Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie po technikum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gdzie po technikum
Siemanko, chce cisnąć gdzies po technikum do budy jednak za h***j nie mam o tym pojęcia. Jestem teraz w technikum technik technolog zywnosci, chce pisać mature z bioli, gdzie ja sie po niej dostane ? Jakie są ciekawe kierunki?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
po tym to tylko łopatologie

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
heh możesz dalej rozwijać się w tym kierunku tzn dietetyka technologia zywnosci, a poza tym to masz szeroki wachlarz mozliwosci... zalezy jak mature napiszesz, wszystko od niej zalezy, tylko trzeba sprawdzic przeliczniki gdzie sie dostac itp :P
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
idz do wojskowej kuchni tam sie dostaniesz bez problemu

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
na siłę chcesz mu dogryżć? jakieś problemy poza internetem?
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
czemu dogryźć? wybrał sobie taką szkołę, że będzie miał taki zawód więc o co Ci chodzi? według mnie to ty chcesz mu dogryźć bo zakładasz, że nie zda egzaminu na technika.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
Hx.. prze*uj z ciebie :| widać ze mało wiesz. Weź nie komentuj w tym temacie. Mature z bioli chce brać z rozszeniem, mało kto to tu bierze i ogólnie jest w h*j ciężka, ale mysle ze dam rade ;) . Ten technik to raczej tak troche z zainteresowań a troche jako zabezpieczenie, gdyby była nagle praca potrzebna, raczej nie wiąże z tym przyszłości. Mnie by pasowało wszystko z dziedziny farmaceutycznej, hehe ktoś wie jak sie tam dostać? :hyhy: z tego co słyszałem to płatne studia są i wystarczy byle jaka matura, ale trzeba $$. To prawda? A ty Hx weź na serio nie komentuj w tym temacie, nawet nie wiesz na czym polega technologia żywności i porównujesz ją z kuchnią, nie ucze sie tu gotować jajek czy robić kanapki...
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
no na pewno napiszesz rozszerzenie z biologi po technikum, gdzie siatka godzin biologi jest tak cholernie marna, ledwo wyrabiają ludzie po LO z pdstawa (człowiek) a Ty chcesz rozszerzenie.. sukcesów życzę

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
Idz do akademi wojskowej tam sie dostaniesz na pewno i cie moga przydzielic bez patrzenia na szkole kolega byl w liceum i po Matfizie go przyjeli to telekomunikacji i łączności. A tam matura 30% wystarczy aby 8 razy na drążku, 50 m w 8 s i jestes. a tam juz jest zajebiscie silka basen tens internet nocleg wyrzywienie i mundur hehe za free.
A zreszta mozesz isc wszedzie bo raczej na szkole nie patrza tylko na wynik matury
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum

akademi wojskowej

Akademia Wojskowa? Jaka? Gdzie ? :rotfl:

:rotfl:

i co z tego co wiem ludzi do szkół wojskowych z maturą 30% nie przyjmują :rotfl: (chyba że ktoś ma znajomości)
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
Niestety do wojska nie przyjmują z tak słabą maturą,ja próbowałem sie dostać, z super maturką tak sądziłem bo matme zaliczyłem rozszerzoną na 75%, a historie rozszerzoną na 85% i co dupa.Byłem na badaniach psychologiczych i zaliczyłem je,później cały dzień latałem po lekarzach w WAM-ie,ale matura zdecydowała,troche za mało miałem z angielskiego.Nie jest łatwo dostać sie do szkoły,i zaznacze ze do szkoły oficerskiej,a nie dla podoficerskiej tam nie wiem jak łatwo można sie dostać,ale ja mierzyłem wysoko :hyhy: i nic nie wyszło.

A co do matury z biologii to dużo masz biologii w technikum,ja byłem w LO i koledzy i koleżanki podchodziły do matury z biologii rozszerzonej i im nie poszło a miały 10 h biologii w tyg+fakultet 6h
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
hx tak sie składa ze w takim technikum o tym profilu ma więcej godzin biologii , a po za tym liczy sie własna wiedza bo jak wiadomo w szkole gówno cie nauczą czy to do matury czy do zawodu ;)

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
no jak masz wójka generała to wejdziesz na 100% ale gdzie niegdzie przymjuja z 30% ale nie obstawiajmy najniższej oceny to zależy jak ci matura wypadnie
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
matura owszem ale podstawa angielski , jak z angola zdasz wysoko to mogą cie wziąść pomijając po części wyniki z matmy itp ;)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
1, matura to podstawa
2. siatka godzin biologi w technikum to 2h w tygodniu /rok biologie masz 2 lata + ostatio rok fakultety, dla porównania w LO masz 3h przez 3 lata + rozszerzenie 2h (u mnie było ze 3 -4 osoby bezpośrednio z nauczycielem gadali sobie i rozwiązywali testy maturalne).
3. aaaaa nie chce mi się już pisać wiec zostanie przy 2.

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
Nauka to dlugoterminowe plany, bo ze 4-5 lat trzeba przeznaczyc, a rownie wazna jest robota, szczegoilnie jak cie starzy nie moga utrzymywac niewiadomo ile, ja tak mam i po technikum da sie znalezc dobra robote, osobiscie nie narzekam bo mam 2300,- netto plus dorabiam sobie na bramkach przy okazji, a Junior mi sie kiedys chwalil ze moze zarobic nawet wiecej, a jest z tym samym wykształceniem co ja.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
zreszta oprocz matury ci zostaje egzamin do zawodu :) ktorego po LO byś nie miał
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum

zreszta oprocz matury ci zostaje egzamin do zawodu :) ktorego po LO byś nie miał

ale po LO jesteś lepiej przygotowany na maturę i studia

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
Mature tak, ale to tez zalezy od podejscia i poszczegolnych przedmiotow, pierwsze 3 lata z polskiego i anglika jechalismy programem z liceum profilowanego, a 4 klasa to byly same powtorki, materialy maturalne itp. A studia ida za tym, jestem technikiem ekonomista i ide dalej na finanse do akademii ekonomicznej i spotkam tam sie napewno z tegimi umyslali liceow ogolnoksztalcacych ale na bank z zajec przygotowywujacych do wykonywania zawodu oni beda zieloni a ja juz teraz pracuje jako mlodszy ksiegowy w dosc duzym przedsiebiorstwie i wszystko mam opanowane do samodzielnej pracy. Boje sie tylko matematyki w wyzszej szkole bo nigdy mi nie podchodzila, a ludzie ciagle sadza ze rachunkowosci nieodzownie lacza sie z matma, ale nie napewno nie, to sa dwie zupelnie rozne dziedziny.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie po technikum
Słaby, po maturze z Bioli możesz iść na jakieś studia typu AWF. Mnie zawsze na takich uczelniach kręciły kierunki związane z wojskiem typu Obsługa ruchu granicznego. Z wyższym wykształceniem masz od razu wyższy stopień. Kasy też na start więcej dostajesz, szybkie awanse itd. Emerytura po 15 latach. Czego chcieć więcej...

Ineed$, ja jestem po liceum ekonomicznym. Niby miałem podobne przedmioty jak znajomi z technikum ekonomicznego. Ale uczyli nas dużo mniej, a i nie miałem żadnych praktyk itd. Najbardziej wkurwia mnie podejście ludzi którzy mówią Ekonomia to matematyka a u Ciebie słabo z matmy (mam podobnie jak ty). Przecież Ekonomia to bardziej Geografia (dział gospodarka) niż matematyka.

Ja jeżeli już jestem w tej ekonomii to chyba będę dalej w to szedł. Marzy mi się stanowisko przedstawiciela firmowego. Ale cały czas kraży mi po głowie ta obsługa ruchu granicznego... jakiś sentyment do mundurów :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024