Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obciązenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obciązenie
Chociaz nie bo to napewno kurierem przyjdzie wiec raczej nie ma sie o co bac :hyhy:
  • 0

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Obciązenie
A ja tu sie wypowiem.N a poczatku mojej przygody z silownia tez postanowilem ze zrobie naklad z betonu i taki mialem ale moim zdaniem to byl zly pomys poniewaz taki krazek aby byl ciezki musialby miec duza srednice albo powinien byc gruby.Gdyby mial za duza srednice bylby niewygodny w uzyciu a za gruby to tez za duzo miejsca zajmuje na sztandze i wiele nie nalozymy na chyba ze jestemy poczatkowi to nam male ciezary starcza.Moim zdaniem jednym z najlepszych wyjsc jest znalecienie na zlomie kilku blach o duzej srednicy nie musza one byc grube.Wycieciu z nich okregow i pospawania ich w jednosc i tak mozna osiagnac konkretny ciezar przyklad podam jeszcze jeden swoj.Zrobilem krazek z betonu byl on dosc duzy ale waga jego wynosila 6 kg. po jakims czasie zrobilem nastepny krazek ale wedlug opisanej wyzej metody byl on wymiarami identyczny tak jak ten betonowy a wazyl 11 kg.moim zdaniem roznica jest duza.Jak ktos szuka nakladu niech sie przejdzie na zlomowiska i to nie jest wstyd ze tam pojdzie bo z materialow znalezionych na zlomowisku mozna zrobic naprawde konkretna silownie ja mam taka i wszystko znalazlem na zlomie :D
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obciązenie
hehe no spox rzeczywiscie to zlomowisko nie jest takie zle
Ja juz kupilem dosyc tanio obciazenie na all
Teraz to stojaki albo lawka by jakas siadla moze w totka teraz wygram i zrobie profesionalna silke:D hehhe fajnie by bylo.....
  • 0

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Obciązenie
ja jak sobie wyliczalem koszt mojej laweczki to wyszlo mi z robocizna nie wiecej niz 40zl. i mam w jednym plaska i skos reguluje sobie jak chce laweczka wyglada jak profesjonalna :D
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obciązenie
A z czego ja zrobiles?
  • 0

Milosz2121
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obciązenie
Ja się proszę dziadka od 3 miesięcy żeby mi zrobił obciążniki bo ma warsztat i wszystkie tam duperele. Ostatnio poczynił postępy bo powiedział że już ma zrobione tylko trzeba przywieść i będę czekać następne 3 miechy, że chyba sam pojadę może s powrotem wrócę z ciężarami. :padam: :padam: :padam:
  • 0

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Obciązenie

A z czego ja zrobiles?

laweczke zrobilem z krztaltownika o wymiarach 2 cm na 4cm ale moj koszt moze rozniec sie od twojego bo wszystko zalezy jakiej potrzebujesz tej laweczki jaka dlugosc i takie tam ale nie powinno wyjsc ci wiecej niz 60-70 zl. z robocizna to i tak malo w porownaniu z orginalna laweczka :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024