Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w dobraniu odżywki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki
gainer i witaminy aby choroba cie nie dopadla bo wtedy masa ucieka a nawet jak troche chory jestes to nie chce sie cwiczyc
  • 0

adam1108
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki
Ja powiem Ci tyle, w 4 miesiące przytyłem prawie 8 kg, kupiłem 2 gainery (gain bolic) żadnych diet, jadłem po prostu więcej niż wcześniej no i patrzyłem na co jem, kurczaczek, jajeczka, chleb razowy, serek biały itd. no i oczywiście trening przez te 4 miesiące. Jakoś się udało :) Na pewno chłopie dasz radę, nie kupuj żądnych tych odżywek, dużo jedz i trening przede wszystkim. Aminokwasy itp. kup za jakiś czas 3-4 miesiące jak zobaczysz, że ta masa Ci juz ustała i nie chce iść w górę. to tyle odemnie. życze powodzenia.
  • 0
1,5 roku przerwy w treningach :-( od 1 stycznia powrót! :)

Nie ma masy bez kasy!

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki
widocznie adam wie lepiej niz ja
  • 0

Nutli
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki
Dobra, już wiem więcej.
Dzięki wszystkim za pomoc!
  • 0

randy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:51°28'N 22°36'E
  • Zainteresowania:Życie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki

Owszem temu kolesiowi aminy moze i zbedne ale po aminach tez jest masa, przeciez to takie proste jest, jesli aminy są antykatabolikami (juz nawet nie pisze ze wzmagaja anabolizm, niech beda tylko antykatabolikiem) to znaczy ze skracaja i hamuja katabolizm, czyli rozpad bialek miesniowych, a dzieki temu wiecej bialek dla miesni, a dzieki temu wieksze miesnie. Oczywiscie ze bcaa czy gluta nie pompuja miesni jak kreta ale wspomagaja przyrost tkanki miesniowej a tym samym MASY i nie ma co do tego wątpilowsci. I pisanie ze aminy to dobre sa tylko na redukcji a tak to juz nie to sa bzdury jakich mało, jeden klepną głupote a reszta powtarza.


dokladnie tak, ale w dupie mialem sie wyklocac kto ma jakie racje

brales kiedys aminokwasy bo ja tak i nie zauwazylem róznicy wiesz

bez diety to i na towarze nie ruszysz

on ma pojecie i zjadl tego troche wiec on wie co mowi a nie ze przeczytakl w gazecie takie moje zdanie

nie chce podwazac nikogo wiedzy, ani osiagniec ale zjesc cos, a miec jaka wiedze na dany temat to jest roznica
  • 0

samael1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki

brales kiedys aminokwasy bo ja tak i nie zauwazylem róznicy


brałem i roznica jest jak z tad do nieba. Juz biorąc sama glute 10 g po wyczerpujacym treningu i potem 10 g przed snem sprawia ze nie masz takich zakwasow na nastepny dzien. Biorac arginine przed treningiem masz zarąbistą pompę. Polacz sobie przed treningiem AAKG, jabłczan argininy i etylowy ester argininy do tego zapodaj jablczan cytruliny i OOKG i puchniesz na treningu w oczach. Oczywiscie ze to tylko treningowa pompa a nie masa ktora poszla w gore po jednym treningu, ale idziesz pomalu do przodu. Moj ostatni cykl skladal sie tylko z biaka i aminow takich jak: bcaa, glutamina, tauryna, leucyna, AAKG. Zadnego gainera, zadnej krety bez ktorych podobno masy sie nie da robic. Wegle bralem tylko i wylacznie po treningu. Nie mierzylem obwodów sprzed cyklu wiec nie wiem jaki przyrost w cm, ale obwody poslzy wyraznie w gore, nawet moja laska to zauwazyla. Mam w cholere firmowych koszulek ktore dostalem od zakladu pracy, wszystkie staly sie ciaśniejsze. I najlepsza czesc: w czasie swiat mialem 2 tygodniowa przerwe od silki w miedzy czasie duuzo pijąc alko - nie zauwazylem zadnych spadkow jak np. po krecie nie raz sa jak woda zejdzie - jaki morał ? Zbudowalem czysta mase mięsniową m.in. dzieki aminom.

Dodam tylko ze bralem je w "byczych ilosciach" bo mialem ich w cholere, nieraz przekraczalem zalecane dawki, ale nie zaobserwowalem zadnych skutkow ubocznych.
  • 0

Nutli
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki
No, ale jak bym mial to wzystko kupic, to za duzo kasy. Przede wszystkim rodzice by sie nigdy w zyciu nie zgodzili!
  • 0

randy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:51°28'N 22°36'E
  • Zainteresowania:Życie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki

No, ale jak bym mial to wzystko kupic, to za duzo kasy. Przede wszystkim rodzice by sie nigdy w zyciu nie zgodzili!


Wspolczuje, ja nigdy slowa nie uslyszalem na temat odzywek
  • 0

samael1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki

No, ale jak bym mial to wzystko kupic, to za duzo kasy. Przede wszystkim rodzice by sie nigdy w zyciu nie zgodzili!


ja tego nie pisalem po to ze ty masz sobie to kupic. Z twoim zerowym stazem to nie ma sensu akurat faktycznie. Chcesz przytyc to jedz ile wlezie (mieso, ryby, kuraki, makaron, ryz, owoce itp itd. ) kup se gaiera i go pij, omege 3, witaminki no i cwicz i tyle, nic wiecej nie mozesz zrobic, genetyki nie oszukasz.
  • 0

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w dobraniu odżywki
Randy bez diety to i na towarze nie pojdzie ?? hahaha no nie nie wyrobie. i aminkow do towaru nie porównój i co z tego ze wydam 80 zł na bcaa i przytyje no niech bedzie maks 1 kg jak moge za to kreatyne na ktorej zdobende wiecej wedłóg mnie aminokwasy nie sa przeznaczone do robienia masy a bardziej do jej ochrony np w wakacyjne dni. Ale to jest moje zdanie. juz lepiej jakiegos gainera ew białko za te pieniadze kupic
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024