Skocz do zawartości


Zdjęcie

wakacje do 15 sierpnia!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

Szczerze tomi sie nie chce nawet, majac do wyboru pis i po teraz po raz kolejny glosowal bym na tuska.


typowa argumentacja zwolennika PO, wszystko lepsze niż PiS.. lepiej żyć w jaskini i żreć wlasne gówno, byle by PO niszczyło PiS i Polskie.. a i Serbie. Historia Polski nic nie nauczyła POpapranców, nie dziwne ze największe poparcie mieli w więzieniach.. Najlepsze jest to że przecie PO już było u władzy tyle że jako Unia Wolności - wszyscy wiemy jak to się skonczyło, a też był pełno obietnic a zostało 700mld długów, które umorzyło SLD, a jak "Kaczynski" umorzył 500tys to wielkie halo..

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
pis tez byl u wladzy tylko jako aws a i nawet jako pis tez heh i tyle :)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

pis tez byl u wladzy tylko jako aws a i nawet jako pis tez heh i tyle :)


tak z AWS pochodzi 10% (ZChN) osób będących teraz w PiS, ale większość poszła do PO;

Platformę zasilili z początku dawni działacze Unii Wolności o poglądach liberalnych, a także pojedyncze osoby z AWS oraz wielu niezwiązanych z dotychczasową polityką. Szerszy przypływ osób z AWS rozpoczął się po 18 marca 2001, gdy decyzję o starcie w wyborach parlamentarnych z listy PO podjęło SKL.

zajrzyj czasem do książki od WOSu :P

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
I co tu debatowac jak w polskim sejmie
15 sierpnia DO SZKOŁY MATOŁY!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zresztą kogo by nie wybrać w tym kraju i tak lepiej nie będzie
moze jedyna nadzieja w tym unijnym rządzie ale jak znam życie u nas i tak
będziejeszcze większy burdel....
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
w sumie body ma racje czy ci czy ci i tak sie pewnie nic nie zmieni bo kazdy dba o siebie a nie o Polske i tyle
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

w sumie body ma racje czy ci czy ci i tak sie pewnie nic nie zmieni bo kazdy dba o siebie a nie o Polske i tyle


no wlasnie, kazdy obiecuje wiele dopoki nie dostanie sie do koryta, a co do czego to jak 10% obietnic zrelizuja to bedzie dobrze ^^
  • 0

Tyler1418048780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
ja sie ciesze z tego pomyslu... i tak przyjde 1 wrzesnia a gratis dostane wolne w listopadzie :rotfl: jeszcze mam szkole naprzeciwko swoich okien to bede im wbijał xD
  • 0
Postawię Litr -Będziemy Pić Ja i Mój Diabeł Aż Się Udławię Bo Nasz Anioł Miał Wypadek

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

Historia Polski nic nie nauczyła POpapranców, nie dziwne ze największe poparcie mieli w więzieniach..


A PiS w szpitalach psychiatrycznych.. co to za argumentacja :rotfl:

Ale skonczmy temat polityki.
Te wakacje i tak nie przejda, a jak przejda to za rok czy dwa wiec mi zwisa i powiewa :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Ni jestem zwolennikiem zadnej partii, mam na nich wyjebane max bo i tak trzeba sie distosowac do systemu zeby cos miec, reka reke myje, zawsze tak bylo i zawsze bedzie, toz to polska ;)
Ale pis przesadzil z ta kadencja i dlatego zaglosowalem na po i uwazam to za dobry wybor bo co by mi bylo po tym ze zaglosuje na lid jak i tak huya zdzialaja bo te 15% nic nie daje.

hx napisał/a:
Historia Polski nic nie nauczyła POpapranców, nie dziwne ze największe poparcie mieli w więzieniach..


A PiS w szpitalach psychiatrycznych.. co to za argumentacja :rotfl:

statystyki rowno pokazuja ze wtedy co kaczory wygraly wies ich wybrala, po mialo przewage w miestach.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

statystyki rowno pokazuja ze wtedy co kaczory wygraly wies ich wybrala, po mialo przewage w miestach.


gdzie się czyta gazete wybiórcza, fakt, the times, ogląda sterowane programy w polszmacie i tvn.. no racja, a tak nawiasem czym jest gorszy gość ze wsi od gościa z miasta?

Szarik-15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:Sport Rekreacja;Chemia;Biologia

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Gdybym miał głosować to bym poszedł na PiS ;) Koleś z WoS-u nam mówił ( zwolennik PO ) że za kadencji PiS-u zmniejszono polską dziurę budżetowa o ok 57% i dodał , że o takich rzeczach się nie mówi. A co do wakacji to Sram na nich... Jak pójdę na studia to mnie będzie dupczyło czy mam 2 miechy wakacji czy 2 tyg bo student to zupełnie inne życie ma :) Ale współczuję "młodemu" pokoleniu które musiałoby tak zapierniczać... Gdzie tu miejsce na "Wakacyjne Przygody" ? Na letnie biwakowanie? na samobójstwa i ćpanie? No pytam gdzie :hyhy: :hyhy: ?
  • 0
Od 11.II ca Cyklu ---> CM3 360 tabs + Mass XXL + Carbo :D:D

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
dla mnie PiS;] to jedno wielkie zakłamanie , Kaczory sie tylko pruja . Powołali Marcinkiewicza na premiera tylko dlatego ze przed wyborami mówili ze nigdy nie bedzie Kaczyński premierem ;] , dalej zgoda z Radiem Maryja to wogule porażka i ich wypowiedzi :D , hx ogladałeś konfrontacje TUSK vs KACZYŃSKI ? i tu widać ze Donek jest o klase lepszy , Kaczyński nigdy nie pracował fizycznie wiec gówno wie o prawdziwej pracy . Widziałeś kiedy Kaczke w jakimś Tok Szoł ? nasz obecny premier był u Wojewódzkiego i zrobił mega wrażenie bo był szczery i normalny a ciekawe jaki by był Kaczor . Były premier mieszka z matka hahaa , śmieja sie z niego w USA , wpadka za wpadka , nie ma konta i jak taki typ ma wiedziedz co dla mnie i polaków jest najważniejsze ? ile on dał podwyzek ? PO daje duże podwyżki bo o tym mówili i obiecali i to robia to PiS sie pruje ze za duże :rotfl: :rotfl: , człowieku tego jest cała masa , a wypowiedz ze TVN i Polsat nie lubia PiS to jest masakra bo TVP było pod ich władza wiec nie wrzucali sami sobie była cenzura !! TVN i Polsat to prywatne stacje wiec wbijaja i po co maja jakaś partie faforyzować ? ehhhhh żem sie rozspisał :D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

czym jest gorszy gość ze wsi od gościa z miasta?

A wlasnie trzeba odroznic wies od wsi, glownie chodzi o rolnikow, ludzi sterej daty, gdzie ja ich odbieram ze sa jakby przeciw mnie, naszemu pokoleniu. Takie moje zdanie, wybierajac po wybralem mniejsze zlo po prostu.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Nie no nie mam słów Grzesiek91, Kaczyński ma doktorat, a Tusk tylko ściemniał pokazując ze pracował na wysokości ,to samo tuż przed wyborami wziął ślub kościelny i przyciemnił swoją rudość. No i to ze polityk pokazuje się u takich gości jak Wojewódzki etc tylko o ich pozimie świadczy, polityk ma pracować a nie zabierać sie za PR.. prezyedentem etc ma niebyć spoko wyluzowany gościu tylko gościu co sie zna na tym.. w ogole rzucasz błotem powtarzajac stare schematy.

Udowodnij że PiS miał władze w TVP skoro rada składa się z rożnych polityków rożnych opcji. Po co ITI i polsat ma jakas partie faworyzować.. dobre pytanie, odpowiem tak jak powiedział Kaczynski ponieważ każdy pieniadz tez ma swoja ojczyzne w tym przypadku min. Niemców.
przeczytaj sobie;

artykuł doktora Migalskiego; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i na stronie PiS przeczytaj kto jakie dostał podwyżki (lekarze 30%) i ze została podniesiona płaca minimalna. Bezrobocie w 2 lata z 18% spadło do 11%, a teraz platforma planuje w 4 lata obniżyć do 10.. nie załosne? Zajrzyj jeszcze choćby tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

INEED$ mniejszym złem jest nie mieć na rekach kogoś nieszczęścia, nie wiesz na kogo zagłosować idziesz do urny u wrzucasz pusty głos.. inaczej jestes pośrednio odpowiedzialny za to co robi dana partia.. dla mnie gość co glosuje na daną partie bo o niej dużo osób mówi nikt się nie nabija etc, a nawet nie zapozna się z ich programem wyborczym po prostu jest 0, a potem dziwią się co oni nie robią z naszym państwem..

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
hx, własnie na stronie PiS ;] .... dalej pocisk na PiS :D rozmawiałeś kiedys z Kaczyńskim ? bo ja z Tuskiem tak i był dla mnie mega i takiego człowieka nam trzeba ;] a że jest ziomek z Gdańska to tym bardziej mu ufam mam prezesa Gdańska z PO i jest to jedno z lepszych miast w Polsce .... do tego dodać chciałbym dodać że zobaczymy za 10 lat kto miał racje !! ;] jak myślisz dlaczego Tyle osób wyjechało ? bo nas wyrucha.li oddali głos na kaczyńskich i wyjeb.ali do Angli :D szczyt chamstwa !!! ahhah ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

hx, własnie na stronie PiS ;] .... dalej pocisk na PiS :D rozmawiałeś kiedys z Kaczyńskim ? bo ja z Tuskiem tak i był dla mnie mega i takiego człowieka nam trzeba ;] a że jest ziomek z Gdańska to tym bardziej mu ufam mam prezesa Gdańska z PO i jest to jedno z lepszych miast w Polsce .... do tego dodać chciałbym dodać że zobaczymy za 10 lat kto miał racje !! ;] jak myślisz dlaczego Tyle osób wyjechało ? bo nas wyrucha.li oddali głos na kaczyńskich i wyjeb.ali do Angli :D szczyt chamstwa !!! ahhah ;]


ludzie wyjechali za kasniewskiego za praca i te bylo zwiazane z otwarciem rynkow prac o to walczylismy wstepujac do EU.. BTW teraz po wygranych wyborach jeszcze wiecej ludzi emigruj a bezrobocie spowrotem rosnie..



pewien komentarz do tego:

wyborca PO to młody człowiek, nie mający pojęcia o polityce, historii i aktualnej sytuacji w kraju. Pilny oglądacz TVN i typowych sterowanych programów takich jak "Szkło kontaktowe" i "Teraz my". Za mało inteligentny żeby samemu wyciagac wnioski z codziennych wiadomosci ale za to szybko uczący sie formułek o złym Pisie i jeszcze gorszym Kaczyńskim. Dowartosiowujący się obietnicami że przynalezność do obozu PO uczyni go inteligentem. W innym przypadku bedzie traktowany na równi z moherowymi babciami, słuchaczkami radia z Torunia, które jak powszechnie wiadomo stanowią większość wyborców PIS. Kiedy zapytasz takiego o program PO to oczywiscie nic nie powie za to zacznie wrzeszczeć o PISie, który o świcie rękoma CBA wyciągał z domów Bogu ducha winnych zwolenników PO, takich jak Sawicka czy Kaczmarek. Słowem zero merytorycznych argumentów a za to cytaty słowo w słowo z Wyborczej i TVNu. Jedynym pozytywem jest to że są to młodzi ludzie, którzy jesli sie mocno sparzą na Tusku to w przyszłości będą rozważniej oddawali swój głos w wyborach, mysląc samodzielnie a nie pozwalając decydowac za siebie walterowcom z TVN czy naczelnemu Wyborczej.


GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

Takie moje zdanie, wybierajac po wybralem mniejsze zlo po prostu.

i tak sie powinno glosowac w dzisiejszych czasach, bo nie ma i nie bedzie prawdopodobnie partii idealnej. Chyba ze Bodziu pojdzie do sejmu zalegalizuje ziolo i koks :rotfl: :rotfl:

Co do tematu:
roznica miedzy ludzmi ze wsi i z miast- nie mam nic przeciwko ludziom ze wsi bo czesto spedzam tam chociazby wakacje, ale nie ukrywajmy ludzie ze wsi sa mniej wyksztalceni (i nie mowie tu o inteligencji), bo dla nich liczy sie praca i gospodarka a nie zalozmy bycie magistrem- bo po co skoro po ojcu odziedziczy gospodarstwo. I rzeczywiscie Ci ludzie jakby zatrzymali się 30 lat temu.
Wiadomo nie wszyskie tez mieszczuchy to inteligencja- nie mowie tu o tzw slumsach bo zyja z zasilkow, bo to nieroby glupie.

Co do wszytkich wpadek Kaczynskiego- rzeczywiscie bylo ich naprawde sporo, ale czego sie spodziewac po gosciu- jak sami pisaliscie zyjacym z matka i nie znajacego nic poza zyciem w swiece polityki.
W rzadach PiSu najbardziej denerwowalo mnie sztuczne szukanie afer i inwigilacja.

Kolejne co moze wkurwic to poparcie radia maryja i ogolne upolitycznienie Kosciola- tych dwoch spraw nie powino sie laczyc. takie moje zdanie

A jesli chodzi o tv. To moze i tvn i polsat sa antypisowskie, ale tvp byla strasznie propisowska i cenzurowala ogolnie tematy. A niby mamy demokracje :wstyd:

No i ponadto polska inteligencja popiera PO :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

Bezrobocie w 2 lata z 18% spadło do 11%, a teraz platforma planuje w 4 lata obniżyć do 10..

Bo 10% to optymalna stpa, bez pewnego bezrobnocia polityka fiskalna rzadu bylaby nieefektywna. Frykcyjne bedzie zawsze, restrukturyzuje sie galezie objete strukturalnym i nie jest zle jezeli o to chodi. A ten niby sukces kaczorow, kiedy wyjebalo najwiecej naszych rodakow za granice ? wlasnie za ich kadenci, oslabili sile robocza i mozliwe ze wlasnie te 7% siedzi'siedzialo na wyspach.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!
Wszystko super guzu ale zero mertorycznych argumentów a jak chciałeś by legalne było zioło i koks mogłeś chociaż zagłosować na Korwina Mikke i jego UPR.. czyli tak zwaną prawdziwą partie liberalną..

BTW: kosciuł od zawsze mieszał się w polityke bo to jest jego interesie, kolejna rzecz niewiem co masz do radia Maryja badz co badz redeptorystow a redeptoysci maja obowiazek głosić dobra nowine to ich wyrozna wśrod zakonników, kolejna rzecz zakonnicy w tym ojciec rydzyk niema żadnego majątku jak przystępujesz do zakonu zrzekasz sie wszystkich dóbr majątkowych na rzecz zakonu.

I powiedz mi czym teraz zajume się PO, chyba nie rządzeniem jak były wybory mówili ze maja juz projektu ustaw itd no to gdzie one są?! Sejm nie pracuje a na uchwalenie czeka 50 ustaw PiS..

I kolejna rzecz po wpadkach sie nie ocenia człowieka bo to moze zdarzyć sie każdemu ale po owocach pracy bo one sa niedyskusyjne. Pułki co PO nie zrobiło nic dobrego a wykorzystało już 1/5 czasu rządzenia PiS

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacje do 15 sierpnia!

wlasnie za ich kadenci, oslabili sile robocza i mozliwe ze wlasnie te 7% siedzi'siedzialo na wyspach.


ale w czym ty widzisz problem? ze moze zarobić? ze moze utrzymać rodzinę? no moze nie potrzebia licytowalismy sie o to kiedy beda otwarte rynki pracy..a nich ludzi zdychają na swoim..



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024