Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROHORMONY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

PROHORMONY
Siemanko , jestem zdecydowany na ProHormony wybieram pomiedzy S-Drol i Trena . Pytanie takie jak to dawkowac , przez ile i jak by wygladała taka sytuacja w wypadku gdybym jadł je razem .Mam do wydania ok 300-400 zł i prosze o normalne odpowiedzi a nie typu za młody czy cos , nie chcesz mi pomóc to nie pisz POZDRO DLA KUMATYCH
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY

Siemanko , jestem zdecydowany na ProHormony wybieram pomiedzy S-Drol i Trena .


Czyli widzę że firma Fast Action. Olej to i weź coś z KiloSport, na początek najlepszy dla Ciebie będzie Phera Mass.
Dawkowanie oczywiście 2 kaps dziennie przez 30 dni.
nie wiem czy 300-400zł będzie nie za mało na osłonki+podtrzymanie+inne potrzebne suple.
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY

Fast Action.

słyszałem o niej same pozytywy ;] wiec dlatego mój wybór

300-400zł będzie nie za mało na osłonki+podtrzymanie+inne potrzebne suple.

Hepatil i Clomid mam ;] do tego moze dokupie jakas Kretke albo Aminki
Mocno sie rózni Phera Mass od S-Drol i Trena ;>??
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY

Blackzone napisał/a:
Fast Action.
słyszałem o niej same pozytywy ;] wiec dlatego mój wybór


Heh ja wręcz odwrotnie. Ale na ten temat można długo gadać.

Blackzone napisał/a:
300-400zł będzie nie za mało na osłonki+podtrzymanie+inne potrzebne suple.
Hepatil i Clomid mam ;] do tego moze dokupie jakas Kretke albo Aminki
Mocno sie rózni Phera Mass od S-Drol i Trena ;>??


Polecam jeszcze Esseliv na wątrobę, można już znaleść nawet po 15zł za 50kaps. No i coś na nerki bo koło 3-4 tygodnia ryje strasznie :/ Kretka na pewno na podtrzymanie by sie przydała. DO cyklu na pewno białko. Po cyklu fajnie też jest zarzucić jakiś buzer testosteronu np. Novedex XT bądź Attitude. Podobno nawet taki buzer solo zajebiscie działa. NO i ^^ZMA!! oczywiscie podstawa odbloku.
Superdrol to PH anaboliczny i umiarkowanie androgenny. Phera Mass natomiast jest mniej anaboliczny ale bije na głowe S-Drola swoją androgennością. Więc Phera Mass napewno będzie lepszy jeżeli chcesz zbić mięcho i poprawic definicje.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
Aha co do serca dementuję jakoby accard to było dobre rozwiązanie
to jest dobre dla dziadkó po zawale czy z miażdżyca
ale nie dla nas, znacznie lepszy będzie aspargin forte (tylko koniecznie forte)
zawiera min potas którego próżno szukać w zestawach witamin czy minerałów.


fast action to wyjebka na wyjebce
nie kupować tego bo nie działa no po prostu nei działa
wiem bo żarłem zresztą nie tylko ja.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
Body no to Potas swoją drogą...
Do Cyklu trzeba dorzucić takie rzeczy jak Potas~12zł, Magnez z B6 to grosze, CYNK!!, Czosnek Forte by się jeszcze przydał.
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
Mnie po aspargin forte czy zwykłym już nie pamiętam bo brałem oba, bolał żołądek i musiałem brać to po pół tabl wtedy ból ustąpił.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY

Mnie po aspargin forte czy zwykłym

no właśnie pewnie po zwykłym bo tam jest
doośc sporo skutków ubocznych więc głupota takie cos brać
a natomiast forte jest skutków ubocznych pozbawiony.
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY

pewnie po zwykłym bo tam jest
doośc sporo skutków ubocznych

To znaczy jakich, o co loto? To nie ten sam skład?
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
Duze by były spadki bez podtrzymywaczy :D??pytam czysto retorycznie bo slyszałem ze wszystko leci w dół prawie do zera
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
ja tam nie wiem, nie znam sie, nie bralem nigdy sterydow i prohormonow :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY

pewnie po zwykłym bo tam jest
doośc sporo skutków ubocznych

To znaczy jakich, o co loto? To nie ten sam skład?

sklad to jest chyba ten sam ? tyle, ze inny producent... bralem jedno i drugie mam dosyc delikatny zoladek i nigdy mi nic po tym nie bylo...
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Aspargin zwykły


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Aspargin forte
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
Chłopaki do rzeczy ;] bo zalezy mi na tym;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY

Blackzone napisał/a:
Fast Action.
słyszałem o niej same pozytywy ;] wiec dlatego mój wybór


Heh ja wręcz odwrotnie. Ale na ten temat można długo gadać.

Blackzone napisał/a:
300-400zł będzie nie za mało na osłonki+podtrzymanie+inne potrzebne suple.
Hepatil i Clomid mam ;] do tego moze dokupie jakas Kretke albo Aminki
Mocno sie rózni Phera Mass od S-Drol i Trena ;>??


Po cyklu fajnie też jest zarzucić jakiś buzer testosteronu np. Novedex XT bądź Attitude. Podobno nawet taki buzer solo zajebiscie działa. NO i ^^ZMA!! oczywiscie podstawa odbloku.
.


ani novadex xt ani attitude nie nadaje sie na odblok po superdrolu i trenadrolu

obydwa blokuja bardzo mocno a te 2 srodki nie nadasja sie do tego.

CLOMID lub Nolvadex. to co napisales moze byc dodatkiem tylko

wszystkie ph firmy fast action to jedno wielkie gowno. bralem wiem.

to co teraz jest w sprzedazy mozna wsadzic w dupe jedynie


superdrol to bardzo silny steryd z duzymi skutkami ubocznymi
  • 0
Anglia

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
Jednak bede szamał Phera Mass coś z tym łączyć ? czy styka na jeden cykl bo chciałbym żeby mnie pokopało ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
na poczatek starczy
  • 0
Anglia

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
Dzięki wszystkim , za 3-4 tyg zaczne cykl i dam znac jak po ;] i moze zdjecia wrzuce przed i po
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY

ani novadex xt ani attitude nie nadaje sie na odblok po superdrolu i trenadrolu

obydwa blokuja bardzo mocno a te 2 srodki nie nadasja sie do tego.

CLOMID lub Nolvadex. to co napisales moze byc dodatkiem tylko


A gdzie ja napisałem że Atti bądź Novedex będzie służyło za odblok?
Chodziło mi o to że do odbloku WARTO dorzucić taki buzer bo daje sam porządne efekty.
A co do odbloku to oczywiście CLOMID 12 kaps z frontem pierwszego dnia.

Dzięki wszystkim , za 3-4 tyg zaczne cykl i dam znac jak po ;] i moze zdjecia wrzuce przed i po


Dobry wybór :) Jak coś to pytaj :P
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: PROHORMONY
suple.us cytat;

[code]poszukujac informacji na rozne ciekawe tematy, natrafilem na b. ciekawa dyskusje na bb.com, uzytkownik IronPimper tlumaczy przewage nowoczesnych srodkow stworzonych z mysla o PCT nad Nolva oraz Clomidem...

nie wiem, czy czytaliscie to, ale mysle, ze warto podyskutowac, poprosilem kolege, co by mi przetlumaczyl wszystko na j. polski i jakis efekt tego jest Very Happy

cala dyskusja:
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=526986

a ponizej wypociny mojego symatycznego kolegi Laughing ... tlumaczenie tylko postow IromPimper-a, bo najwiecej wnosza do dyskusji, wklejam pierwsza czesc:

#1
Po pierwsze, chce powiedziec, ze watek ten nie jest tylko o PCT, ponieważ uważam, że Krzna wystarczająco sie wypowiedział na ten temat... ble ble ble... Zacznijmy od podstawowych typow srodków do PCT:

Suicie inhibitors:
6-oxo - at based
Rebound XT - atd based
Kilosports Attack - atd based
Novedex XT - atd based
ALRI Ultra Hot - atd based
Arimidex (Anastrozole) – na recepte

Serms:
Nolvadex (tamoxifen citrate) – na recepte
Clomid (clomiphene citrate) – na recepte

LH mimitek:
HCG (Human Chorionic Gonadotropin)

Naturalne boostery tescia:
Activate
Diesel Test
Blue Rhino

inne dodatki:
Fenugreek
Long Jack
Avena Sativa
DHEA
7-oxo-dhea (oral or transdermal)
Tribulus

Jak większośc z was wie, wasze PCT będzie zmieniać sie, zależnie od kilku czynników. Pierwszym jest długośc cyklu. Dłuższy cykl bardziej wpływa na organizm (more suppresion occurs), wiec im jest dłuższy, tym wiecej czasu potrzeba na regeneracje. Drugi to typy saa/ph których uzywacie. Oczywiste jest to, ze cykl na ergomaxie nie bedzie wymagal takiego samego PCT, jak cykl na test/tren/win - tym samym dochodzimy to trzeciej zmiennej, ktorą jest ilość preparatów które uzywacie //both in a mg sense and a one, two, or three ph/aas sense// Omówie różne preparaty do PCT, biorac pod uwagę te trzy w/w zmienne.

Co probujemy osiągnąć podczas PCT? PCT ma trzy cele:

1)zwiekszenie produkcji Gnrh i tym samym LH FSH, zeby zwiększyć produkcje tescia,

2) kontrole cyrkulacji estrogenów w ciele wtedy, gdy produkcja testosteronu jest na niskim poziomie,

3) zwiekszenie masy jąder, zeby zmaksymalizowac wzrost LH i Fsh, pośrednio maksymalizując w ten sposob produkcje testosteronu.

Te trzy cele wiaza się z zatrzymaniem dwoch sprzężeń zwrotnych. Żeby to uczynic musimy omowic produkty mogące nam w tym pomoc, oraz sposób ich stosowania.

6-oxo - jest to suicide inhibitor, który przykleja się do enzymow deaktywujac je. Kiedy to zrobi, naturalną reakcją organizmu jest wydzielenie Gnrh, które stymuluje produkcje Lh i w ten sposób stymuluje się produkcje testosteronu.

Dlaczego produkt ten nie jest już tak często stosowany? 6oxo było pierwsze //counter suicide inhibitorem// który potwierdzil swoja skuteczność. Niestety, pozniej zostal wyparty przez mocniejsze preparaty //ai’s// bazujące na ATD. Tak naprawde, od strony technicznej, 6oxo możemy nazwac preparatem AT, co oznacza, ze nie nie posiada on wszystkich cech charakterystycznych dla ATD. Inną wadą było to, ze dzienna dawka preparatu AT wynosila 600mg, w momencie gdy już 100mg dziennie ATD dawalo lepsze wyniki.

Produkty ATD - sa to bardziej zaawansowane //ai’s// które również przyklejaja się do enzymow deaktywujac je. Sa jednak dwie roznice. Po pierwsze ATD sa 2.8 razy mocniejsze niż AT, po drugie ATD oprocz dzialania na estrogenne sprzężenie zwrotne ,dziala również na androgenne sprzężenie zwrotne. Dlaczego produkty te nie sa tak często stosowane jak nolva i clomid? ATD jest dosc nowym produktem. Naukowcy zgodnie twierdza, ze ATD jest najlepszym preparatem do PCT, ale nolva i clomid sa sprawdzone i stosowane od lat w PCT. Oprocz tego jest również niechęć do zmian – dlatego wielu, nie patrzac na wyniki prac naukowcow, nie zaprzestanie uzywania Nolvy.

Nolva i Clomid – serms (selective estrogen receptor modulators) działają selektywnie w zależności od tkanek. Nolva przykleja się do receptorow w piersi i kosciach //breast and bone//, a clomid w przysadce mozgowej //suprapituitary//. Oba preparaty blokuja receptory estrogenowe, przez co krążące estrogeny sa bezużyteczne. Preparaty te nie eliminuja krążących estrogenow bo nie przyklejaja się do enzymow.

Dlaczego Nolva i Clomid sa tak popularne: serms sa dostępne od wielu lat. Sa dobrze znane, szczególnie Clomid, z tworzenia dużych wzrostow poziomu Lh podczas blokowania estrogenow. Leki te często sa stosowane razem żeby zmaksymalizowac efekt antyestrogenny, w możliwie jak największej ilości tkanek przy jednoczesnej maksymalizacji produkcji LH.

HCG – is an LH mimitek. Wstrzykniecie HCG jest identyczne z dostarczeniem olbrzymiej ilosci LH prosto w jadra. Powoduje to bezposrednią stymulację produkcji testosteronu w jadrach. HCG może być stosowane podczas cykli, żeby utrzymac mase jader za pomoca podazy dużych ilości LH. Często jest stosowany w PCT w celach utrzymania masy jader oraz wysokiego poziomu LH.
Dlaczego rzadko się słyszy o HCG? Jest podawane wyłącznie w zastrzykach i nie jest legalne. Pomimo bycia dosc użytecznym srodkiem HCG nie jest dla każdego.

Wiec, na czym stoimy? Pomimo konsensusu na lamach bb.com Clomid i Nolva to syf. Powinniśmy wszyscy stosowac duze dawki ATD, żeby uzyskac najlepsze efekty. Ale dlaczego? Pozwolcie, że wyjaśnię.

#2
Nolva i Clomid sa popularne, maja jednak kilka wad. Po pierwsze Nolva i Clomid maja skłonność do zwiekszana SHBG. Clomid podnosi poziom SHBG bardziej niż Nolva. Wyjaśnię skutki zwiekszonego poziomu SHBG. Gdy Nolva i Clomid zwiększają poziom lh i fsh, stymuluja produkcje testosteronu w jadrach. Gdy zwieksza się poziom SHBG, testosteron wyprodukowany w ciele ma skłonność do bycia związanym. Jak wiemy nie jest to pożadane, bo potrzebujemy wolnego testosteronu, który pojawia się przy wysokim poziomie testosteronu i niskim poziomie SHBG.

Inna wada jest duza toksyczność Nolvy i Clomidu. To powoduje, ze nie sa optymalnymi produktami do PCT. Laczenie 3-5 tygodniosego cyklu PCT z uzyciem Nolvy/Clomidu z 3-5 tygodniowym cyklem na saa/ph będzie bardzo negatywnie wpływac na wątrobę.

Clomid ma jeszcze jedna wade – nie powinien być stosowany dłużej niż tydzień. Pomimo bycia niezastąpionym w stymulacji produkcji lh, Clomid zmniejsza czułość przysadki na gnrh. Oznacza to ze przy dluszym stosowaniu Clomidu, przysadka będzie produkowac mniej lh, pomimo wyższego poziomu gnrh.

Ostatnia wada Nolvy jest zwiazana z jej naturą. Nolva tylko blokuje receptory estrogenne, pozwalając krążącym ostrogenom na przetrwanie. Gdy Nolva zostanie uzyta do PCT po saa/ph który aromatyzował, poziom krążących estrogenow bardzo się zwiększy zaraz po zaprzestaniu kuracji Nolvą, co nie jest pozadanym skutkiem, gdyz jednym z naszych zadan jest zmniejszenie estrogenow.

#5
Porozmawiajmy o ATD. Atd jest pod kilkoma wzgledami lepsze od tradycyjnych praparatow PCT. Po pierwsze, nie przejawia skłonności do zwiekszania shbg, przez co poziom testosteronu będzie rósł, a wraz z tym wzrośnie ilość wolnego testosteronu. Pozwoli to nam zachować postepy oraz sile podczas PCT.

Po drugie ATD jest rownie skuteczne co Nolva i Clomid w stymulacji uwolnienia GRN i tym samym lh i fsh. Ponieważ ATD przykleja się bezpośrednio do enzymu ,wystepuje spadek poziomu krążących estrogenow co jest podobne do dzialania Nolvy i Clomidu, które blokuja estrogeny przyklejając się do receptora. Atd jednak drastycznie zmniejsza szanse na duze zwiekszenie poziomu estrogenow po zaprzestaniu kuracji.

Po trzecie, ATD ma możliwość dzialania na androgeniczne sprzężenie zwrotne. Oznacza to, że ATD zablokuje sygnaly do przysadki, nakazujące zaprzestanie produkcji gnrh. Tak dzieje się gdy gwałtownie zaczyna się zwiększać poziom androgenow. W takiej sytuacji przysadka będzie produkowac coraz wiecej gnrh i tym samym wiecej lh i fsh. To z kolei pobudzi jadra do produkcji większej ilości testosteronu w gwałtowny sposób.

Jak zdążyliście zauważyć ATD będzie lepszym srodkiem dla większości działań związanych z PCT. Nolva „blyszczy” tylko swoja możliwością produkcji nowych estrogenow, co pozwala na ulepszenie //lipid profiles// (profili lipidowych??). Jest to jednak falszywa zaleta. Sterydowe ai, takie jak ATD, również pozwalaja na produkcje nowych estrogenow. Jedyny produkt który nie powoduje zadnego zwiekszenia krążących estrogenow to arimidex.

Czego wiec potrzebujemy?? Ideale PCT powininno zawierac HCG, ponieważ jest to jedyny prawdziwy lh-mimitek, który podczas uzycia w prawidlowo dobranych dawkach jest niezastąpiony w swojej misji utrzymania masy i funkcji jader. Ponieważ jednak nie każdy bierze HCG pod uwage musimy rozważyć tez inne opcje. Ja sugerowałbym uzycie ATD w polaczeniu z kilkoma innymi preparatami mniej wiecej w taki sposób:

75mg atd + 50mg dhea + 1.8g fenugreek + 600mg 6-oxo
50mg atd + 75mg dhea + 2.4g fenugreek + 600mg 6-oxo
25mg atd + 100mg dhea + 3g fenugreek + 400mg 6-oxo
25mg atd + 3.6g fenugreek + 200mg 6-oxo

Polaczenie 6-oxo z ATD pozwoli ATD skupic się na niszczeniu estrogenow. 6oxo jest wtedy zdolne do stymulacji produkcji lh i fsh. Poniewaz ani ATD, ani 6-oxo nie zwiększają poziomu shbg, nie ma ryzyka zmniejszenia czułości przysadki. Tym samym ogromna stymulacja lh przyczyni się do osiągnięcia naszych celow. Jeśli ktos chce może, dodac preparat typu //cortisol control produkt// zazwyczaj 7-oxo-dhea oraz naturalne boostery teścia. Naturalne test-boostery w zasadzie również zwiększają ilość wolnego testosteronu bez zwiekszania shbg – tym samym dajac jeszcze wiecej wolnego teścia.

Jeszcze chce wspomniec ze ALR?? zauważył ze badania pokazuja, iż ATD może być stosowany podczas cyklu w dawce 75mg/dzien, w celu utrzymania zdrowej masy i funkcji jader. Podchodze do tej propozycji z rezerwa – nie próbowałem tego. Ponieważ ATD dziala na oba sprzężenia zwrotne, możliwe jest stosowanie ATD podczas kuracji żeby utrzymac zdrowy poziom produkcji lh, jednak ja nie jestem tego pewien i raczej nie polecam uzywania tego komus podczas mocnej kuracji. [/code]

#14
Originally Posted by olb33
so what products do u reccomend iron not cloimd or nolva
hot? novedex? i hear activate is benefical as well.
what do u reccomend of those guys for someone coming off ergomax
i always use clomid and nolva but i think im gonna go the legal route
oh and hcg was the best for me but hard to obtain on a military base”

Olb, szyszalem od wielu ludzi ze widzieli //trails// - nieraz dzialo się to tygodniami po PCT z użyciem Clomidu. Musze poczytac wiecej o ergomaxie, bo musze wiedziec co ludzie mysla o „suppression” oraz o profilach lipidowych oraz wątrobowych. Na pierwszy rzut oka to nic takiego.

Uwazam ze ergo nie będzie zbyt szkodliwe dla lipidow, oraz nie będzie zbyt supresywne. Mysle ze mógłbyś spokojnie zrobic 3-4 tygodniowe PCT na fenu, atd, dhea i zma. Oprocz tego mógłbyś dodac 6-oxo z Reboundem albo Novedexem dla lepszej stymulacji przysadki. Jeśli robisz dłuższy cykl na ergo lub laczysz go z czyms, wtedy na pewno potrzebujesz 6-oxo z mocna dawka Reboundu albo czegos co szybko przywróci naturalna produkcje testosteronu.
Preparat Activate może dac dobre wyniki. Nie używałem tego wiec nie wiem, ale chetnie spojrzałbym na wyniki jego stosowania. Jeśli jest tak dobry jak pokazuja reklamy, to moznamy za jednym razem zrobic Rebound, activate, fenugreek oraz zma i na tym koniec. Czytałem o dobrych wynikach z Activate na am.com, byloby super, gdyby HCG było dostępne w pigułkach albo kremach, bo jest niezastąpionym preparatem do utrzymania masy jader oraz gwałtownego zwiekszenia teścia.

Jeśli chodzi o produkty ATD, jesli problemem jest cena, to użyłbym Giant’s ATD albo Rebound XT. Jeśli cena nie jest problemem, to polecam Ultra Hot, ale trzeba brac 4-5tabletek na noc co jest dosc drogie.

#15
Originally Posted by ekilla2003
nolva and clomid are legal

Nolva i Clomid sa legalne z punktu widzenia badan. Tak, można je kupic nie popadając w konflikt z prawem. Aczkolwiek jeśli będziesz przyjmowac je w formie plynnej to smakuja one jak gowno, wielu ludzi ma również problemy z przeliczaniam dawek z mg na ml. Nie mowie ze nie możesz albo nie powinienes tego stosowac. Chce tylko otworzyc ludziom oczy na to, ze Nolva nie jest jedynym ani najlepszym preparatem do PCT.

#19
Originally Posted by ekilla2003
well its legal and from my eyes the best PCT product to use so why not

Masz prawo do swojej opinii, jedyne co potrzebuje żeby cie poprzec to naukowe dowody. Jednak wszystko co przeczytałem na ten temat mowi odwrotnie. Wyjaśnię to w ten sposób: Nolva ma dwie dobre cechy. Po pierwsze: dziala od razu, ponieważ laczy się z receptorem, a nie enzymem, efekty jej dzialania sa widoczne niemal natychmiast. Po drugie jest bardzo mocna w wątrobie, przez co jest bardzo pomocna w przywracaniu zdrowych poziomow lipidow. Jeśli kochasz Nolve, to tu jest sposób na dobre dawkowanie. Nolva przez pierwsze 3 dni na początku PCT w malejącej dawce 60/40/20. Jednoczesnie zwiekszasz dawke ATD 25/50/75. Czwartego dnia odstawiasz Nolve i dalej uzywasz ATD, które odstawiasz powoli po 3-4 tygodniach.

#21
Originally Posted by ekilla2003
all im saying is why take the risk. you got guys on these boards who are expeirienced and from what i read they all agree that nolva is the best.

O jakim ryzyku ty mowisz? Doświadczeni użytkownicy będą używać Nolvy ponieważ kiedy oni zaczynali to ATD nie istnialo. To jest cos takiego, jak pytanie mojego ojca czemu nie zapina pasow. Gdy ojciec był mlody, nikogo nie obchodzilo zapinanie pasow, ale przez ostatnie 30 lat dowiedziono ze ich zapinanie pozwala ratowac życie i ze jest to na tyle wazne, żeby było trzeba je obowiązkowo zapinac.

Z naukowego punktu widzenia ATD jest lepsze w: podnoszeniu poziomu testosteronu, jest rownie dobre w blokowaniu estrogenow, ma mniej efektow ubocznych, nie zwieksza poziomu shbg i nie powoduje odbicia estrogenowego.

Ludzie muszą po prostu isc z duchem czasu. Musisz pamiętać, ze człowiek zawsze opiera się zmianom. Dzis jest tyle nowych rzeczy z których ludzie nie skorzystaja z powodu ryzyka, ale nie oznacza to, ze te nowe rzeczy nie sa lepsze. Na przykład operacja laserem jest lepsza alternatywa dla noszenia okularow albo szkieł, ale przez pierwsze 3-4 lata nie było wielu chetnych do skorzystania z tej metody.

#23
Originally Posted by ekilla2003
what are you talking about
are you going to use something for PCT that is proven to work in ether users or are you going to take the risk of being a guinne pig and use a new product thats not highly reccomend. i think i might go with the one that users used that worked

Posłuchaj kolego - nie wiem skad ty mieszkasz, ale ATD jest w 100% udowodnionym związkiem przeciwdziałającym aromatzie. Nie da się tego ukryc. Jest naukowo UDOWODNIONE, ze ATD doskonale zwieksza poziom testosteronu oraz ze blokuje estrogeny.
Ten produkt zostal stworzony do PCT. Gdy pojawilo się 6-oxo, ci sami „doświadczeni” użytkownicy sięgnęli po nie dla potrzeb PCT. Oni ciagle zalecaja 6-oxo do PCT, pomimo ze zostalo udowodnione ze ATD jest lepszym związkiem przeciwdziałającym aromatzie niż 6oxo. Możesz słuchać kogokolwiek chcesz i używać czegokolwiek, ale nauka twierdzi ze ATD jest produktem lepszym niż Nolva i Clomid.

#25
Originally Posted by ekilla2003
wow i wouldnt say better and listen im not fighten with you in no mean you have your point and i have mine but good discussion

Nie powiedziałbyś tego lepiej? Nie ma nawet dyskusji. 6-oxo jest znane jako AT, co z samej nazwy wynika ze jest slabsza forma ATD. ATD jest 2,8 razy mocniejsze nic 6oxo. To jest tylko nauka. Jedyne co ty chcesz, to używać Nolvy, na co ja mowie ok - ja chce tylko pokazac prawde innym

CDN

Dodano po 22 minutach:

#28
Originally Posted by Krzna
pimper great job bro!
speaking of which, are you planning to write something on SERMS anytime soon, cuz am tryin my best but not getting anything more than there already is on the traditional serms.

Serms’y to trudny temat. Wiele artykułów na ten temat pisanych jest przez takich ludzi jak Bill Lewellyn, którzy nadmiernie podkreślają potrzebe stosowania takich srodkow lub bardzo przesadzaja z dawkowaniem. Jestem przekonany ze Nolva i Clomid sa przereklamowane jeśli chodzi o PCT, oraz ze sa uzywane bardziej ze względu na przywiązanie i tepy upor niż z jakichkolwiek innych racjonalnych powodow. Nie mowie ze serms’y nie powinny mieć miejsca w społeczności BB, ale uwazam, ze powinny być uzywane na cyklu dla wykluczenia gyno poestrogenowego, albo w ciagu pierwszych 2-4 dni PCT ze względu na ich szybkie dzialanie. Im wiecej czytam tym bardziej się przekonuje jak powinien wyglądać idealny PCT:

PCT day 1: nolva 60mg + atd 25mg
PCT day 2: nolva 40mg + atd 50mg
PCT day 3: nolva 20mg + atd 75mg
PCT day 4-7: atd 75mg + 1.5g fenu + 100mg dhea
PCT day 8-14: atd 50mg + 2g fenu + 75mg dhea
PCT day 15-21: atd 25mg + 2.5g fenu + 50mg dhea
PCT days 22-28: atd 25mg + 3g fenu + 25mg dhea

Dodano po 6 minutach:

#30
Originally Posted by Mavs
WOOOOHOOOO Let the flamin begin...
Not a bad thread IP...More of a dissertation of what you have learned, and I agree with most of it. I have been singing the Nolvadex/Clomid overkill song untill I'm even tired of hearing it. But most here don't know what they believe themselves...anyway get ready.

Już się uspokoiłem… ja po prostu chce przekazac ludziom zagadnienia naukowe, które oni musza zrozumiec, czasami jednak ludzie po prostu nie chca słyszeć prawdy. Spędziłem naprawde duzo czasu czytając o suplementacji/wspomaganiu, szczególnie duzo przy PCT. Mieszkam z kulturysta, i trenuje z pięcioma innymi. Zauważyłem, ze ludzie maja tendencje do zapominania o PCT. Nie dziwie się wiec, gdy rzad chce zakazac wszystkiego. Myślałem, ze faceci z wieku 25-35 lat mogą cos poczytac na temat zanim zaczna cos robic, jednak tak się nie dzieje.

Mimo to jestem odpowiedzialny za planowanie kuracji i suplementow ich wszystkich. Jeden z moich chłopaków, Jose Vargas, był drugi w NPC USA’s w klasie Bantam. Jego zdjęcia ciagle powinny być na flexonline.com. Klikając na dole w „final photos” zobaczycie go w niebieskich spodenkach na gorze z prawej na pierszej stronie. Mam nadzieje ze ludzie będą czytac i podejmowac rozważne decyzje opierając się na osiągnięciach nauki.

#33
Originally Posted by PaveFe
Really good topic going here and really educational. Am I in leftfield or a couple of replys back you were saying you dont need Nolva or Clomid that there is more advanced stuff out there. Now your saying use it on your first 3 days or did I miss read something.

Masz racje, teraz sa lepsze produkty, ale ciagle możesz używać Nolvy (nie Clomidu, którego stosowania stanowczo odradzam), podczas pierwszych 2-4dni swojego PCT, ponieważ srodek ten dziala bardzo szybko i może byc dobrym starterem dla twojego PCT. ATD potrzebuje troche czasu żeby się przykleic do enzymow, wiec zablokowanie wszystkich receptorow będzie duzym plusem, szczególnie dla majacych predyspozycje do ginekomastii.

Dodano po 6 minutach:

#38
Originally Posted by Krzna
why not clomid pimper?

Mowie Clomidowi nie, poniewaz nie posiada zadnych cech dających mu jakakolwiek przewage nad innymi srodkami do PCT. Dowiedziono, że Clomid zmniejsza czułość przysadki (nawet gdy organizm produkuje gnrh, przysadka produkuje bardzo malo lh), może trwale pogorszyc wzrok, nie dziala aktywnie w wątrobie, wiec nie zwiększy poziomu lipidow, nie dziala selektywnie w tkance piersiowej, wiec nie jest wystarczająco skuteczne dla ginekomastii i znacznie zwieksza poziom shbg, przez co niezależnie od tego ile testosteronu wyprodukujesz, będzie on związany i bezużyteczny. Generalnie Clomid się nie nadaje.

Jest również toksyczny i ponieważ nie jest tak silny jak Nolva trzeba zaczynac od dawki 150mg lub wiecej, co jest duzo za duzą dawka, żeby ten preparat polecac. Wiem, ze duzo ludzi ma dużą pewność co do tego preparatu, ale (nie wiem k**wa co on tu napisał)... jedyną zaleta Clomidu jest to, ze przez pierwsze kilka dni lepiej stymuluje produkcje lh niż nolva, ale gdy już zmniejszy czułość przysadki i ta zaleta znika.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024