Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doradzcie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Doradzcie
Siema, jest to moj pierwszy post. Chciałem się zapytac, co mógłbym wziąśc, żeby przypakowac troche, brałem już metke (50 tab.), kreatyne z Tauryną+ Dextrose, nie powiem, efekty widac, ale jak to mówią apetyt rośnie w miare jedzenia, myslałem nad tym żeby dowalic jeszcze raz metki, ale nie wiem czy to dobry pomysł, mój staż na siłowni to jest jakieś 2 lata, ale było dużo przerw, od 4 miecięcy jest regularny trening. Jak myslicie, co by było najlepsze?
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
kup sobie jeszcze kre i jakas odzywkach nieznam sie na odzywkach ale oto zapytaj w suplach jaka lepsza na mase .a potym kup sobie metke hepatil na oslonke watroby i wesz 100 mety a nie jak teras 50 bo 50 nic nie daje ,a potym zglos sie jeszcze ras doradzimy cos iinego :rotfl:
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
Na suplach jeszcze dużo urośniesz przy twoim profilu, zapytaj w dziale odżywki o coś na masę jakiś gainer-gain bolic, mct, top mass..., i krete-jaką to zależy jaka była wcześniej.
  • 0

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
Dzięki chłopaki za rade, myśle nad tą metką własnie. A mam jeszcze jedną prośbe, jak zaczynaliście cwiczyc to według jakiej rozpiski jechaliście? Mogli byście mi ją podac, wiem że tu jest dużo rozpisek, ale żadna mi nie pasuje, mam czas, więc moge cwiczyc 5 razy w tygodniu, są takie rozpiski tutaj, ale dla takich co cwiczą już jakiś czas....
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

ADRIAq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:arka zła

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
kazdy totaj cwiczy joz jakis czas jedni z dozym stazem
a jedni z mniejszym ja joz swojej rozpiski to niepamietam jak zaczynalem targac;p:D
  • 0
coraz nizej spada
temat jednak podupada
trzeba trzymac go na oiomie
trzeba sie udzielac - ziomie
ja nie wierze w brak talentu.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
za krótko trenujesz idz do działu trening tam załóż topic napewno ci ułozą jakios konkretny planik



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024