Skocz do zawartości


Skakanka ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Skakanka ??
Tu prosze o odpowiedz specjalistow :) Wiec za niedlugo bede myslal o redukcji - musze spalic fat z brzucha i posladkow. Wiec wiadomo ze na to najlepsze sa aeroby takie jak bieganie. Jednak biegac nie lubie - bo to d.u.p.i.a.t.a pogoda, zimno, pada, i wtedy raz sie biega raz nie i do d.u.p.y z takim czyms. Wiec zacząłem myslec o zakupie jakiegos sprzetu do domu.
Myslalem o bierzni ale szkoda mi wywalac kase na to skoro faktycznie mozna isc na dwor pobiegac. Myslalem o rowerku - co prawda spala sie tez kalorie ale daleko temu do biegania, bo d.u.p.a i posladki sa statyczne na nim - wiec nie chce rowerka. Potem myslalem o czyms co po ang. nazywa sie cross-trainer po polsku trenażer lub potocznie orbitrek i to by bylo dobre urzadzenie bo angazuje nawet wiecej partii miesni niz przy bieganiu wiec sie spala fat na tym fajnie. I gadalem o tym z kumplem dokladnie tak jak ja to teraz opisuje a on na to "kup skakanke i styknie a wydasz na to grosze". Co myslicie o skakance ? moze faktycznie zamiast wydawac kupy kasy na jakiegos orbitreka zaczął bym skakac na skakance. Jak sie na tym pali kalorie a przede wszystkim jak sie na tym pali fat ?? duzo gorzej niz przy bieganiu ?

Z gory dzieki za odpowiedzi, pozdro

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
skakanka jeden z najlepszych sposobow na fat... nie wydawaj kasy jna jakis sprzet tylko zmus sie do biegania, skacz na skakance...
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
skakanka wzmocni podudzia wzmocni nogi zamiast orbiterka napewno polecilbym skakanke moze byc stosowana jako rozgrzewka przed tren stosujac czesciej i dluzej zapewne wzmocnisz nogi i spalisz z nich fat spalajac fat nalezy pamietac ze spada z gory w dol czyt. od barow nom warto inwestowac w skakanke
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
dobra dzieki wiec bede kical

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??

spalajac fat nalezy pamietac ze spada z gory w dol czyt. od barow

nie rozumie ? ;)
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
najpierw spalasz fat z gęby, z rak, potem cyce, potem brzuch, na koncu dupa i nogi. chyba o to mu chodzilo. Ale czy ja wiem czy tak jest zawsze ...

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
chyba do tej skakanki dokupie rowerek treningowy bo jest akurat mega promocja. To co myslicie ? skakanka + rowerek zastąpią mi bieganie ?? i jak dodam do tego brzuszki spale troche fatu z brzucha ??

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
zastapic to nic nie zastapi biegania ale jako inna alternatywa to tak rowerek tez bdb jest czy spalisz? pewnie ze spalisz rowerek i jeszcze zeby mial cos takiego ze na wyzsze poziomy sie wrzuca wtedy ciezej pedalowac to jest dobre z tego ci widze na silce to wiele ludu na rowerku smiga na silce i po pewnym czasie co widac golym okiem z brzucha im spada glownie chodzi o osoby starsze takie po 40 przychodza spasle bebzonem w czole gotow sie bic a wychodza o polowe mniejsze czyli cos w tym jest
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
no to spoko, do tego bede skakał na skakance i bedzie dobrze

stopro1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
no skakanka z tego co słyszałem jest tez bardzo dobra jeżeli chodzi o refleks. Nawet na filmach typu rocki czy jakimkolwiek filmie gdzie chodzi o szybkość widac że postac podczas treningu skacze na skakance. Zresztą sam trener mi polecał skakanke na Kick-Boxingu bo na tym da sie niby strasznie wyrobić reflex
  • 0
Cel : waga- 95kg :)
bic-45 :)
klata-125 :)
Pożyjemy zobaczymy :)

Brasi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z redukcji :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Skakanka ??
Ja tak samo, na razie przy redukcji pomykam na skakance :D I też można ładnie się zmachać

I jest ok, też ładnie można się zmęczyć 4 dnia nie miałem sił na aeroby :Dhehe
A dzisiaj już 5 :hyhy:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzienniczek :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024