Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna - przeziebienie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Advanced
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna - przeziebienie.
Witam. Nie jestem pewien czy nie pomylilem dzialu ale trudno , napisze tutaj. A wiec Od dwoch tygodni jestem na cyklu kreatyny a dokladniej mohyndratu. Od soboty zlapalo mnie jakies przeziebienie. W czwartek na silce czulem sie bardzo dobrze ale cwiczylem na 60 % mozliwosci w piatek takze czulem sie bardzo dobrze ale cwiczylem na 40% :/ Dzisiaj czuje sie nei najlepiej i mam troche goraczki. I tu mam do was pytanie czy przerwac kuracje kretka czy nie. Jest to 2 tydzien czyli ani malo ani duzo. Proboje leczyc sie czym sie da. Troche szkoda byloby mi przerywac gdzyz trzymalem sie diety, dobrze cwiczylem i poszlo 2 kg przez 2 tygodnie. Moze to duzo, moze malo ale dobre i 2 kg a do konca cyklu jeszcze 4 tygodnie. Wiec poradzcie koledzy co w tym wypadku zrobic . A moze znacie jakies dobre sposoby na wyleczenie sie. Dodam ze dzis rano nie wzialem kretki . Myslalem ze jak bedzie troche lepiej to jutro wezme.
  • 0

randy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:51°28'N 22°36'E
  • Zainteresowania:Życie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - przeziebienie.
To juz zalezy tylko od ciebie, generalnie kreatyna sprzyja przeziebieniom. Jesli czujesz ze w miare szybko uporasz sie z choroba, to zmniejsz troche dawki kreatyny, i kuruj sie, potem wal caly czas czosnek w tabletkach (ok 7 zl) i duzo witamin i bedzie ok, natomiast jesli choroba ma trwac 5 dni> to przerywaj, bo to nie ma sensu.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - przeziebienie.
Ja bym przez przeziębienie nie przerywał cyklu. Najlepiej na dwa dni odpuścić trening i suplementacje, zaszyć się w łóżku i leczyć tak jak pisał randy. Powinno minąć.
  • 0

halucyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - przeziebienie.
Ja bym sie naszprycowal pigulkami na przeziebienie i wypil herbate z miodem :D
  • 0
Lat nam przybywa, coraz lepiej znamy życie.

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - przeziebienie.
ja wielkokrotnie bylem przeziębiony na cyklu , czasem i 2 razy na cyklu bylem chory ;) nigdy nie przerywalem suplementacji ani treningów dopoki bym nie wylądował w łóżku z gorączką co sie nigdy nie zdarzyło

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - przeziebienie.
ja przerwalem i po 1,5 miesiaca na HP po 5 dniach zapalenia oskrzeli jestem mniejszy jak przed cyklem :rotfl: dlatego nie przerywaj... ja po prostu nie dawalem rady sie podniesc z łóżka, a co jeszcze przelknac ten shit dlatego dalem sobie spokoj :dobani:
  • 0
wracamy do żywych...

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - przeziebienie.
a moze jakis domowy sposob?? :hyhy: zagotuj kubek mleka walnij do niego lyzke masla/margaryny i lyzke miodu- strasznie slodkie i kaloryczne ale jak wskoczysz po czyms takim do wyra to rano zdrow :)
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - przeziebienie.
i czosnek do tego jeszcze mozna dodac , jest strasznie nie dobre , ale pomaga :)

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - przeziebienie.
hahaha nie wierze... moja matka chyba czyta to forum bo przyslala mi tran dzisiaj :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024