Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowość od Kilosports


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Nowość od Kilosports
Kilosports planuje niebawem wypuścić na rynek nowy Prohormon o nazwie Oxanavar. (co bardzo mnie cieszy :D ) Substancją czynną w tym prohormonie będzie metyl-nandrolon który będzie konwertował do oxandrolonu popularnego Anavaru :D Kolosalna siła z poprawą definicji, ludzie pewnie będą z czymś to łączyć dla większej masy. Do tego problemy z dorwaniem dobrego anavaru na czarnym rynku na pewno przyniesie niezły zysk dla producenta. Minimalne sajdy, a nawet ich brak sprawią że poczatkujący i dzieci często będą sięgać po te PH. Co o tym myślicie? :D



Tutaj małe info jakie znalazłem na necie:


OXANAVAR is a extreme prescription strength Pro-Anabolic Mass builder,with one of the highest Anabolic to Androgenic ratios. Oxanavar exhibits a strong lasting effect, by significantly raising testosterone to levels which block the 17b-estradiol receptor sites. Oxanavar specifically binds to the androgens receptors in the skeletal muscle making it more bio-available similar to 17 methylated Pro-steroids, the attachment protects the molecule from rapid destruction allowing the hormone to flood the bloodstream and saturate the muscle cells ,nothing is wasted. Increased libido is expected as well positive sense of well being. Oxanavar has minimal side effects (no gonad suppression or no hair loss ) ,in some cases reduction in gynomastia. Expect explosive strength and muscle gains, this is a dry compound and can be combined with wet compounds. Oxanaver keeps LH levels elevated, PCT therapy is less of an issue. Get Oxanavar and experience the difference for yourself.


Oxanavar is the most powerful hormone you have been waiting for!
Oxanavar’s prescription strength pro-anabolic effect combined with a long lasting anti-estrogen effect.

Oxanavar is the extreme pro-anabolic compound that will:

1). Build Mass
2) Significantly increase strength
3) raise testosterone
4) elevate mood and training intensity
5) Combat Gynomastia
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowość od Kilosports
brakuje takigeo ph. jak sie sprawdzi to napewno bedzie mial kolejne wersje. na te pierwsze
bym sie nie rzucal jak pies na mieso, zawsze inni moga sprawdzic co i jak.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowość od Kilosports
zobaczymy jak będzie z ceną ;) choć fanem PH nie jestem , ale muszę powiedzieć ze składowo ciekawie , tera tylko pytanie czy będzie działało tak jak piszą ;)

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowość od Kilosports
jeśli towar bedzie tani to bym tego do ręki nie brał..
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowość od Kilosports
tani? to co 100zl? wiekszosc ph kosztuje kolo stowy, to normalna cena.
niektore ph maja wieksza cene, co nie znaczy ze sa lepsze, maja tylko wieksza cene.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowość od Kilosports
tyle ze anavar kosztuje więcej niż przeciętne ph ;) jak te ph będzie po np 120 zł to bym sie spierał czy w środku jest to co ma być

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowość od Kilosports
maks, widze że wiesz z czego jesz chleb ;)

działać pewnie bedzie ale substancja nie bedzie działac jak ana i trzeba sie spodziewac duzo niechcianych skutków.. choć mimo to bedzie pochodną ana..

ciekawe polaczenie to prwadziwy ana+krea, ciekaw jestem czy kilosport coś o tym wspomni połaczeniu..dobrze jest łaczyc ją z androgenem, ana solo to zmarnowanie towaru na moje oko.

Blackzone, skad takie newsy? :hyhy:
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowość od Kilosports
hmmm według mnie pierwszy rzut powinien klepać niemiłosiernie. Przypomnijcie sobie akcje z superdrolem. Co do zawartości to tylko producent wie co siedzi w środku, ale tak jest z większością PH.
Co do ceny obstawiam że będzie na poczatku po 199zł po czym zbiją na 119zł. Rzeczywiście nasuwa się pytanie jak to ma działaś jak normalny Anavar chodzi po 500zł? :/
Może trzeba będzie 2-3 puchy na cykl? A może koniecznosć łączenia z czymś... może anavar tylko w zestawach z innym PH będzie...

PS. Za chwilę kolejne info o produktach Kilosportsa i G.E.T-a
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowość od Kilosports
Miejmy nadzieję ze nie będzie to
taki niewypał jak revolt od kilosports czyli
niby prohormonalny odpowiednik winstrolu
który okazał sie totalnym niewypałem...

G.E.T-a
_________________


ta firma interesuje mnie zancznie bardziej
(sus500 wymiata w kosmos)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024