winstrol na pierwszy cykl? Ja proponuje CI propa 1-8 po 100mg e2d i to plus dieta rotacyjna węglowodanami da Ci fajne przyrosty masy plus obniżenie poziomu zatłuszczenia z niewielką retencją wody. Na pierwszy cykl ładuje się jeden środek to jest racjonalne podejście by poznać swój organizm i jego reakcję. jak cykl to zawsze testosteron i o tym pamiętaj
  • 0
BODYBUILDING HARDCORE FREAK

NAJWAŻNIEJSZA ZASADA OCHRONIARZA:
WALCZ NIE CZYSTO I NIE DAJ SPROWADZIĆ SIĘ DO PARTERU

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?
propa i ketoze sobie zapodać :D zdolności organizmu do regeneracji będą znakomite na cyklu to i ładowanie powinno być bezproblemowe , a efekt zadowalający ;)

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?
no dobra ale sie troche uparlem na ten wistrol, bo kumpel moze mi go zalatwic, nie mam za bardzo dojscia do tego stafu, mnijesza z tym.
A co po winstrolu nie odnotuje zadnych przyrostow ? Jak on dziala ? Daje jakies konkretne efekty czy to sa efekty nie rozniace sie od tego jak gdybym se zapodal nitroboln 2 lub No Xplode ?? Bo jesli tak to nie ma sensu brac sterydów. Chodzi o to ze przeczytalem o wistrolu ze jest lajtowy i powoduje minimalne skutki uboczne, do tego nie zalewa - a ja akurat walcze z fatem - wiec pomyslalem ze to bedzie dobre jako pierwszy drug. Ale jak mowie, zeby tez kurna dal mi jakies konkret efekty, skoro juz mam sie brac za to, a nie jak kreatynka czy cos.

Czy winstrol ma jakiej negatywne oddzialywanie na wątrobe i serce ?
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?
glutamen, odpuśc doping bo zrobisz sobie kuku, walcz na suplach
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?

Czy winstrol ma jakiej negatywne oddzialywanie na wątrobe i serce ?

tak, najbardziej na wątrobę, stawy i i torszke serce.
  • 0

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?
1-6 wino 30mg ed
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol ?
moim zdaniem dobra sprawa winstrol jak na pierwszy raz. ja bralem go jako pierwszy cykl no i jak narazie na jako ostatni, dabre efekty. ja osobiscie polecam:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024