Skocz do zawartości


Zdjęcie

kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
witam mam takie pytanie jaka jest najlepsza dawka dla kuracji omka buldka i mietka mam : onmadren polska 50 ciosow , boldenona 50 oczywiscie 50 militrow, mietki rumunia 300 tabletek.


niewiem dokladnie jak se to teras rozpisac sobie bo dawno nic niewalilem a poprtzednia koruracja ponad dwa lata temu wygladala tak 30 ciosow omka polska, co dwa dni anapolon 20 tabletek , deka 20 ciosow z czego anapolon po 3 tablet5ki dziennie co 4 godziny deka co 5 dni cios :P no i ladnie poszlo moze pi ktos pomuc w rospisce tego?
PS: sory za mojo ortografie!
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
hehe jak walnoles sobie wtedy taki cykl, a teraz wazysz 70 to wtedy musiales wazyc chyba 50 rotfl
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
nie kolego przeszlem bardzo powarznoi operacje i lerzalem w lurzku przez rok niemoglem chodzic przyjmowalem leki i dorzywialem sie kroplowo karzdy by wychudl nie wyciagaj pochopnych wnioskow bo po dwuch kuracyjkach spuchlem ostro a kiedy wallilem zto kturo opisalem warzylem 64 kg i przytylem do 86,5kg 8i bylem bardzo zadowolony lecz przeszlem wypadek i wychudlem chce to wszystko odbudowac :) ( a pozatym kolego maly masz starz i malolat jestes chcial bym zebys nieudzialal glupich odpowiedzi i wten spodob nienabijal sobie postow na forum bo widze ze malo wiesz o jakich kolwiek srodkach )
  • 0
W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
malick,
50 omki ;o ;] 20 by starczylo nie jeestem pewien co do boldka ale tez sie wydaje za duzo :P nie potrzebny zakup a na diete i po koksie tez trzeba wydac sianko

To tak by było najracjonalniej
Mete 1-6 30mg ed
i to co zostanie przeznaczyc na nastepny
Omke 500mg e3d
Mete 30mg ed

Reszty Omki bym sprzedał i kupił Enana do Boldka
bolda jak cos to tak :
1-10 boldek 200mg/tydzien
1-10 testosteron enan 250mg /tydzien
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia

malick,
50 omki ;o ;] 20 by starczylo nie jeestem pewien co do boldka ale tez sie wydaje za duzo :P nie potrzebny zakup a na diete i po koksie tez trzeba wydac sianko

To tak by było najracjonalniej
Mete 1-6 30mg ed
i to co zostanie przeznaczyc na nastepny
Omke 500mg e3d
Mete 30mg ed

Reszty Omki bym sprzedał i kupił Enana do Boldka
bolda jak cos to tak :
1-10 boldek 200mg/tydzien
1-10 testosteron enan 250mg /tydzien


hmm 50 omka to niejesrt az tak duzo a jak walic to konkretnie daltego zadalem te pytanko lictzylem na odpowiedzi starszych sportowcow bez urazy :P
ja se rozpisalem sam omka co jeden dzien czyli np
poniedzialek cios wtore przerwa sroda cios czwartek przerwa piatek cios itd
co do buldka to z tego co wiem sam kiedys po sobie i odd kulturystow mi znanych najlepsze efekty sa po wyrzej 200mg/ na tydzien czyli spowo kucia bo moj zawielra w ciosie 50mg ale to nic co dpo metki niejestem jeszcze pewien ale wiem ze okres sterzenia ma 2-5 godzin najwyrzszy okrest trwania po 5 godz radykalnie spada wiec mysilalem o 1 tabletce co 4 godz dzienie puzniej zwiekszyc do dwoch
no i co najwarzniejsze na cykl chce opierdzielic wszystko ponadto mam jeszcze 10 ciosow prolongatum zapomialem o taym wspomiec z czego 5 ciosow co dwa dni juz wziolem czekajac na reszte zamowienia no i jeszcze 5 mi zostalo ale mysile walnac te 5 ciosow prolongatum co tydzien jako dodatek pozatym w maju se kupie jeszcze hmm minimum 40 ciosow winstrolu depot i z 20 tabletek anapolonu no i z 20 ciosow deki
Jak walic to gruboi dlatego pytalem o najlepszo rozpiske kto by poradzil :) mam jeszcze insulinke kiedys teszt walilem i dobry dodatek do kuracjoi ale dopiero wtedy kiedyx przestala juz koksiwko dzialac i przez 3 tygodnie puzniej odstawka insuliny zeby nienabawic sie cukrzycy oczywiscie na odstawke srodki odblokowywujace ale niemartwie sie narazie o odblokowanie bo dopiero poczatek kuracji wiec na iodstawke o srodkach bende mysilal puzniej a co do chajsu jesili ktos pisze o wydatkach to niemam zadnych problemow :)
  • 0
W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
Grzesiu :D przy jego wadze dawki rzędu 500mg omki co 3 dni ? , jak po tak długiej przerwie to ja bym zaczął jakos łagodniej , to raz ile trenujesz po rekonwalescencji ? bo po takiej przerwie trzeba poważnie roztrenować organizm i nie mówie tu o miesiącu machania sztangą

co do cyklu omka 250mg co 5 dni . Nie ma sensu walić jej w dużych ilościach bo retencja wody spowoduje tylko nieprzyjemne opuchlizny , duże dawki duża aromatyzacja do estrogenów duża retencja wody i duże spadki i nie wali jej sie tak często bo omka ze względu na kaprynian teścia działa dość długo co 5 dni styknie

ogólnie moim zdaniem za mocny cykl jak po takiej przerwie (z tego było by pare cyklów )
proponuje wszamać 150 metki (po odpowiednim czasie treningów ) przyzwyczaić organizm do anabolików spowrotem i naprawde sie zastanowić 3 razy zanim podejmiesz jakieś decyzje

Jak walic to grubo


nom a reszte życia spędzić jako niepełnosprawny impotent

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
maks, Dlatego porponowałęm mete najpierw ;]

malick, Niby dawka 20mg jest najlepsza ale teraz z ta meta różnie bywa i znam osoby co jedza po 35-50mg ;] wiec te 30mg jak najbardziej wporzadku :)
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
co do omka to zastanawialem sie wlasnie zeby nie zaczesto zeby rtecja wodo niebyla zbyt wielka ale tak se pomysialem ze puzniej winstrrolem to wyrownam albo choc przepale czesic oczywiscie mysile szczeze nad zmiejszeniem omka i pewnie tak postapie wiem jak zialajo namie te srodki i niechce zaczynac zbyt lajtowo zeby organizm znow nie delikatnie to przyyjol tylko mocno bo wtedy sa najlepsze efekty z tego co mi wiadomo :) i znam wielu kulturytow po ponad 100 kilo i karzdy walil grubo i byly konkretne efekty co do omka masz racje zmiejsze inerkcje potzdro dzieki za odp (a co do potencji ziomus to niemartwie sie ostawanie jak sie czlowiek odblokuje po kuracji dobrze niema zadnych problemow a ja hajsiwka niezaluje na swoje potrzeby jeszcze ras pozdro) a zapomial bym wspomi9ec pytales ile teras czasu cwicze tak dobrze to 8 miesiecy 6 dni w tygodnbiu na slucho i kilka odrzywek wszamalem ale sumienne trningi wiec podstawe mam :) jestem dobrze wyzezibiony po mimo niskiej wagi wyglad wmiare dobry ale zalerzy mi na masie no i sylwece oczywiscie rowniez
  • 0
W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
zrob najpierw jakas konkretna forme i dopiero zacznij cykl
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia

i znam wielu kulturytow po ponad 100 kilo i karzdy walil grubo


Waga: 70

wiesz jest pewna różnica pomiędzy nimi a tobą

jak cie woda zaleje to winstrolem gówno zdziałasz to raz a dwa skora masz bolda to po co ci wino ? boldek dobry na dobrą jakościowo mase

coś mi sie wydaje ze kiedyś sie przejedziesz na takich cyklach

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia

i znam wielu kulturytow po ponad 100 kilo i karzdy walil grubo


Waga: 70

wiesz jest pewna różnica pomiędzy nimi a tobą

jak cie woda zaleje to winstrolem gówno zdziałasz to raz a dwa skora masz bolda to po co ci wino ? boldek dobry na dobrą jakościowo mase

coś mi sie wydaje ze kiedyś sie przejedziesz na takich cyklach



hmm niesadze ze sie przejade bo dobra mieszanka wedlug mie jest na mase na zezibe itd :) a co do zalania wodo to mysile zeby zmienic dawke troszke omka ale mysile ze na silowni jak dam z siebie wiecej to przepale durza czesic :) pozdrawiam i dzieki za rade


a i fakt ze roznica miedzy nimi a mno niekturzy miej warzyli odemie i po 2 kuracjach mieli naprawde bardzo dobr osiagi :)
  • 0
W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
malick, Chodziło mu bardziej ze kiedys Ci cos wysiadzie np pikawa , po takich cyklach . Moim zdaniem zeby jesc anapolon ;] to trzeba przejsc to i owo tak samo z deka nie mówie ze Ty nie przeszedłes ale przy wadze tych 70kg przystopuj na tej mecie z oma/susta po dwóch miechach zjedz ten boldek + cos tam i bedzie gites :) tylko nie rozumiem po co az Tyle tego chcesz w siebie ladowac ;> ??
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
malick
Jakie masz wymiary...
i od kiedy zacząłeś ćwiczyć znowu systematycznie ( była jakaś kreta? )
  • 0

koksland
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
hoho Co Ty chcesz czlowieku sie zabic przy wadze 70 kg tyle tego; o ? po 2 naucz sie ortografi bo chyba jakims dzieciakiem jestes :> zeby pisac "karzdy" przez rz ;o
  • 0

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia

malick
Jakie masz wymiary...
i od kiedy zacząłeś ćwiczyć znowu systematycznie ( była jakaś kreta? )



biceps 40cm 70 kg pas 90cm uda niemierzylem :) klatka 105 cm no i sily sporo na klatke wyciskam 120 kg ale cierzko bo troche problemy z keregoslupem byly kiedys dlatego niestaram sie zbyt wiele :) no i co do wymiarow oczywiscie suchy jestem :) a co do regularnego ciwiczenia tzo 8 miechow ciwicze regularnie bez omylania wczesniej jeszcze okolo 5 miechow po operacji cwikalem ale tylko 3 razy w tygodniu zeby nieobciazac sie zbytnio a od 8 miechow 6 dni w tygodniu :P
  • 0
W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia

hoho Co Ty chcesz czlowieku sie zabic przy wadze 70 kg tyle tego; o ? po 2 naucz sie ortografi bo chyba jakims dzieciakiem jestes :> zeby pisac "karzdy" przez rz ;o

kolego skoro czytasz juz posty ktore napisalem to czytaj dokladnie napisalem ze jestem dysortografem a niechce mis ei zbytnio pisac w wordzie zeby sprawdzal mi bledy a pozatym to czy byl bym dzieckiem to widac w jaki sposob opisuje wszystko prawda :) wiec karzdy inteligentny wie ocb bez pojazdu hehe :)
  • 0
W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia

40cm 70 kg pas 90cm uda niemierzylem :) klatka 115 cm

oj coś mało prawdopodobne ;D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia

malick, Chodziło mu bardziej ze kiedys Ci cos wysiadzie np pikawa , po takich cyklach . Moim zdaniem zeby jesc anapolon ;] to trzeba przejsc to i owo tak samo z deka nie mówie ze Ty nie przeszedłes ale przy wadze tych 70kg przystopuj na tej mecie z oma/susta po dwóch miechach zjedz ten boldek + cos tam i bedzie gites :) tylko nie rozumiem po co az Tyle tego chcesz w siebie ladowac ;> ??

zgadza sie koleszko akurat o zdrowko sie niemartwie dbam o siebie i o wrazie co oslone lekarstwami i lekarza dobrebgo ale mysile ze se poradze z tym . Co do Anapolka to sam sie zastanawiam ale mam zamier go przyjebac na koniec kuraqcji razem z insulinko kiedy juz koksiwko przestaje dzialac zeby jeszcze grubo jakies kilogramy wpadly no i puzniej odblokuje sie a nastempna kuracja po tej za rok poprawka i stykno dwie konkretne mysile :)
  • 0
W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie

malick
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia

40cm 70 kg pas 90cm uda niemierzylem :) klatka 115 cm

oj coś mało prawdopodobne ;D

sory pomylka klatka 105cm niechcocy jedynka mi sie wbila juz poprawiam poscika a pozatym nieokresilajczy malo prawdopodobne czy nie na darmo niepisze tych postow :/ a pozatym troszke mlody jestes sam zeby to okresilac i zbyt maly starz nie uwarzasz? Pfff ide z tego forum chcialem sie zapytac o fachowo porade a tu 17 lat cwiczy z 2 miechy na silce malolat mi wypiwsuje glupoty hahaha ostro narta heh chyba se nabijasz posty na tym forum albo co bo niewiem :P koniesc spamowania dzieki ale niebardzo u zyskalem pomoc na forum prosze moderatora o zamkniecie tematu i pozdrawiam
  • 0
W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kuracja boldenona 50, omnadren polska, metanabol rumunia
malick, uważam ze na 70kg :D 40 w łapie to mega dużo a te 115 ;] wogule :P no jak sie pomyliłeś 105 ;] to jeszcze ;] jakos
Lecz z tym stazem i wiekiem czy ja wiem ... liczy sie wiedza i praktyka .... póki co sie dokształcam w obydwu ;] i tak zostanie do konca mojej przygody z siłownia ;P dobra koniec SPAMU
Aha

Co do Anapolka to sam sie zastanawiam ale mam zamier go je**** na koniec kuraqcji razem z insulinko

;] ten jakie ma plany narazie zjedz ta mete i ome ;] z boldem a anal i insulina ;] ojoj ;] na tym całym forum watpie zeby sie znalazła taka osoba która by zrobiła by taki cykl .... tzn w takim sensie ze jest do tego przystosowana , bo nawet 100kg to malo jak dla mnie na te silne srodki
Niby wszystko dla ludzi ale za jaka cene ...
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024