Skocz do zawartości


Zdjęcie

wakacje do 15 sierpnia!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

jak chciałeś by legalne było zioło i koks mogłeś chociaż zagłosować

po 1 to byl zart, co mozesz wywnioskowac z emota- rotfla
po 2 nie moge jeszcze glosowac :hyhy:

TAK NA WSTEPIE: NIE JESTEM ANI ZA PISEM ANI ZA PO; JEDYNE CO MOGE POWIEDZIEC- PO TO MNIEJSZA ZLO jak to ujal Ineed$.

do radia maryja nie mam nic, bo wszystko fajnie jak istnieje takie radio i ludzie maja dostep do niego. Jedyne co mnie wkruwia to publiczne namawianie do glosowania na PiS czy popieranie danych kandydatow. Sam chodze do kosciola i widze to od srodka- nie oszukujmy sie- Kosciol jest propisowy. Nawet na religii o tym gadalismy. Moja babcia tez jest blisko zwiazana z Kosciolem, slucha radia maryja, ale ma na tyle wlasnego rozumu, ze potrafi sama myslec i nie ma klapek na oczach.
Co do Rydzyka- nie napisalem o nim nic. nie obchodza mna jego lewe interesy, majatek, jakim autem jezdzi. jedyne co w nim dobre to to ze stworzyl to radio (chociaz z tego co czytalem tez na lewo).
Dobra nowina ma byc gloszona- owszem, ale nie ma sie zwezac i schodzic do tak niskiego poziomu jakim jest polityka.

Na inne kwestie Ci nie odpowiem bo nie interesuje sie tym doglebnie.

Obojetnie jaka partia by nie rzadzila z Polski raju na ziemi nie zrobimy- nie oszukujmy sie.
Jak ktos chce zeby ludziom sie zylo lepiej to niech rozpierdola caly ZUS ktory tylko zreza okolo polowy dochodow. daja ludzia ta kase w 100%. Kto zainwestuje na fundusz emerytalny- ten bedzie mial emeryture. Kto nie- bedzie zyl z tego co zaoszczedzil albo nie bedzie zyl.
Tak samo jesli chodzi o smieszne renty, zasilki itp bo polowa tych ludzi nie zasluguje. Wiem co mowie- moja stara orzeka w ZUSie i mowi ze przychodza ludzie- udaja psychicznych zeby tylko kase wyciagnac. Albo gosc u mnie robil komin- renta na kregoslup i jakos dawal rade 30kg wnosic po drabinie :rotfl:
Drugie to uproszczenie podatkow.
trzecie- aktualne- wyjebac podatek Belki.
Tyle co mi przychodzi do glowy.

Pozdro :D
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Punktu widzenia czlowieka oka, ale wlasnie z punktu widzenia tych politykow, ktorych jestes tak wielkim fanem to porazka i to wielka, bo przeciez to ograniczylo mozliwosci produkcyjne gospodarki, dlatego teraz po ma trudniejsze zadanie niz moglo by sie wydawac, mamy biedny rynek pracy i liczyc trzeba na mlodziez, jak w takiej sytuacji mozemy oddac wladze ludziom, ktorzy sa popierani glownie przez ludzi starej daty, oczekujacych jedynie wyzeszj renty czy emerytury, transfery rzadowe czlowieka aktywnego na rynku pracy nie powinny interesowac, chodzi mu tylko o atrakcyjniejsza sytuacje na tym rynku wlasnie, a pis zjebal ta sytuacje. Dlatego jasne jest ze ludzie mlodzi wybiora ludzi ktorzy w nich wierza i chca stworzyc dla nich perspektywy, a nie kurwa klaunow ktorzy podpuszczaja wlasnych koalicjantow, ktorych sami podpisali, a potem robili wszystko zeby ich zniszczyc, no kurwa czy to nie bylo najglosniesze w ciagu tych lat rzadow ? czemu to ? bo ta kadencja byla porazka, jaroslaw niski zachowal sie jak ogolnopolska wielka policja czy cos jak ten huy i zapomnial najwyrazniej o rozwoju gospodarczym.
A no i moge wspomniec ze rzady sld wcale najgorsze nie byly w porownaniu do pis. I kurwa dopuscili jebanego lepper do wladzy, ktory wykolegowal Balcerowicz, ktorzy jest jedna znajwiekszych postaci w swiecie ekonomii, uratowal polska gospodarke skazana na kleske po zmianie ustroju i taraz kurwa taka wdziecznosc ? Ale coz, historia ich wszystkich rozliczy.
Aha do radia maryja mam wielkie kurwa halo, czemu ojciec prowadzacy jezdzi maybachem, a wiernym katolikom wyplate zgarnia bog ?
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Odniosę sie tylko do pierwszej części;

Kościół to jest polityka, wiec jak ona ma się nie mieszać w politykę? Kościoł zawsze był za wartościami tradycyjnym, przeciw aborcji, eutanazji, homikom, narkotykom, karze smierci etc. Wiec jak ma nie ingerować w politykę, skoro to jest w jego interesie, bo <90% obywateli to chrześcijanie? Co do namawiania do PiS przez ksiezy nie spotkalem sie z czyms takim, aczkolwiek nie mowie ze nie mzoe sie tak zdarzyć, jednak ocenianie calego kosciola przez pryzmat jednego księdza jest śmieszne..

Dalej Rydzyk na pewno nie jest święty, ma gosciu chopla ok zgadzam się. Ale pomawianie ze robie nielegalne interesy jest nie w porzadku tym bardziej ze przeciwko jemu nie toczy się i nie toczyło się żadne postępowanie.

Skoro mowisz ze PO to mniejsze zlo to podaj argumenty co w ich programie wyborczym jest mniejszym złem, ew. co w programie wyborczym PiS jest wielkim złem.

Po chce skomplikowac podatyki wprowadzić podatek liniowy z ulgami (na cąłym swiecie takiego niema) PiS chce uprosić, utrzymać 3 progi, najniższy obniżyc jeszcze bardziej za to zlikwidować ulgi (ale jak wiadomo likwidacja ulg zmiejsz biurokrace i mniej potrzebnych jest urzędników wiec i mniejsze koszty utrzymania państwa). narazie jedyni osiągnięciami PO jest grozba jakiegos ruskiego generała ze wyceluje w polske, "zlikwidowanie" embarga moskiewskiego bo wkoncu 25ton (2 tiry) wywiozły miesa do ruskich czyli tylko na papierze jego nie ma, ostatnia to uznanie panstwa kosowskiego, chanba dla narodu polskiego, sami bylismy rozbierani a teraz zezwalamy na to samo, to moze teraz odlonczmy slask i kujawy?

ZA PISU BYŁ NAJWIĘKSZY ROZWÓJ GOSPODARKI SPRAWDZ SOBIE PKB INEED$!! W polskie zainwestowli min dell sharp lg etc.. i 1,2 mln nowych miejsc pracy w POLSCE! czli te 6% mniejsze bezrobocie, czyli ledwie 1% to jest to co jeszcze wyjechało..

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

czemu ojciec prowadzacy jezdzi maybachem,

sam tak myslalem i przekonywalem ksiedza, ale poszukalem w necie to tylko pogloski byly.

Za to sa dowody na nową A6 :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
kurde ... :P ja orumem ze sprawy polityczne sa bardzo wazne, trza dbac o rozwoj panstwa, my bd w pryslzoci nim rzadzic
alee hjeh powiedzmy sobie prawde :P
wszyscy daza do wladzy dla siebie , nie maja na celu zrobic czegos dla Polski(to przy okazji BO MUSZA) ale jakie oni maja z tego korzysci ?? OGROMNE :P
heh wogole to jak Guzu mowil Bodzio na prezydenta :P
i bedzie koks leglany i ziolo i wogole fura skóra i komóra:P
  • 0
:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

ZA PISU BYŁ NAJWIĘKSZY ROZWÓJ GOSPODARKI SPRAWDZ SOBIE PKB INEED$!!

Ale zastanow sie jak moze byc mniejsze z roku na rok w gospodarce znajdujacej sie od wielu lat w etapie ekspansji ? I koniunktura nie zmieni sie conajmniej do 2013 roku, wiec o nominalne pkb sie nie martwcie, chodzi o mozliwosci produkcyjne, gdzie z gory okresla sie potencjal, wyobraz sobie co by bylo gdyby te 6% sily roboczej znalazlo prace na polskim rynku a nie go opuscilo. Jestem z zawodu ekonomista wiec wierz, wiem co mowie.
O podatkach, no tez wystarczy pomyslec, przez wybor miedzy progresem a linia powieksza sie roznica miedzy klasami spoleczenstwa, a to jest jedna rzecz, ktora wszystkie kadencje staraly sie zminimalizowac, a jezeli chodzi o prostote, no zobacz placac prgresywnie 19, 30 i 40% osoba fizyczna bedzie musiala poradzic sie ksiegowego, majac linie moze to ograniczyc, o osobach prawnych nie mowie to to nie ta liga, chodzi o zwyklych przedsiebiorcow o przecietnej rentownosci. A ulgi, tym min. zajmuje sie prasa specjalistyczna, chociazby gazeta prawna, jezeli kogos rzeczywiscie to obchodzi to poradzi sobie, napewno bedzie latwiej poczatkujacym.

W polskie zainwestowli min dell sharp lg etc.. i 1,2 mln nowych miejsc pracy w POLSCE!

Heh pis mial z tym tyle wspolnego co moj pies, ktory zdech 3 lata temu. Wolny rynek, wolne operacje, te mechanizmy tym pokierowaly, a dzieki temu ze jestesmy w unii nawet nie podporzadkowywali sie prawu polskiemu tylko kierowali sie dyrektywami parlamentu europejskiego.
Dobra nie chce mi sie wiecej pisac, szkola powinna sie zaczynac od 1 wrzesnia ale mam na to wyjebane ogolnie tara heh. zdr

Aha kurwa, podatek belki, no czy ich kurwa popierdolilo ? Przeciez zostal juz dawno zaksiegowany w dochodach budzetu panstwa, sami go uchwalili, a teraz chca zniszczyc polityke fiskalna po, kurwa zamiast pomagac to chca tylko sie odegrac i przeszkodzic, gdzie w tym dobro dla polski ? ktore powinno byc na pierwszym miejscu pamietajmy. A pozatym sami czaili sie z tym 2 lata a teraz chca to zrobic w 2 dni no kuuurwa
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

ZA PISU BYŁ NAJWIĘKSZY ROZWÓJ GOSPODARKI SPRAWDZ SOBIE PKB INEED$!!

Ale zastanow sie jak moze byc mniejsze z roku na rok w gospodarce znajdujacej sie od wielu lat w etapie ekspansji ? I koniunktura nie zmieni sie conajmniej do 2013 roku, wiec o nominalne pkb sie nie martwcie, chodzi o mozliwosci produkcyjne, gdzie z gory okresla sie potencjal, wyobraz sobie co by bylo gdyby te 6% sily roboczej znalazlo prace na polskim rynku a nie go opuscilo. Jestem z zawodu ekonomista wiec wierz, wiem co mowie.O podatkach, no tez wystarczy pomyslec, przez wybor miedzy progresem a linia powieksza sie roznica miedzy klasami spoleczenstwa, a to jest jedna rzecz, ktora wszystkie kadencje staraly sie zminimalizowac, a jezeli chodzi o prostote, no zobacz placac prgresywnie 19, 30 i 40% osoba fizyczna bedzie musiala poradzic sie ksiegowego, majac linie moze to ograniczyc, o osobach prawnych nie mowie to to nie ta liga, chodzi o zwyklych przedsiebiorcow o przecietnej rentownosci. A ulgi, tym min. zajmuje sie prasa specjalistyczna, chociazby gazeta prawna, jezeli kogos rzeczywiscie to obchodzi to poradzi sobie, napewno bedzie latwiej poczatkujacym.


no wszystko spoko, ale jak podatek liniowy to bez ulg, inaczej to niema sensu ii nie bedzie wtedy łatwiej, jak będziesz musiał ubiegać się o 10 ulg i dowiedzieć sie jak to odliczyć

jak masz podatek progresywny to tylko odejmujesz koszt uzyskania dochodu, ubezpieczenie zdrowotne i mnozysz podatek i tyle masz placić.. tak samo z liniowym tyle ze bez ulg.. a PO chce wprowadzic podatek liniowy z ulgami powinnienes to wiedziec jak jestes ekonomistą..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wszystkie znane centra ekonomiczne go krytykują.


Heh pis mial z tym tyle wspolnego co moj pies, ktory zdech 3 lata temu. Wolny rynek, wolne operacje, te mechanizmy tym pokierowaly, a dzieki temu ze jestesmy w unii nawet nie podporzadkowywali sie prawu polskiemu tylko kierowali sie dyrektywami parlamentu europejskiego.
Dobra nie chce mi sie wiecej pisac, szkola powinna sie zaczynac od 1 wrzesnia ale mam na to je**** ogolnie tara heh. zdr


akurat ma, choćby dlatego ze to PiS sciagnol sharpa i LG i jakbyła zmowa branzy budowlanej na wywindowane ceny, to właśnie KACZYNSKI sprowadził tanie materiały budowlane ze wschodu...

Aha k****, podatek belki, no czy ich k**** p****** ? Przeciez zostal juz dawno zaksiegowany w dochodach budzetu panstwa, sami go uchwalili, a teraz chca zniszczyc polityke fiskalna po, k**** zamiast pomagac to chca tylko sie odegrac i przeszkodzic, gdzie w tym dobro dla polski ? ktore powinno byc na pierwszym miejscu pamietajmy. A pozatym sami czaili sie z tym 2 lata a teraz chca to zrobic w 2 dni no kuuurwa


Po pierwsze podatek belki uchwaliło SLD a nie PiS. Kolejna rzecz jak kadencja by trwała 4 lata a nie 2 to pewnie już tego podatku by nie było, po przecie ustawa była gotowa juz dawno.. i ja nie widze nic fajne w opodatkowaniu zysków z trzymania kasy na koncie lub gry na giełdzie.. to jak kurwa mam oszczędzać? zakopać kase w ogródko i pozwolic by ja zjadła inflacja?

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Podatek liniowy jest duzo lepszy dlaprzedsiebiorcow, ale jak napisalem, powieksza tylko roznice klas w spoleczenstwie, a tego nikt nie chce.

PiS sciagnol sharpa i LG

W jaki sposob ? Mowie ci mechanizmy rynkowe, sciagnela ich mozliwosc zysku.

Po pierwsze podatek belki uchwaliło SLD a nie PiS. Kolejna rzecz jak kadencja by trwała 4 lata a nie 2 to pewnie już tego podatku by nie było, po przecie ustawa była gotowa juz dawno.. i ja nie widze nic fajne w opodatkowaniu zysków z trzymania kasy na koncie lub gry na giełdzie.. to jak k**** mam oszczędzać? zakopać kase w ogródko i pozwolic by ja zjadła inflacja?

Raz nie napisalem ze jest on dobry, bo jest bezsensowny, dwa nie mowilem kto go uchwalil ustawowo bo tego nawet nie wiedzialem, napisalem ze uchwalili go jako dochod budzetu panstwa, a teraz starajac sie go zlikwidowac spowoduja dziure w planie, ktory i tak juz jest po przejsciach. Przeciez mogliby znalezc pewnie nawet ustawe o niezgodnosci budzetu nominalnego z uchwalony, a dalej mogloby to prowadzic do rozwiazania rzadu, bo czas uchwalenia budzetu panstwa dawno minol. To jest ewidentne dzialanie pasorzytnicze i nie jest tylko przeciwko po, ale takze kazdego z nas, bo bez tegopodatku w uchwalonym juz planie rzda bedzie musial ograniczyc wydatki i transfery, zwiekszyc podatki i dlug publiczny, stopa procentowa oszaleje i zamiast ekspansji bedziemy mieli recesje, kurwa komu to potrzebne ?
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

jak myślisz dlaczego Tyle osób wyjechało ? bo nas wyrucha.li oddali głos na kaczyńskich i wyjeb.ali do Angli


do angli to wyje.bali jeszcze za kwasniewskiego



wyborca PO to młody człowiek, nie mający pojęcia o polityce, historii i aktualnej sytuacji w kraju. Pilny oglądacz TVN i typowych sterowanych programów takich jak "Szkło kontaktowe" i "Teraz my". Za mało inteligentny żeby samemu wyciagac wnioski z codziennych wiadomosci ale za to szybko uczący sie formułek o złym Pisie i jeszcze gorszym Kaczyńskim. Dowartosiowujący się obietnicami że przynalezność do obozu PO uczyni go inteligentem. W innym przypadku bedzie traktowany na równi z moherowymi babciami, słuchaczkami radia z Torunia, które jak powszechnie wiadomo stanowią większość wyborców PIS. Kiedy zapytasz takiego o program PO to oczywiscie nic nie powie za to zacznie wrzeszczeć o PISie, który o świcie rękoma CBA wyciągał z domów Bogu ducha winnych zwolenników PO, takich jak Sawicka czy Kaczmarek. Słowem zero merytorycznych argumentów a za to cytaty słowo w słowo z Wyborczej i TVNu. Jedynym pozytywem jest to że są to młodzi ludzie, którzy jesli sie mocno sparzą na Tusku to w przyszłości będą rozważniej oddawali swój głos w wyborach, mysląc samodzielnie a nie pozwalając decydowac za siebie walterowcom z TVN czy naczelnemu Wyborczej.


prawda



a wypowiedz ze TVN i Polsat nie lubia PiS to jest masakra bo TVP było pod ich władza wiec nie wrzucali sami sobie była cenzura !! TVN i Polsat to prywatne stacje wiec wbijaja i po co maja jakaś partie faforyzować ?

TVN i Polsat wrzucaja dla Pisu bo trzyma z radiem Maryja - radiem katolockim w kotrym wszyscy widzicie same zlo itp itd. ja ogolnie do Pisu nic nie mam ale zobaczymy co te PO zdziala w ogole, moze na poczatku zdziala ale do czego doprowadzi?
  • 0

Szarik-15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:Sport Rekreacja;Chemia;Biologia

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
A może zagłosujemy na ĘĄ :hyhy: :hyhy: ;)
  • 0
Od 11.II ca Cyklu ---> CM3 360 tabs + Mass XXL + Carbo :D:D

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Ędward Ącki z nami jeeeest!
Ędward Ącki jest THE BEEEEEEEST!
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
hx,
Przez 100 dni gówno bedzie widoczne Polityka jest jak siłownia trzeba czasu na efekty , proponuje zeby za 2-3 lata odświeżyc temat ;] zeby zobaczyc czy bedzie zylo sie lepiej , i sram na to czy kurwa bezrobocie bedzie na poziomie 10 czy 2% ;P bo ma sie zyc ludziom lepiej ludziom ,
Nie wstydziłies sie za Kaczke i jego wszystkie wpadki , ok wpadki sie zadażaja ale ile można :D :D
Chciałbyś żeby Twojim szefem w pracy była Osoba która jest zakompleksiona, pewnie prawiczek :D , bez żony , gruby , niski , bez konta, hamski i nie umiejacy posługiwać sie technologia i nie zna jezyków ? jaki to jest premier co nie zna Angielskiego ;P
Pytanie co robi PO : zabiera sobie daje innym , nie trzeba mówic ile zarabiaja politycy + ochrona ( Tusk z niej zrezygnował ) + darmo wycieczki + ulgi + immuniunium i to wsumie za friko ;P raz do roku musi wyjsc na mównice i ma odbebnione , pare razy zagłosuje , weźmie czyjaś ustawe zmieni 3 słowa i gicior ,
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Grzesiek91 już lepiej nic nie pisz, skoro wybory to dla Ciebie wybór luźniejszego i sympatyczniejszego gościa. Tusk tez nie zna angielskiego. A jak cie wali czy bezrobocie jest 2% czy 10%, to tak jakbyś powiedział, ze wali Cie czy rodzice beda mieli robotę czy nie, i ze będziesz wpierdalał korę drzew i wtedy sobie pość tuska jak mowi ze zyje sie lepiej.

gosciu nie jest gruby tylko niski (168), nie wiele niższy niz tusk, kwasniewski (169) a i warto wspomnieć ze wyższy niż Sarkozy (165)
- nie konta ze względu bezpieczeństwa ale tego nie zatrybisz, bo tobie nikt nie przeleje kasy i zgłosi ze wiozłeś łapówkę
- moze ina technice się niezna ale za to na prawie się zna jak nikt w polsce w koncu jest doktor habilitowany nauk prawnych, 15 lat studiów
- mowi ze tusk zabiera politykom a daje bidny ciekawe ze diety polityka już wzrosły o 3 tysiace..

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
A sie kurna wszyscy spinacie z tą polityką
a czy ktokolwiek z was odczuł negatywne bądź pozytywne skutki
zmiany rządu na własnej skórze(kieszeni)...? no właśnie...
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

a czy ktokolwiek z was odczuł negatywne bądź pozytywne skutki
zmiany rządu na własnej skórze(kieszeni)...? no właśnie...

:padam:
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Hm pomyslmy, beda na forum kulturystycznym, ile zdrozalo bialko przez ostatnie 2 lata ?
A bardziej przyziemne rzeczy, dobra podstawowe, na ktore popyt jest doskonale nieelastyczny, czyli ludzie i tak beda je kupowac, niezaleznie od ceny, chleb np. kiedys kupowalem za 1.69,- a teraz 2.99,- ten sam. I nie jest to inflacja ani kosztowa, ani popytowa bo mamy wzwyzkujaca koniunkture.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

ile zdrozalo bialko przez ostatnie 2 lata ?

A to nie przypadkiem żółtki podniosly ceny surowcow? Tak mi sie obilo o uszy, ale moge sie mylic.


chleb np. kiedys kupowalem za 1.69,- a teraz 2.99

no wlasnie a co sie dzieje z ta kasa- idzie w kieszenie producentow czy do skarbu panstwa? Przeciez to ogromna kasa. Zalozmy 1 chleb na 3 osoby na dzien (i tak pewnie idzie wiecej) to jest 40 mln zł dziennie.. Ludzie! :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
umnie jest chleb za 1,50 ze wsi:) jak chcecie moge Wam sprzedawać:D A ze chleb i dobra zdrożały to wina karteli naftowych, araby rżną taka kase na tym ze szok.. niema zmiłuj bryłka ropy ciągle drożeje, dobrze że ostrowia ciągle w stałej przystępnej cenie:D

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Ja mowie o naszymn rynku, do arabow nam daleko w huy bo nie jestesmy uprzywilejowani naturalnie ani nie mamy ludzi ktorzy mogliby sprobowac zrobic z polski potege, nie mamy naplywu obcych kapitalow, ktore inni mieli, min. Niemcy itp, kurwa huy z tym za duzo tego.
Ale do rynku naszego wracajac to ten chleb, chyba go sie wlicza pod siódemke, czyli 93% kasy z tego zostaje na wolnym rynku. A inflacja spowodowana byla dostosowywaniem gospodarki do nowych warunkow, min. dotacje dla rolnikow mialy wielkie znaczenie, mozna powiedziec ze byly jednym z poczatkowych bodzcow. To mozna bylo przewidziec ale nie w takim zawrotnym tempie, ale wiecie jacy zajebisci ludzie rzadza w polsce, nie mamy szczescia do politykow, no i nasza polska mentalnosc heh, prawdziwi fachowcy pierdola ogol i pakuja we wlasna kieszen, szczerze mowiac gdybym mial taka okazje robil bym to samo.

umnie jest chleb za 1,50 ze wsi:)

Ja kupuje ciemny, krojony, firmy Sonko, jezeli komus cos ta nazwa mowi. I dynamika inflacji tutaj to ponad 200, tak samo jak w przypadku mleka, drobiu i innych. A sa to dobra doskonale nieelastyczne jak juz wczesniej napisalem, wiec ludzi i tak je beda kupowac, pomimo wzrostu ceny, golym okiem widac jaka ludzie z gory maja nad nami wladze.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Szarik-15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:Sport Rekreacja;Chemia;Biologia

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
U mnie też skoczyły ceny... Guma kulka kosztuje już 12gr :szok: a mała paka czipsów z 50gr na 55 gr a najgorsze ze oranżadka na miejscu podrożała o 10gr na buteleczce (50 -> 60) i teraz jak wracamy z boiska to już nie możemy się napić :suchy:
  • 0
Od 11.II ca Cyklu ---> CM3 360 tabs + Mass XXL + Carbo :D:D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024