Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki samochod za 5-10 tys


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys

Daewoo Lanosa


n/c :rotfl: kumpel mial i zawieszenie mu sie tak zjebalo ze koniec...i to mial 7latka...

audi 80(b4)


:super:

albo Golf 3 jak wolisz ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys

polo lub golf3

czytalem wczoraj na necie i nad tym samym wyborem zaczalem sie zastanawiac, ford fiesta pali malo jak i polo ale wlasnie podobno gnije bo bez ocynku, seat ibiza fajna ale znow podobno miekkie blachy wystarczy sie oprzec i wgniecenie, odnosnie japończyków wielu pisalo ze czesci drogie i nawet po glupia zarowke trzeba do serwisu bo to elektryczne i sie samemu nie zrobi, a jak lekko sie przytrze to w tym miejscu po kilku dniach rdza, reno i peugeot gniją tak wiec droga selekcji pozostaly vw tylko jaki lepszy :rotfl:? . kolega wczoraj zaproponowal jeszcze nissana almere, podobno technologicznie nowszy od polo ? i czy golf 3 i polo 3 maja ocynk ? bo na czworki to raczej nie bylo mnie juz stac :rotfl: a bmw to moze w przyszlosc bo wsiasc do samochodu ktory ma 175 koni po citroenie c3 ktory ma chyba 60, to lekko bym dlugo nie pojezdzil bez stluczki czy wypadku cos tak czuje :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
Taa Tyson fiat coupe 2.0 turbo genialny wybór
pali pod 20 litrów części cholernie drogie i trudno dostępne :padam:

jakbym miał golfa kupic to wolałbym jeździć tramwajem...
to jest tak wieśniackie pospolite i opatrzone auto że ja pierdziu...


za taką kasę Joksiu to ja bym ci polecił dwa autka:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Alfa romeo 156 ładne dobre auto, moze sie psuć ale czesci
są bardzo łatwo dostępne i całkiem tanie (allegro)
w wersji z dieslem w dodatku bardzo mało pali.
A szczerze jeszcze nie widziałęm skorodowanej alfy 156
(Ps sam na wakacje kupuję nowszą 156 po face liftingu z full wypasem :) )

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ford puma nie za duze sportowe ładne autko
na przednich fotelach spokojnie mieszczą sie osoby
naszego wzrostu z tyłu... no zapomnij ;)
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
co do alfy to nie kupuj to jest to samo co fiat, ładne bo ładne ale kumpel ma i zawieszenie praktycznie co dwa lata musi robić a to nie jest tanie, do tego musi jezdzic bardzo ostroznie zero wjedzania na krawężniki etc.

Co do alemry to jest ona fajna ale ona jest starsza technologicznie niż golf 3, czesci też droższe i bardziej zawodny silnik. Czy wolisz polo czy golfa musisz Ty zadecydwac, bo praktycznie to jest to samo - tylko gabaryty inne. Jak bedziesz chcial kupic golfa to rozenzaj sie jaka wersje bo jest ich przeszło 80! od podstawowych modlei bez wspomagania kierownicy i praktycznie niczego, az po takie ze szczena opada! niemniej trzymaj się z dala CL. Nie kupuj starszego golfa niz 94, bo silnik wtedy ma dodatkowa dźwigienka z ssaniem do wyprzedzania :przestraszony: , te po 94 to już super i już wszystkie mają ocynk bez znaczenia jaka wersja. Spokojnie mzoesz brac jakas 95-96 w perla black z TDI 1.9 i masz 90-110KM i boski diesel, który ma lepsza charakterystykę silnika niz jakakolwiek benzyna (juz na starcie masz max mocy).

bmw bym odradzał bo ubezpiecznie Cie zje gdyż kosztuje ok 2.5tysiaka rocznie za golfa z współwłaścicielem co ma jakies znizki ok 507zł. AL już juz wezmiesz bmw to 3 i po 94 z łancychem, i silnik 1.8 lub 2.5 diesla od 2 litrowego z 4 garami trzymaj sie zdala.

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys

bmw bym odradzał bo ubezpiecznie Cie zje gdyż kosztuje ok 2.5tysiaka

no tu sie nie zgodzę bo kumpel kupił teraz 5 rocznik 98
i za full pakiet AC OC NW zapłacił 1700 zł
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys

bmw bym odradzał bo ubezpiecznie Cie zje gdyż kosztuje ok 2.5tysiaka

no tu sie nie zgodzę bo kumpel kupił teraz 5 rocznik 98
i za full pakiet AC OC NW zapłacił 1700 zł


możliwe choć i tak jest 3 razy tyle co przy golfie:D

o alfie jeszcze polecam : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tanie (w zakupie) znaczy drogie (w eksploatacji), a zawieszenie w alfie trzeba wymieniać w całości - taki patent fita, by sobie nabic kieszeń - wahacz to ok 140zł i wymiana po każdych 40tysiakach

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
Znaczy co do alfy opinie są pół na pół w necie
z ludzi co użytkowali alfe też jedni chwalą inni narzekają...

zresztą namawiał nikogo na siłę nie będę
ja i tak kupie to autko i tak (tyle ze rocznik od 2003 wzwyz)
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
ogolnie z tego co czytam na necie to wiekszosc jednak narzeka na alfy, ale nawet ci co narzekaja mowia ze to piekne auta takze trzeba zdecydowac ;p

tysona propozycje to jakis kosmos wogole odpadaja wg. mnie

a co do daewoo lanos to wlasnie w wiekszosci opinie sa jak najbardziej ok, 2 na 10 komentow to jakas hujnia a tak to ludzie sobie chwala ale to bym odpuscil co to wogole jest... starzy mieli daewoo matiz i tez sie nie psul ale jednak ta marka jest o kant dupy rozbic
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys

daewoo lanos to wlasnie w wiekszosci opinie sa jak najbardziej ok, 2 na 10 komentow to jakas hujnia a tak to ludzie sobie chwala ale to bym odpuscil co to wogole jest... starzy mieli daewoo matiz i tez sie nie psul ale jednak ta marka jest o kant dupy rozbic


Datul...opinie sa jakie sa...ale kurwa toz to sam plastik...nie nie do mnie przemawia w tej kwocie tylko golf 3, oraz audi 80 b4 :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
szafik, no wlasnie to mowilem, ze nawet jak nie jest tak bardzo awaryjne to nie przemawia do mnie to auto ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
a napisze mi ktos jakies grubsze roznice miedzy golfem 3 a polo 3 ? bo chyba zdecyduje sie na ktoregos z tych dwoch kandydatow...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys

a napisze mi ktos jakies grubsze roznice miedzy golfem 3 a polo 3 ? bo chyba zdecyduje sie na ktoregos z tych dwoch kandydatow...


grubszych różnic niema te same silniki, choć golf mk3 jest połka wyższa i inny segment. Polo jest lżejsze wiec będzie bardziej zrywne, jednak troche osob marudzi na plastiki i miekkie szyby (szorowanie ich ze szronu może powodować zarysowania). Polo bardziej nadaje się do miasteczka, golf na miasto i czasem by moc coś przewieść, bo jest nieco większy. Jeśli zdecydujesz się w obydwu modelach na TDI 1.9 z silnikiem 1Z, AHU lub AFN powinieneś być zadowolony. Jednak ja bym radził byś obejrzał te auta osobiście i się zdecydował czy będziesz szukał (klasa B) Polo 3 czy Golfa 3 (klasa C), bo mechanicznie to jest to samo, jedynie jak co może się różnic jakoś wykonania, na korzyść golfa.

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
ble ble ble....
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
vectra b ładny samochodzik za nieduze pieniądze koszty eksploatacji niezbyt duże

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
musisz wziąć też pod uwagę, że golfy ostatnimi czasy to pojazdy dresów
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
Peet, a Joks to myslisz kto? :rotfl:

golf vs polo
ja bym wzial polowke- mniej oklepana, silnik ten sam i lzejsza. no i zmiescic sie tez powinienes.
a i jak junior mowi Vectra B tez zla nie jest :)

co do propozycji Bodzia:
alfa- zawieszenie slabe i w tej cenie dobrej sztuki sie nie znajdzie- przebiegi 200 i 200+ a to w koncu fiat wiec juz koncowka zywota :P
a puma to ładniej opakowana Fiesta, wiec male autko
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys

Vectra B tez zla


tylko od kiedy opel robi samochody? :hyhy:

Opel Vectra B Sedan 2.5 i V6 (170 KM)

To mój pierwszy i ostatni Opel, ponieważ kwestia jakości i niezawodności samochodu ma dla mnie pierwszorzędne znaczenie. Ktoś może powiedzieć, że może miałem pecha przy zakupie danego egzemplarza - początkowo też tak myślałem - ale przy prawie każdej naprawie diagnoza defektu trwała kilka sekund i zawsze była trafna - po prostu mechanicy byli już oswojeni z tymi defektami. Sami niekiedy komentowali jakość rozwiązań lub uzytych materiałów - jako regres w stosunku do np. Vectry A. Kiedyś czekając w serwisie na odbiór samochodu prawie do godzin zamknięcia - zaobserwowałem, że pracownicy serwisu jeżdżą wszystkim tylko nie Oplem (może był jeden) - było takie hasło reklamowe "Opel - ten samochód zbudowaliśmy dla Ciebie" - bo sami jeździmy czymś innym. Mam wrażenie, że w tej firmie rządzą księgowi i marketingowcy a nie inżynierowie - bo wolą wydać dolara na głupia reklamę (malowanie płotu albo pekający lód) niż na poprawę jakości produktu - w końcu głupi klient i tak będzie musiał kupić zepsutą...
zobacz pełną ocenę


Opel Vectra B Sedan 1.6 i (75 KM)

Daje najwyższą ocene - a to dlatego, iż teraz jeżdzę peugeotem 307 z 2004r i w porównaniu do vectry z 96 jest to totalny KIBEL. Gdyby nie wypadek, w kórym vectra zost skasowana to jeździłbym nią dalej. Vectra- stary samochód, duży przebieg, mało awaryjny, spalanie 8 litrów i fajnie sie zbiera, duzy bagażnik i duzo miejsca z przodu, wygodny, nie jest sztywny, tanie części, ładny wygląd. Peugeot - 43 tys przebiegu. Raz w miesiącu w warsztacie to normalka. Z urlopu wracałem na lawecie. Wieczne problemy z elektryką. przednia szyba pękła mi juz 2 razy, po skęcie w prawo - kierunkowskaz przeskakuje na lewo, rdzewieje, marny lakier łatwy do zarysowania, 2 razy wymiana zamka w tylnej klapie, pali ponad 10 litrow, zbiera sie jak tłusta baba. Pękniety zbiornik paliwa - do wymiany. Tarcze i klocki po 15 tys. Nie działają wycieraczki. Silnik zgasł kilka razy podczas jazdy - wyłączyło sie wspomaganie kierownicy, zgasły światła, myslalem ze sie zablokował. Wole 11 letnia Vectre niż te nowsze...


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
no akurat druga opinia jest ok?
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys

no akurat druga opinia jest ok?


ty ale do czego on to porównuje i jak auto z 75KM i 1300kg ma się fajnie zbierać:D chyba fajnie się zbiera wypadające części.. jasne porównując opla do malucha lub furmanki to jest limuzyna, ale trzeba pamiętac ze opel = deawoo i chevrolet i wiele innych modeli opla to fabryczne deawoo na ameryke lacinska np opel kadet = deawoo racer/sport a potem nexia = Pontiac Le Mans.
Auto składak, choc nie pwoiem silniki mają dobre oraz wygląd zewnętrzny, ale wykonanie i awaryjność dyskwalifikuje to jako auto

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki samochod za 5-10 tys
vectra b 1.6 w ecotecu ma rowne 100KM to na spokojna jazde starcza :)

u mnie w rodzinie taka vectra byla od nowosci do prawie 200tys. po prostu przy tym przebiegu zaczela brac olej a tak to bezawaryjna byla.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024