Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto idzie na Yanilowa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_sumo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Kto idzie na Yanilowa?
Kto z Was idzie w sobote na seminarium z Yanilowem w Warszawie?Ja jestem na pewno.Pozdrawiam.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto idzie na Yanilowa?
sumo czekam na relacje , mialem przyjemnos byc na jednym seminarium , wlasnie z nim i jestem pod wrazeniw , no moze nie bylo to na tenat KM , ale facet ma charyzme
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto idzie na Yanilowa?
Seminarium dla mas zaczelo sie pozniej a skonczylo duzo wczesniej niz to reklama w Internecie podawala. Daje jeszcze maly minusik za lubosc z jaka kraverzy gromadza dane osobowe kazdego kto sie z nimi zetknal.

Seminarium bylo OK. Tematem byly podstawy: obrona przed uderzeniami po kole (haki i sierpy), kopnieciami w krocze i prostym duszeniem polegajacym na sciskaniu szyi palcami (z czterech kierunkow - przod, tyl itd.) Na podstawie uwolnien od duszen zademonstrowano kilka obron przed proba sterroryzowania nozem. Byla tez mowa o tym, jak starac sie utrudnic ludkom zadeptanie nas na smierc, jeslibysmy podczas walki znalezli sie na ziemi.

Yanilow jest dobrym instruktorem, tlumaczac techniki nie zapomina o roznych drobnych szegolach, ktore sprawiaja, ze technika ma szanse byc skuteczna. Widac, ze ma wiedze, ktora nie kazdy ma szanse zdobyc - niestety bardzo sie chyba stara, by nie wykraczac poza tematy podstawowe - np. nie omawia zalet i wad roznych rodzajow ataku (jak sadze dlatego, by nikt nie mogl mu zarzucic, ze uczy cywilow napadac innych).

Sami kraverzy wywarli na mnie dobre wrazenie. Mysle, ze nie marnuja czasu na treningu. Szczerze podziwiam umiejetnosci niektorych ludzi obecnych na seminarium.

Technik wiecej pokazywac nie mialo by chyba sensu, ale chetnie uslyszal bym troche wiecej - o psychologii starcia na ulicy, jak wyglada np. grozba nozem, o rodzajach mozliwych atakow, jak zapewnic sobie maksymalne bezpieczenstwo (dla mnie np. ciekawe bylo to, ze nie zawsze oplaca sie brac do reki wytracony noz), co robic by po walce miec jak najmniej klopotow (np. z policja), jak utrudnic swoja identyfikacje, jakich technik nigdy nie stosowac i dlaczego, czy sa jakies sposoby na trenowanie psychiki, tak by w sytuacji zagrozenia w ogole podjac jakies dzialanie.... Nic z tego nie bylo, poza dwiema uwagami ktore wymknely sie z ust Yanilowa jakby przypadkiem.
  • 0

budo_nn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto idzie na Yanilowa?
Bardzo udane seminarium, wiele ciekawych rzeczy zarowno czysto technicznych jak i mentalnych.Szczegolnie sobie cenie zademonstrowana technike obrony przed kilkoma agresorami lezac w parterze.Wysoki poziom zajec i uczestnikow.
  • 0

budo_sumo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto idzie na Yanilowa?
Panowie powyzej w zasadzie wyczerpali temat i nie musze stukac paluchami w klawiature za co im chwala :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024