Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomoze ktos doradzic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoze ktos doradzic?
jeśli Twoje zatłuszczenie jest głównie na brzuchu to mutant mass nie powinnien zaszkodzić bo złożone węglowodany, które nie powinny sie odłożyć jako tłuszcz, oczywiście pod warunkiem regularnego treningu. A na problem z brzuchem to jak Litwin wspomniał i do tego jakiś program w stylu ABS II (jak masz tłuszczyk po bokach) albo Aerobiczna 6 weidera na spalanie głównie z przodu. Ale i tak bez optymalnej diety to nawet nic nie kupuj. DIETA DIETA DIETA !! :!:
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

tomek93
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoze ktos doradzic?

redukcja - to trening ktory przy poprawnym wykonywaniu i odpowiedniej diecie powoduje utrate zbednych kg

Mutant Mass - to nie zadne sterydy :!: to mozna powiedziec zamiennik posilku choc jako takim nie jest, to uzupelnienie diety :clap: jsli Twoje zapotrzebowanie Kcal wynosi 3500 Kcal a diete masz ustalona pod 3000 Kcal - to uzupelniasz jej braki gainerem :clap: - 500 Kcal :P to tylko tak przykladowo :P

a ja nie mysle o diecie bo w moim zyciu jak narazie nie da sie jej zrealizować
a moge brac mass mutant i przybiore na tym miesni ?czy dieta jest konieczna?
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoze ktos doradzic?

a ja nie mysle o diecie bo w moim zyciu jak narazie nie da sie jej zrealizować
a moge brac mass mutant i przybiore na tym miesni ?czy dieta jest konieczna?


no dieta to 50 % sukcesu jak nie więcej :!: musisz mieć jakiś zarys tej diety, przede wszystkim odpowiednia ilość Kcal, jesli masz problem z tłuszczem nie jedz przed snem węglowodanów, braki w odżywianiu tak jak już we wcześniejszych postach pisałem uzupełniaj gainerem, z Mutant Mass'a jeśli będziesz stosował 2 porcje dziennie - okolo 260 gram - wychodzi okolo 1000 Kcal, resztę chyba dasz rade podciągnąć do dodatniego bilansu kalorycznego skoro chcesz zdobyć masę mięśniowa, lecz nie zapominając o ilościowym składzie białka, węglowodanowo itp w posiłkach

Edit: sam nie stosowałem diety przed dłuższy czas, waga w końcu stanęła w miejscu, od niedawna ruszyłem z dieta, ogólnym zarysem, powoli wkręcam ja w życie, i już widać efekty, oczywiście wszelkie braki uzupełniam aktualnie Mutant Mass'em i białkiem Matrix Syntrax, jak te zapasy będą się zbliżać ku końcowi kupuje następne, ponieważ nie zawsze jestem w stanie trzymać dietę ;( choć niekiedy się udaje :clap:

zachęcam Cie do przeczytania artykułów na temat diety :P wcale nie jest to takie trudne na jakie wygląda :clap: pozdro
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


tomek93
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoze ktos doradzic?

no dieta to 50 % sukcesu jak nie więcej :clap: musisz mieć jakiś zarys tej diety, przede wszystkim odpowiednia ilość Kcal, jesli masz problem z tłuszczem nie jedz przed snem węglowodanów, braki w odżywianiu tak jak już we wcześniejszych postach pisałem uzupełniaj gainerem, z Mutant Mass'a jeśli będziesz stosował 2 porcje dziennie - okolo 260 gram - wychodzi okolo 1000 Kcal, resztę chyba dasz rade podciągnąć do dodatniego bilansu kalorycznego skoro chcesz zdobyć masę mięśniowa, lecz nie zapominając o ilościowym składzie białka, węglowodanowo itp w posiłkach

Edit: sam nie stosowałem diety przed dłuższy czas, waga w końcu stanęła w miejscu, od niedawna ruszyłem z dieta, ogólnym zarysem, powoli wkręcam ja w życie, i już widać efekty, oczywiście wszelkie braki uzupełniam aktualnie Mutant Mass'em i białkiem Matrix Syntrax, jak te zapasy będą się zbliżać ku końcowi kupuje następne, ponieważ nie zawsze jestem w stanie trzymać dietę ;( choć niekiedy się udaje :P

zachęcam Cie do przeczytania artykułów na temat diety :P wcale nie jest to takie trudne na jakie wygląda :clap: pozdro

ale u mnie sie nie da jej wprowadzić wogole (nie pytaj dlaczego)
co zrobić zeby przybrac masy jaka białko lub odzywka???????
  • 0

tomek93
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoze ktos doradzic?

ale u mnie sie nie da jej wprowadzić wogole (nie pytaj dlaczego)
co zrobić zeby przybrac masy jaka białko lub odzywka???????

dobra zdecydowałem sie na diete a do diety to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

moje zapotrzebowanie 2900kcal
użużcie mi diete wysokobiałkowowa
tylko wypiscie mi co mam zjesc przez cały dzien zeby dieta sie spełniła
wypiscie ze 3=4 wybiore sobie njalepsza ktora bedzie odpowiadać plisssssss :clap:
  • 0

tomek93
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoze ktos doradzic?
TEMAT DO USUNIECIA
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024