Skocz do zawartości


Zdjęcie

ANTEK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ANTEK
Siemka biore mete tą stówke co pisałem we wcześniejszych postach !!!!!!!ale gówno mi to idzie biore gainera do tego i taK nic z tego!!!!!!zamierzaqm wziąść coś innego doradzcie co????jak możecie!!!mzđlaem o antku !!!!!napisycie ile ile dawkowa i cene :zalamany:
  • 0
BELZEBUB

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
Weź se dietanabol to urośniesz.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
Weź sie za dietę. Kumpel na mecie zrobił 12kg, ja 10 i bez spadków (ba po clomie jeszcze 2 kg poszło). No chyba, że meta wyjebka.. Antka raczej nie bierze się solo - bo co urośniesz to stracisz.

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
nie no nie mam pytan czlowieku co ty myslisz ze jak na mecie bez diety nie rosniesz to na czyms mocniejszym bedziesz rosl ? z mety na antka gratulacje, a gdzie inne srodki??

zreszta co tu gadac o innych srodkach jak ciebie meta nie robi :rotfl:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK

mzđlaem o antku



Waga: 62


chcesz jeszcze żyć?
  • 0

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
Staż treningowy: 3

nie mam pytań
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK

chcesz jeszcze żyć?

moze jezus ma nadzieje na zmartwychwstanie?? ;d
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK

Weź sie za dietę. Kumpel na mecie zrobił 12kg, ja 10 i bez spadków (ba po clomie jeszcze 2 kg poszło). No chyba, że meta wyjebka.. Antka raczej nie bierze się solo - bo co urośniesz to stracisz.

meta wyjebka tak sądze!!!!!to pierwsza sprawa druga to jest taka że napisałem o czym wyślałem wziąść????a nie że mam zamiar na bankk to wziąść !!!!chodziło mii o doradzenie w tym!!!!!!a tu jeden co pierdo...... ,żę weż sie kurwa za kreatyne , weż sie za jedzenie!!!!!!!!i ku.... nikt nie doradzi co i jak !!!!i lepszy kretyn pisze że może że myśli że zmartwychwstanie no ku..... co za ludzie!!!pomożecie albo nie!!! :|
  • 0
BELZEBUB

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
No dobra, ale zdecyduj się Jezus czy Belzebub?
Bo nie wiem komu pomagam :rotfl:
  • 0

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
Ja pierdole co tym gnojom sie jebie we łbie, ze odrazu sie za koxy biora? Co trza miec psyche zryta. Mi sie wydaje ze to presja otoczenia. Sterydy sa teraz modzie. Do wszystkich niewyzytych młodzianinów ktorzy przyszli 3 raz na siłke i pytaja sie juz mete - CZY WY JESTESCIE POPIERDOLENI? Wezcie sie za trening a pierwsze poł roku bedzie wam szło jak na cyklu a nawet lepiej bo bez spadkow i wydadkow na sterydy.

A najbardziej mnie juz wqrwia jak przyjdzie 2-3 ziomkow w maju najczesciej wezma po 100 mety i sie preza przed lustrem i na basenie. Zal.
  • 0

cOOne
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:.... tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK

Ja p****** co tym gnojom sie jebie we łbie, ze odrazu sie za koxy biora? Co trza miec psyche zryta. Mi sie wydaje ze to presja otoczenia. Sterydy sa teraz modzie. Do wszystkich niewyzytych młodzianinów ktorzy przyszli 3 raz na siłke i pytaja sie juz mete - CZY WY JESTESCIE p******? Wezcie sie za trening a pierwsze poł roku bedzie wam szło jak na cyklu a nawet lepiej bo bez spadkow i wydadkow na sterydy.

A najbardziej mnie juz q*** jak przyjdzie 2-3 ziomkow w maju najczesciej wezma po 100 mety i sie preza przed lustrem i na basenie. Zal.


bedzie jeszcze gorzej ;x za kilka lat pewnie tacy kolesie beda chodzic w zime bez koszulek bez kurtek bez niczego oO zeby sie pokazac :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
cel - 95kg
klatka wyciskanie - 140 kg


pozdrawiam cOOne

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK

chodziło mii o doradzenie w tym!!!!!!a tu jeden co p******...... ,żę weż sie k**** za kreatyne , weż sie za jedzenie!!!!!!!!i ku.... nikt nie doradzi co i jak !!!!i lepszy kretyn pisze że może że myśli że zmartwychwstanie no ku..... co za ludzie!!!pomożecie albo nie!!! :|


a to ze wez sie za zarcie i suple to nie jest dobra rada? ;> a kurwa pizdo kretyn tu jest tylko jeden i to nie jestem ja.......
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
Że co by sie nie zapytać to i tak nic sie człowiek nie dowie!!!!!!!!A propo co do ludzi którzy po 100 mety sie w lustrze oglądają fakt że są wkur......!!!!!!ale wkońcu to nie jedyne forum :D !!!!!!prośiłem o pomoc a tu jakieś pouczenia!!!suple kreta !!!najlepsze jest to że ci którzy tak piszą sami wzieli to gowno!!!!!że nie wspomne o typie który zaszedł w ciąże po sterydach :szok: !!!!!!ale dfo komentowania macie prawo nara :znudzony: :znudzony:
  • 0
BELZEBUB

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
Amen :wstyd:
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ANTEK
nic nie idzie bo nic nie jesz
odpowiedz jest prosta

zostaw te koksy bo se krzywde zrobisz dziecko

kup lepiej ryz i kurczaka a nie antek ci w glowie
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024