Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchnięcie twarzy ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Sch4bik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wojcieszów
  • Zainteresowania:Siłownia, Kobiety, Piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Puchnięcie twarzy ...
Witam mam pytanie bo kolega ma problem. odrazu napisze że brał kiedyś omandren ok 10 lat temu teraz znów zaczął ćwiczyć ale bierze tylko kreatyne i aminokwasy. moje pytanie jest takie bo codziennie rano gdy wstaje ma bardzo spuchniętą twarz i opuchlizna utrzymuje sie do południa od czego to może być ? jest może uczulony na jakiś składnik kreatyny albo aminokwasów lub efekt uboczny brania kiedyś sterydów ?

z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam
  • 0
Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

djpeter16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchnięcie twarzy ...
Efekty uboczne po sterydach po 10 latach??? Malo mozliwe. raczej stawialbym na to 2 uczulenie na ktorys z aminokwasow... Niech lepiej pojdzie do lekarza i powie jaka jest jego przeszlosc tzn. co bral. I wtedy bedzie wszystko jasne
  • 0
Moc jest bogiem, prędkość nałogiem, nitro zabawą,a turbo podstawą!

"Za młody by umrzeć...za stary by żyć"

POZDRO [you] !!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchnięcie twarzy ...
aminokwasy nie, stawiam na inna przyczyne. zapewne kolega nie kontroluje spożycia soli i albo pije za mało, albo dużo wody. moze to być takze przyczyną zmiany diety czyli jesli ma braki kreatyny z diety - czeste np u vegetarianinow to organizm moze tak zareagowac na cyklu albo jest to poczatek jakiegoś schorzenia
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024