Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota wraca na ring


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

wojtinio1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring

przyjezdzali ale zawodnicy z drugiej pulki!! w stanach sa najlepsze federacje bokserskie na swiecie jak bys niewiedzial :padam:
a w swojej kategori wagowej Michalczeski nie mial by czego szukac!! Mial propozycje walki z najlepszym zawodnikiem zwego czasu w stanach to sie obsral . :rotfl:


WOW! Tiger miał propozycję od RJJ? Skąd te rewelacje, wiesz o czymś o czym nie wie nawet Darek i Roy? Takiej propozycji nie było. Były propozycje dla Roja ale nie chciał on walczyć w Niemczech. Darek nie walczył w stanach, ok, ale nie pisz o jego przeciwnikach, że byli z 2 półki, bo oprócz RJJ walczył z całą światową czołówką. Wskaż mi z kim z czołówki swojej wagi nie walczył, jak jesteś kozak :] Zresztą co tu porównywać? Gołotę z Michalczewskim? Toż to policzek dla Darka. Acha, chciałbym Ci przypomnieć, że federacja WBO nie jest niemiecka i jest w czwórce najważniejszych pasów. Tek jak i IBF oraz WBA, których to federacji pasy Darek posiadał.
PS. Jeśli argument, że zmienił obywatelstwo czyni go gorszym bokserem, to owszem był :rotfl: Zainteresowałeś się kiedyś po co to zrobił? Ja się zainteresowałem i wiem. A Twój idol dlaczego wyjechał do USA? Tez nie wiesz? Sorry...



a czy ja napisalem ze to ze zmienil obywatelstwo czyni go gorszym bokserem?? :padam: a Golota nie jest moim idolem tylko smieszy mnie to ze porownuje go sie z jakas niemiecka podróbka boksera! a zainteresowales sie tym dleczego Polski Zwiazek Michalczewskiego zdyskwalfikowal?? i nie wmowisz mi ze waga w ktorej walczy Michalczewsky jest tak samo dobra i prestizowa jak waga ciezka i ze walki w niemczech to to samo co w Stanach!!a masz cos do zarzocenia Polskosci Goloty?/ zawsze z orzelkiem na piersi w polskich barwach!!a michalczewskY co???dlatego niech ktos niepisze ze on jest NASZ!!!bo walczyl w barwach niemiec a nie w POLSKI!!!dobrze napiales oprócz RJJ . i zadaj sobie pytanie czy ty bedac na miejsu Roja przyjechalbys do jakis niemiec walczyc z jakims tam smiesznym bokserzyna z hamburga?? w Stanach walcza najlepsi!1 sa najlepsze federacje i najwieksze pieniadze !!
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring
wojtinio z całym szacunkiem o czym ty piszesz? :zdziwko:

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Z kim z czołówki walczył Roy? Zobacz na ich rekordy, walczyli z tymi samymi bokserami. Zabrakło tylko ich wspólnej walki. Nie twierdzę, że Darek by ją wygrał, ale Roy to był bokser wszechczasów. A teraz znajdź sobie w Internecie federację WBO i poczytaj troszkę zanim napiszesz "w Stanach są lepsze federacje". Darek był mistrzem 3 NAJWAŻNIEJSZYCH federacji, więc nie wiem, czemu się tak przyczepiłeś tych federacji? Bo to jest akurat argument przemawiający za Darkiem. Pytasz dlaczego Polski Związek zdyskwalifikował Michalczewskiego? Odpowiadam. Zdyskfalifikował go światowy związek za ucieczkę z kraju. Jeśli nie wiesz, to był to okres komuny w Polsce i wielu ludzi uciekało z kraju. Mogło go czekać coś znacznie gorszego (gdyby został złapany) bo wtedy sądy również były w rękach "władzy". BTW, wiedziałeś, że dziadkowie Darka byli Niemcami? B Bez obywatelstwa nie mógłby boksować w Niemczech. A Gołota... uciekł z kraju przed sądem. To, ze walczył zawsze pod orzełkiem... wolałbym, żeby zmienił obywatelstwo, bo przyniósł nam więcej wstydu niż dumy. To, że dostawał walki mistrzowskie było podyktowane tylko i wyłącznie tym, że ludzie chcieli go oglądać, zastanawiając się co ten durny Polak wywinie... Może będzie bił po jajach, może ucieknie z ringu, może padnie po 30 sekundach...
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

wojtinio1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring
wiem dlaczego Gołota uciekl z kraju nie musiz mi tego tlumaczyc :) a to kim byli dziadkogie Michalczewskiego to mnie zabardzo nie interesuje!! poprostu go nie lubie i tyle a forum chyba jest od wyrazania wlasnej opini co nie?? jestem polakiem patriotom i jestem z tego DUMNY!! a to co zrobil Micjalczewski mi sie niepodobalo i dlatego nie uwazam go za NASZEGO boksera bo wszystkie tytuly jakie zdobyl , zdobyl w niemieckich barwach, nawet tytul mistrza europy! nie bede pisal juz o michalczewskim bo mi sie nie chce a poza tym to jest temat o Andrzeju!! jakby niepatrzec przez wielu fachowcow uwazany byl za jednego z najlepszych bialych bokserow wagi ciezkiej. a wiesz dlaczego bul po jajach i tamte walki przegral??
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring

patriotom i jestem z tego DUMNY


jak jesteś polakiem to pisz poprawnie... ( PATRIOTĄ )
a to ze sie kogosnie lubi to nie znaczy
że można wypisywać że jest słabym bokserem
i wogóle nie wiadomo co jeszcze
to tak jakbym ja nie lubił małysza i napisał
że żaden z niego mistrz....
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring

poprostu go nie lubie i tyle a forum chyba jest od wyrazania wlasnej opini co nie??


To po co piszesz o federacjach, przeciwnikach z 2 półki, marnym bokserzynie itp.? Umniejszasz klasie jednego z najlepszych bokserów. Uwielbiałem oglądać jego walki. Jak ustawiał sobie przeciwnika do kończącego ciosu. Była w tym strategia i wielkie serce do walki. Został uznany przez federację WBO mistrzem wszechczasów. Dlatego nie lubię, gdy ktoś umniejsza jego zasługi bo czuje się patriotą i ocenia innych na podstawie narodowości itp. Oceniajmy klasę bokserską.

a poza tym to jest temat o Andrzeju!!

Sam zacząłeś pisać o Michalczewskim a teraz się próbujesz cichcem wycofać. Brak Ci argumentów i tyle. Zgadzam się skończmy dyskusję.

a wiesz dlaczego bul po jajach i tamte walki przegral??

Wiem. Miał słabą psychikę i po prostu nie potrafił wygrać. Przegrał te walki juz w szatni. Czemu przegrał ze szklaną szczęką Grantem, chociaż miał wygraną w kieszeni? Nie jest zwycięzcą. Nim trzeba się urodzić.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

wojtinio1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring
nie ja zaczalem ten temat tylko niejaki BODYGUARD czy jak tam mu? piszac ze nasz mistrz DAREK MIchalczewsky ja go za mistrza a tym bardziej naszego nie uwazam!!bo nie mam nic wspolnego z niemcami!! ale BODYGUARD moze ma?? wiadc ze ma duze pojecie o polskim sporcie wiedząc ze Artur Boruc jest zdrajca ojczyzny i posiada szkocki paszport i gra w reprezentacji szkocji, bo gra w szkockim klubie!! :padam: :padam: :padam: naprawde burak jakich malo :rotfl:

a co do klasy michalczegskiego to jej nieumniejszam bo jest ona przecietna! poniewaz jak powtarzalem najlepsi walcza w stanach tam sa najwieksze pieniadze i dobrze wiersz ze walczac w stanach pokonac mistrza tzreba go powaznie obic jesli jest on amerykaninem, tym bardziej bokserowi innej narodowosci jest trudniej , a michalczewkiemu w karierze pomogl niemiecki paszport i telewizja , poniewaz zawsze walczyl u siebie!! do stanow nigdy niepojechal bo nie otrzymywal propozycji poniewaz nie uzawali jego umiejetnosci i nie wart byl tych pieniedzy ktorych zadal.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring

naprawde burak jakich malo


no toś sie kurwa doigrał
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring
heheheh ale go udupiles :rotfl: i prawidlowo-jak nie potrafi sie odnosic z szacunkiem do ludzi, to ma za swoje ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring
a tylko 26 postow mial :P
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring
to może suchy joks mu konto usunie ? :D :rotfl: :rotfl:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring
Hahaha przeczytałem tą rozmowe i nieźle się uśmiałem z tego wojtinia, bo nie przypuszczałem że to taki ślimak :rotfl: i jeszcze bodzia nawyzywał, musiał się nieźle wpienić :hyhy:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota wraca na ring
kogo jak kogo.. ale Bodzia?! no gdzieee.. z czym do ludu xD skad taka armię? xD :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024