Skocz do zawartości


Zdjęcie

kto gra w zakłady bukmacherskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
439 odpowiedzi w tym temacie

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
Nr Rywale Typ Mnożnik
1176 Bolton - Aston Villa x2 1.40
1177 Everton - Manch.City 1x 1.18
1178 Fulham - Stoke 1x 1.16
1179 Hull - Liverpool 2 1.42
1180 West Brom. - Sunderland 1x 1.34
1181 West Ham - Chelsea 2 1.60
1182 Manch.Utd. - Tottenham 1 1.40
1224 Anderlecht - Dender 1 1.20
1317 Sporting - Amadora 1 1.25

Chyba puszcze sobie tak kuponik naweekend
Stawka 5 zl do wyciagniecia 55 zl lub puszcze za 10 zl i 110 zl do wyjecia ;)
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
a co oznacza 0? bo 1 i 2 wiem.
dopiero zaczynam zgłębiać wiedzę bukmacherki, bo maszyny już są średnio opłacalne :P
Mecz Liverpool-Arsenal na pewno takie oczywiste że Liv wygra? :P
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
0 - remis u wiekszosci bukow oznaczany jest x ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
gdzie najbardziej opłaca założyć się konto? na tym efortuna? Wiem, że u niektórych buków są jakieś bonusy typu jednorazowo (za pierwszy razem) wpłać 100 a damy Ci 200.
  • 0

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
wchodze na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] obstawiam mecze i juz ;) i ide zaniesc kupon do STS-u ;)
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
no dobra Ty sobie przechodzisz codziennie przez plac jak wracasz ze szkoły i wstępujesz do STS :P Ja bym sobie wolał w domu po obstawiać.
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
słaby prędzej psy zaczną szczekać dupami niż ten kupon Ci wejdzie. Blackzone praktycznie u wszystkich bukmacherów internetowych masz bonus powitalny, np. w espekt.com dostajesz bonus w wysokości 100% swojej pierwszej wpłaty max. do 150zł, ale z tymi bonusami wcale nie jest tak różowo jak wam się wydaje, dopóki nie obrócisz tego bonusu kilka razy, u niektórych bukmacherów nawet po 6-7 razy po kursie 1,5 nie możesz wypłacić kasy.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
betwin jest ok ;) dzisiaj poszło troche kuponów, jak bede miec czas to wrzuce ;)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
Ja Samcowi też nie wróżę wygranej :P
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
ja mam 8 kuponów na dzis i jutro ;) po 2-5 zł na jeden, ostatnio pusciłem 1 za 130 z 3 meeczami, wiec dzisiaj ryzykuje znacznie mniej :) w czwartek napisze bilans(dzisiaj mi sie nie bedzie chciało obstawione łącznie około 30 meczy )
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie

no dobra Ty sobie przechodzisz codziennie przez plac jak wracasz ze szkoły i wstępujesz do STS :P Ja bym sobie wolał w domu po obstawiać.


Jeszcze masz STS kolo rynku :D hehe nie wiem gdzie tam mieszkasz ;P
Nie no mysle tak jak slaby ze betwin jest ok ;) i ja bym tam zalozyl konto :)

Rychu1990 wiem to taki kupon nie pewny ale nie bylo za ciekawych meczow na weekend wiec wziolem takie optymalne :) :P
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
O betwin jest akurat dużo negatywnych opinii, często blokują konta bez powodu jak za dużo kasy wygrasz, z opinii na necie wynika, że jest to najbardziej złodziejski bukmacher. Już lepszy wg. mnie byłby expekt, sportingbet czy betsson. Fakt może mają uboższą ofertę niż bwin, mniej zakładów LIVE, ale o tych bukach są raczej pozytywne opinie.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
kurwa chłopaki... sprawdzam kupon ze snookerem na zywo fortuna pokazuje ze cope nie wszedł, a wczoraj oglądałem na zywo i wygrał :/ . miał ktos tak? :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
Tam też pracują ludzie i czasem zdarzy się, że źle rozliczą zakład. Wystarczy, że napiszesz do ich supportu i poprawią wynik tego spotkania.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nawet nie wiem jak sie kurwa skomentować.. gdyby nie zajebała chelsea miałem inne wersje tych kuponów... weszły by :/
drugi kupon jeszcze w toku jak teraz wszystko wejdzie wygram 5 dych... moze lepiej nie bo sie załamie :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
dzisiaj byłem w fortunie skresliłem 10 meczy z kursami z poniedziałku, ako wynosiło 1850,
do dzisiaj kursy na nie spadły po 1,0x-1,2 :/ łączne ako 20 ... to chyba znaczy ze dobrze typowałem :) , a kupony trzeba puszczać w poniedziałek na cały tydzien :looka: wrzuce wam mone typy na najblizsze kilka dni :)
na dziś :
tu ten pechowy po kilku przeróbkach
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tasiemce kilkudniowe ;) :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

do kilku kuponów zapomniałem wrzucic barcelony która jest chyba faworytem wszystkich kuponów . Nie licze ze wygram raczej chce sie sprawdzić procentowo w typowanych meczach. Dużo ich :) nowy system, moze sie poszczesci, ktos prosił o typy za 2 czy 5 zł to prosze, typując kilka dni przed jest duzo bardziej opłacalny i mniej ryzykujemy. Na przykład w poniedziałek na jedną z druzyn którą typowałem był kurs 4.7 dzisiaj na kuponie... 1.05... :szok: :zdziwko: :zdziwko:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
Nie szkoda Ci nawet tych kilku złotych na te kupony, które na 99% nie wejdą? Po za tym po cholerę dajesz ten sam mecz na kilku kuponach, jak Ci nie wejdzie akurat to zdarzenie to możesz wyjebać kilka kuponów od razu. Moim zdaniem takie typowanie nie ma większego sensu, walisz taśmy po 10+ spotkań z AKO 150+ licząc na cud, że Ci to wejdzie. Piszesz o jakimś nowym systemie, a ja tu go nie dostrzegam, widzę tylko dokładanie jak najwięcej spotkań, żeby AKO było jak największe. Żeby wygrywać w bukmacherce trzeba wpierw zainwestować własne pieniądze, buki właśnie na takich kuponach najwięcej kasy zbijają, bo ludzie chcą jak najmniejszym kosztem wygrać jak najwięcej, a niestety tak się nie da. Sam niedługo wpłacę do jakiegoś bukmachera internetowego kasę i zacznę grać pewnym systemem, który wymyśliłem przyglądając się kursom spotkań (zyski małe, ale w miarę pewne).
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
spoko ;)
kasy mi nie szkoda ;]
Co do typowania jednego meczu na kilku kuponach jest coś takiego jak pewniak, i nie chodzi tu o to że mecz ma na 100% wejsc, ale o to zeby założyć mecz który moim zdaniem wejdzie na 100% i dorzucic do niego kilka innych. Proste? Po co mam dawać 50 zł za kupon jak dokłądając 1 mecz o kursie ~2 tyle samo wygram za 25? sprawdzam czy wejdzie a szkoda by mi było gdyby nuż coś weszło. Odstąpie browar i przynajmniej mam na co liczyć ;)
co do 99% o których mówisz ze kupon nie wejdzie szanse są duze wieksze niz ci sie wydaje... no chyba ze na 100 meczy trafiasz 1 ;]
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
bądź pewny, że Ci to nie wejdzie i 18 zł pójdzie się... Zgadzam się z tym co pisał Zdzisiu90, żeby u buka wygrać to najpierw trzeba zainwestować, i najlepiej grać single albo duple za rozsądną stawkę, AKO ok 2 a nie tak jak Ty 150+. Takim sposobem nic nie zarobisz...
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto gra w zakłady bukmacherskie
spoko ;) kazdy ma swój sposob gry ;) bywało ze i 17 meczy siadało. a co do duzej ilosci meczy samiec na przykłąd postawił 9 meczy i? to tez sporo , a co moze kursów sie doczepicie? typuje mecze a nie kursy jak 90% "bukmacherów" kupony mam puszczone z meczami na kilka dni w przód, nie dodaje zazwyczaj byle czego i w ten kupon na przykład
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
kurewsko wierze:P a ako łączne 2 to se moge d. podetrzeć:P ja skreslam mecze, potem patrze na ako
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024