Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z barkami i udem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

creawe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POMORSKIE
  • Zainteresowania:siłownia , boks

Napisano Ponad rok temu

Problem z barkami i udem
Witam ; D

mam 17 lat waże 77 kg wagi , 185 cm .
mój staż to 5 lat .
wyciskanie klatka : 120 barki 90 biceps 37 cm.


a mianowicie mam od 2 tygodni problem przy wiekszych cieżarach
w seriach podczas treningu oraz w nocy doznaję skurczu barków
jak sie rozciagam to barki straszliwie mnie bola , jest to ból taki ze jak wyprostuje
ręke do końca lub robie serie na barki to chwyta mnie skurcz takie kłucie jak by
przy kości . Rozciagam sie co dziennie lekko i przed treningem zwracam wieksza uwage
na dobre rozgrzanie barków i po treningu też lekko rozciagam , bo tak mi poradził
kolega z siłowni , lecz ból nie ustaje czasmi budze sie w nocy i drętwieje mi ręka musze
odrazu rozmasowac barek bo nie wytrzymuje tak samo jest w ciagu dnia chwytaja mnie
skurcze .

drugi problem mam z udem , przeskakuje mi jak by chrząstka przy pośladku co sprawia
ból podczas treningu czworogłowa ud.

podradzcie mi cos na to bo juz sam nie wiem co mam uczynic z moim problemem.

za wszelke odpowiedzi i rady z góry dzieki.


PoSt. By. CreawE. :cool:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami i udem
co do barow to mysle ze cos naderwales jakies sciegno czy moze miesien wiec odpocznij zrob se troche odpoczynku od silki ze 3 tyg kup jakas masc i powinno byc ok jezeli dalej bedzie bolec to do lekarza udo najprawdopodobniej sie nie uksztaltowalo chrzastka jjak byles mlodszy z powodu braku bialka w organizmie idz do lekarza mysle ze odradzi ci cwiczen gdyz przy wiekszych ciezarach mozesz se narobic sporych problemow np przy przysiadach twoj staz wskazuje ze cwiczyles jak miales 12 lat wiec za wczesnie zaczales i masz tera trego skutki miesnie nuie zdobyly odpowiedniego "wieku" od ktorego mozna zaczynac cwiczyc i to tera jest poowodem twoich problemow najpierw zrob jak mowilem jesli nie pomoze idz do lekarza
  • 0

creawe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POMORSKIE
  • Zainteresowania:siłownia , boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami i udem
przerwę na 3 tyg. z ćwiczenia wykluczam bo kasa by poszła na marne tym bardziej ze biore teraz mały zestawik ; ) ( jabczan , nitrobol , i zestaw animal ) poza tym , pewien kolega mi napisał ze jak by ból nie przechodził to mogl bym wziasc sobie glukozamine ? czy to mi coś pomoże ? .. ale z drugiej strony drugi kolega mi powiedział ze jestem za młody na glukozamine , ? , powiedzial ze mam sie kogos poradzic jaka maść bym mógł zakupić ? :/
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami i udem
jak dlugo cwiczysz chodzi mi czy robiles jakas przerwe przed cyklem jesli nie to podaj kiedy robiles ja bym radzil masc zajdz do apteki i wez lotion 1000 czy cos takiego tam ci poradza no nie wiem jesli u ciebie kasa wazniejsza jak zdrowie to tez nie dobrze
  • 0

creawe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POMORSKIE
  • Zainteresowania:siłownia , boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami i udem

no nie wiem jesli u ciebie kasa wazniejsza jak zdrowie to tez nie dobrze


nie chodzi o to , że kasa ważniejsza niż zdrowie poprostu ładie mi idzie siła teraz i widać też dobre efekty i nie chcial bym tego przerwać ..

a maść juz zakupiłem kupiłem za 36 zł jakas maść z wyciagem czegos tam , powiedziała mi ze to jest najlepsza maść jaka moze być na mój problem .

dzieki za rady pozdro zobaczymy jakie bedą efekty później .
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami i udem
Zrob sobie cykl regeneracyjny dla stawow, powinno sie je robic co jakis czas zeby unikac takich niespodzianek, pozatym zeby uniknac skurczow dobry jest trening autogenny (niedlugo zamieszcze na forum), pomaga "oswoic" swoje cialo i nad nim zapanowac, pozatym najlepsza forma relaksacji i odpoczynku, takze dla miesni.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024