Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co lepsze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Co lepsze
Witam mam problem jestem max slaby i szukam tego przyczyn mam trening (masoweczka) mam dietke czasem jakims suplem dojade a nadal jestem slaby cwicze z 1,5 roku i jestem ciagle slaby. Szukajac przyczyny znalazlem gryf,.... Ma 150cm 8,7kg wagi i sie zastanawiam czy to nie jego wina chodzi mi konkretnie o klate.. Zastanawiam sie czy nie kupic poprostu samorobki 180cm jak na kazdej silce 10kg... Co myslicie o tym jakie gryfy na silkach macie?? Chyba 150cm sztanga klatki sie nie robi co? Napiszcie czy to wina tego gówna czy zbyt waskiego chwytu
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze
Raczej nie wyciskasz tak malo.Przypomnij sobie ile wyciskales na poczatku,a ile teraz.
Watpie zeby to byla wina gryfu moj ma niecale 160cm i wazy 5kg :rotfl:
Moze kup jakis jablczan i zrob trening silowy.
Albo w podwieszonych cos na poprawe wycisku ;)
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze
naprawde wyciskasz tylko 90kg ? hmm to dziwne przy twojej masie i stazu ... no ja po 3 miechach stowke machnalem w poniedzialek :D sztanga, ktora uzywam ma 180cm/20kg ... az mi sie wiezyc nie chce ze nawet swojej wagi nie mozesz podniesc
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze

naprawde wyciskasz tylko 90kg ? hmm to dziwne przy twojej masie i stazu ... no ja po 3 miechach stowke machnalem w poniedzialek :D sztanga, ktora uzywam ma 180cm/20kg ... az mi sie wiezyc nie chce ze nawet swojej wagi nie mozesz podniesc

a uwzględniasz fakt że twoje łapy mogą mieć długość "40cm" a jego "90cm"?
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze
moje łapy maja ok 65cm ale fakt zapomnialem o tym ...
  • 0

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze
Profil nie aktualny... aktualny wycisk 101... co w porownaniu do moich kumpli jest smieszne pocwicza 3 miesiace i sa lepsi ode mnie ;/ Chyba zaczne silowke konkret bo ta masoweczka to gowno jakich malo.... Jak zaczynalem cwiczyc wyciskalem 60 i mialem 32 w lapie... Jakies postepy widac ale i tak jest chu*owo
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze
nie oczekuj cudow 1.5 roku nie jest duzym stazem postepy masz duze 11 cm w 1.5 roku to sporo nawet bardzo duzo jak trafiasz na zastoj to wal jablczan i po sprawie dodaj trening silowy i pojdzie napewno tak tylko ze twoi koledzy byc moze biora koksy? i gadaja ze nie biora takze nie dygaj
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze

Profil nie aktualny... aktualny wycisk 101... co w porownaniu do moich kumpli jest smieszne pocwicza 3 miesiace i sa lepsi ode mnie ;/ Chyba zaczne silowke konkret bo ta masoweczka to gowno jakich malo.... Jak zaczynalem cwiczyc wyciskalem 60 i mialem 32 w lapie... Jakies postepy widac ale i tak jest chu*owo

twoje myślenie jest łatwym sposobem na kontuzje albo zajechanie organizmu,wyluzuj człowieku.ja ze swoim wynikiem ~120 byłem leszczem większość moich ludzi koło 160-180,jeden nawet 205 taszczy, problem w tym że prawie wszyscy na soku lecieli.poza tym ja wolałem być wszechstronnie wyćwiczony a nie tylko siła siła masa masa, kondycha też ważna.powoli ale do celu
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze
kazdy jest inny... moze i sila mi szybko idzie i na mase nie narzekam ale znow mam problem z tluszczem, a sa tacy co maja odwrotnie ... mam kumpla co jak sie przylozy to w miesiac ma taka rzezbe, ze mu widac wlokna miesniowe...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024