Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONKURS !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

KONKURS !!
Konkurs BIOGENIX CELL PUMP!

Na naszym forum ciężko o przychylnosc sponsora/sponsorow juz nie wspomne o jakims darmowym tescie/nagrodzie dlatego trzeba sie chwytac tego co sie udalo zalatwic :)

Po rozmowie ze znajomym ktory ma wielkie zapasy Cell Pumpa postanowil urzadzic konkurs!

Aby wygrać konkurs należy dokonać zakupu biogenix cell pump 665g smak pomaranczowy cena 60zł lub 50zl (bez hologramu).

Wśród 10 osób, które kupią najwięcej sztuk (dokonaja zakupu za najwieszka kwote) rozlosujemy atrakcyjne nagrody w postaci:

1 szt. Fat transporter + spirulina
3 szt. HMB firmy trec.

21 kwietnia Konkurs BIOGENIX CELL PUMP zostanie rozstrzygnięty. Po godzinie 20:00 zostaną podane wyniki konkursu.

Konkurs niestety na takich a nie innych zasadach bo ciezko trafic sponsora za free :) ale jesli ktos planuje zakup Cell Pumpa to juz wie gdzie mozna go kupic w niskiej cenie dodatkowo majac mozliwosc na wygrana
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS !!
niby fajna cena cell pumpa ale te nagrody to hmm... hmb po kij to komu, fat transporter :/
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS !!
Joks, - bardzo fajna inicjatywa, ale wygra ten kto ma najwięcej kasy :/ szkoda :/ ja bym był np za takim czymś: kto kupi Cp+ do tego napisze jakiegoś najlepszego arta na dany temat wygrywa- to by było o wiele lepsze ;)
  • 0

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS !!

do tego napisze jakiegoś najlepszego arta na dany temat wygrywa- to by było o wiele lepsze ;)

ale joks nie bierze udzialu :P
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS !!
Poczatkowy, - nom :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Joks, - zostałes wyeliminowany :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS !!

hmb po kij to komu, fat transporter

bierze sie co ma, a nie wybrzydza :hyhy: zreszta po rozmowie z nim na temat zmiany zasad konkursu powiedzial ze jak sprzedaz dobrze pojdzie bo on wkoncu tez cos zarobic musi by oddac cos za free, da lepsza nagrode, mozliwe ze bedzie to masacra bo niedlugo dostanie ja od olimpu za pkt. i wtedy moze dac do konkursu jako glowna nagroda

ale wygra ten kto ma najwięcej kasy :/ szkoda :/ ja bym był np za takim czymś: kto kupi Cp+ do tego napisze jakiegoś najlepszego arta

rozmawialem z nim i zasady zostaly zmienione na zaproponowane przez Ciebie, jednak podstawa konkursu jest nadal zakup suplementu bo z czegos kase on tez musi miec ;), zwlaszcza ze wysylka nagrody wiadomo za free, wiec zeby po takiej cenie sie cos zwrocilo trzeba jednak troszke cp sprzedac :D

ale joks nie bierze udzialu :P

nie hehe ja juz mam i tak od niego suple po ekstra cenie :rotfl: takiej jakiej nie znajdziecie nigdzie na necie :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS !!
Joks, - a jaki temat?? ja bym wystartował, ale cp mi narazie nie potrzebne, pozatym nie mam kasy, bo musze kupić zma :rotfl: :rotfl:
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS !!
Joks, daj cala liste produktow ktore mozna u niego kupic :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024