Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bigger Stronger Faster


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Bigger Stronger Faster
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tu jest link do torrenta, wrzucacie do odpowiedniego programu siagacie ogladacie, i piszecie. moze w ten sposob podzielicie sie tym czego inni nie zauwazyli ogladajac ten film.

ja mam mieszane uczucia co do dopingu.
pewnie znow sie rozpisze.

nie mam nic przeciwko koksowi, pod warunkiem ukonczenia dwudziestu paru lat, zdobyciu odpowiedzniej wiedzy, i doswiadczen treningowych, czyli stazu. z tym ostatnim zazwyczaj nie chce sie nam czekac, tak jest tez ze mna.

milo bylo by wazyc 90kg, jeszcze milej 110kg, zwlaszcza przy mojej waskiej budowie, jako tako ma to sens.
ale, jezeli przez pol zycia mam szprycowac sie testosteronem by tez poziom utrzymac, to stwierdzam ze nie warto. kiedys kazdy znas bedzie mial dzieci, moze zone, kiedys kazdy dozyje 45lat, a wtedy pora najwyzsza by zastanawiac sie jak dlugo jeszcze pozyjemy?
u normalnego czlowieka to troche za wczesnie.

glupio bylo by tez dojsc do zadawalajacego nas poziomu, zakonczyc kariere dopingowa, miec 35 piec lat, i czekac tylko jak dopadna nas spadki i z powrotem bedziemy zwyklyumi ludzmi, w dodatku z pooranymi nerkami, watroba, sercem.

po filmie wnioskuje ze na wygladanie jak sylwester stalon, czy hulkhogan potrzeba ton koksu i wielkiej ilosci cykli, a przeciez oni jeszcze wygladaja dosc przecietnie. jesli jest tak w rzeczywistosci i to prawda, to uwazam ze szkoda czasu pieniedzy i zdrowia, najgorsze ze tak naprade nie wiadomo w jakim stopniu.

ale tez nie ukrywam ze zarzuce cos na porezanie nerek. :)
a odleglosc do tej chwili jest nie znana
  • 0

leniu89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rz

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
wiem ze tamat stary ale troszeczke odświeżę
dzisiaj ogladalem ten film i najbardziej zdziwilo mnie jak gosc sobie na szybkosci w domu wyprodukowal wlasne "suplementy" :wstyd:
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
to ja sciagam i tez sie wypowiem jakos poznym wieczorem :)
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
po ogladnieciu tego filmy juz nie wiem czy branie sterydow jest takims czyms strasznym najbardziej mnie zaskoczylo zachowanie osoby ktora panuje nad tym wszystkim w usa nie wiedziala nawet od ilu lat jest dozwolony alkohol i papierosy w stanach a za sterydy odpowiedzialna jest
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
teraz juz nawet na polskich siłowniach , branie sterydów to jest taka normalnosc bardziej niz jakas nowosc

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
no wiecie sa juz obecne w kulturystyce od polowy wieku, wiec dlaczego mialy by byc nowoscia? Szkoda ze biora sie za nie Ci, ktorzy nie wiedza jak sztange zlapac. Ich problem nie moj. Jak juz brac to wykorzystac cykl.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
szafik,
ja cwicze juz dlugi czas i cos tam wiem a boje sie ze zmarnuje kilka dni bedac na cyklu kreatynowym np z powodu malej ilosci zrodel energi do budowania miesni a jak pomysle ze mialbym byc na sterydach i robic te bledy to porazka tak jak inni nawet podstaw nie wiedza
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
Wystarczy się przejść do pierwszego lepszego LO, Technikum, Zawodówki - cykle przedmaturalne itd. Dla mnie załamka, chop puchnie w spodnie się nie mieści, w każdym łachu wygląda jak pedał, mija miesiąc-dwa i te same ciuchy wyglądają na nim jak na wieszaku.. :wstyd:
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
zgadzam sie u mnie w LO miałem paru takich amatorow :) wkrecila im sie siłka przyjebali kilka strzałow spuchli, i koniec zajawki a pozniej sylwetka wracała do poprzedniej albo jeszcze gorzej :) film jest jaknajbardziej do obejrzenia, mnie bardzo zaciekawil i mozna sie troche rzeczy dowiedziec :) POLECAM WSZYSTKIM ktorzy nie mieli jeszcze okazji obejrzec :)
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
no niestety takie realia..
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
A tam pierdolicie jak przestraszone babcie, jak kulturystyka jest Twoim życiem to możesz wbijać i nic Ci nie będzie, wątroba po mecie jest jak po libacji, menel ma to samo... itd kurwa w huy razy to pisałem/liśmy i ciągle ten sam farmazon. A spadki mają nie tylko sezonowcy, zdarzają się kontuzje, problemy rodzinne, czy jak sami piszecie matura, sesja inne huye muje, są spadki będą wzloty - proste.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
INEED$, popieram co do kazdego słowa ;)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
Kurwa kosior no nie wierze, kolor dostałeś i już nie pierdolisz jak Ramzes. Piona
A właśnie czerwony jestem, admin żyje ? Niewiarygodne
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
ostatnio byly male zmiany na forum. Admin niby zyje, ale bardzo rzadko sie wypowiada. :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
INEED$, Adminem jest teraz Mikołaj , dostał Juniora :) zrobiliśmy tu małą rewoltę :)
  • 0
Veni, Vidi, Vici...

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster

jak kulturystyka jest Twoim życiem to możesz wbijać i nic Ci nie będzie

Akurat tu sie nie zgodze , wiele osób po stosowaniu odżywek nawet nie wie że ma wrodzone wady np serca. Chłopak odemnie ćwiczył ładnych pare lat, był opcykany w temacie dobrze mu szło tylko 3 cykl był w jego przypadku gwoździem do zakończenia kariery ... Jednak jeśli mówisz o kulturystach typu Słodek to co innego dojścia z pierwszej ręki, najlepsze suple, prawdziwe hardcorowe treningi i samozaparcie które trzeba szanować. Trzeba odróżnić życie kulturysty a zwykłym życiem i wyglądem do pozazdroszczenia.
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
Grzesiek91 dziwny przyklad. Jakby nie bral to i tak by moglo mu sie cos wczesniej czy pozniej stac, a koks jedynie mogl to przyspieszyc. Wzialby na imprezie pigule, czy wciagnal by kreche i tez by moglo to miec takie same albo i gorsze skutki. Jak ktos ma wade wrodzona to i tak sie ona ujawni, czy dana osoba cokolwiek wezmie czy nie.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster
szafik, Nie które wady sie nie ujawniają w normalnym wieku, większość na starość. Lecz musisz mi przyznać racje że jeśli sie nie wiąże przyszłości z kulturystyką to sterydy nie są najlepszym pomysłem. Kilka cykli spoko ale dalej to już przeginanie. Sam mimo młodego wieku coś o tym wiem, nie żaluje tylko szkoda paru decyzji np 100 mety ;D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bigger Stronger Faster

Nie które wady sie nie ujawniają w normalnym wieku,


przy trybie zycia normalnego czlowieka, czyli alkohol, fajki, czy do tego dragi, imprezy to ujawniaja sie szybciej i to duzo.

Lecz musisz mi przyznać racje że jeśli sie nie wiąże przyszłości z kulturystyką to sterydy nie są najlepszym pomysłem. Kilka cykli spoko ale dalej to już przeginanie.


bo ja wiem-kazdy ma swoje cele i chce je osiagnac. Dopoki ich nie osiagnie bedzie cwiczyl i zbiegiem lat dodawal do tego rozne rzeczy. Na poczatku jest dieta, przestaje Ci wystarczac, dodajesz krete, pozniej stacki a pozniej stajesz przed dylematem-albo koks, albo do konca zycia na krecie. Jak przekroczysz ta granice, to lecisz. Wszystko jest dla ludzi, byle podchodzic do tego z glowa i naprawde dbac o swoje zdrowie. Jak bedziesz robil odpowiednie przerwy, nie bedziesz przeginal z srodkami i dasz sie zregenerowac organizmowi to wszystko bedzie dobrze, chyba ze Twoj organizm od poczatku byl tak zaprogramowany, ze nie bedzie. Wtedy ciezkie treningi z wyzylowaniem orgamizmu pozwola na przyspieszenie tego, co normalnie by sie ujawnilo duzo pozniej. Sa tacy co pala i dozywaja 80lat, inni pala i maja raka pluc w wieku 40. Tylko teraz odpowiedzmy sobie na pytanie-zyc 60-70 spokojnie i nie realizujac swoich marzen, czy zaryzykowac i je realizowac. Zdecydowanie wole ta druga opcje ;)

Sam mimo młodego wieku coś o tym wiem, nie żaluje tylko szkoda paru decyzji np 100 mety ;D


Ty zalujesz 100mety, ja zaluje susa bo moglem cos przybic i lepiej bym na tym wyszedl. Uczymy sie na bledach ;)

Sie rozpisalem, ale musialem to tak opisac jak bym chcial ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024