Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem
moj brat mial nad cisnienie i sie zapytali go czy cwiczy powiedzial ze bialko tylko je, a lekarz mu na to "ta pewnie jak ci wszyscy co jedza kurczaki na sterydach", jak kots z sercem przychodzi do lekarza to tylko po koksie wiec facet sie juz na ogladal, ale to chuj, kobieta przyszla, i sie brat pyta czy moze cwiczyc,
"a bierze cos pan?"
"tylko bialko"
"a to steryd?"

wiedza polskich lekarzy jest jak wiedza polskiej policji. lekarka i trzypielegniary by wypisac jedna recepte.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem
Ale kurde masz problem, zapisz się do jakiegoś klubu sportowego i tez poćwiczysz choćby rzut kulą, boks, noga, ręczna, bieganie etc. i nikt ci nie powie ze niezdrowe jest ćwiczenie.. jasne nie zmasujesz się tak jak na siłowni, ale przecie ty masz 14 lat wiec nie oczkuj ze będziesz wyglądał jak 20 latek mając już 15.. ale fajną sylwetkę będziesz miał na pewno, oprawiając jakikolwiek sport


Kolejna sprawa z taka waga brać sie za gainera?:/ przecie spokojnie najprostsza dieta odpowiednio dostarcza się białka i ww. to samo z N.O.K.O (koffeina, Winpocetyna i w takim wieku? to jest na recepte! przedawkowanie powoduje śmierć (zawał) lub trwałe uszkodzenie mózgu!).. nie wiem co byś brał za 3 lata jak już stacki. Ja jakoś z 55 do 85 na krecie zrobiłem. Teraz sobie redukuje do 78 jeszcze bez johy (fajnie idzie bez wiec moze sobie ja nawet odpuszczę) a potem znowu bede masował na mono + no-booster do 90 i wtedy zrobie konkretna wycinka + sięgnę po stack lub ph na kickstart

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem
po to wymyslaja stacki zeby je brac a za 3 lata bede takie stacki ze sie w pale nie miesci coraz wychodza nowe wiec spoko maroko
  • 0

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem
Hah z tymi starymi to jest komedia, ja jak mi listonosz przynosi jakiegoś supla to matka krzywą mine robi i już kazanie, że to szkodzi... itp,itd. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: problem
jezeli o to chodzi to moja starsza akurat jest wyrozumiala;p
Nawet jak czasami jej napisalem co ma kupic bo bylem w szkole to mi kupila xD'


kiedys tez prosilem ja zeby spytala sie lekarza mojego o mete xD
napisalem jej na kartce .. a potem zaczelo sie kazanie ;p jak juz wrocila oczywiscie

Pewnie lekarz powiedzial ze zmienie sie w mutanta i bede zial ogniem ;p
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: problem
Jak nie odżywki to będziesz brał narkotyki w końcu tez nie zdrowe :D :padam:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024