Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka metka najmniej szkodliwa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

bartek_00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaka metka najmniej szkodliwa?
Czesc!

Wiem wiem meta jest szkodliwa , pewnie powiecie , ze jestem ostro popier****** , ze chce ja brac ale tak to juz jest jak sie ma glupi leb od 4 miechow chodzi na silke i juz chce metke zrec... Nie mowmy jednak o tym jaki glupi jestem i po co to robie ... Choci mi o to , ze chcialbym metke , ktora daje sile i nie rozwala tak mocno watroby i stawow. Choci mi o to , zeby nie wyszlo mi na skorze jakies 100kg gowien + pryszcze + rozwalona watroba. Slyszalem , ze Polska Meta nie jest toksyczna daje dobre w miare wyniki i nie niszczy tak mocno watroby , czy to prawda ? A moze najlepiej jest brac wino ? Odpowiedzcie prosze
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
kazda meta jest taka sama...

wino jestjeszcze gorsze jesli chodzi o wątrobe...

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
meta to meta, jesli nie jest walek i w srodku jest to co opisuje ulotka to efekty/skutki uboczne beda takie same w kazdym przypadku.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

bartek_00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
Hm... nie wiem czemu ale jedyny z moich znajomych mam troche mozgu i boje sie o te uboczne skutki moze polecicie mi jakas super mega mocna kreatyne ... co daje podobnie jak meta bo jeszcze niczego oprocz bialka nie bralem ... Diety nie mam i miec nie bede bo nie dalbym rady zyc stosujac sie do diety
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
jesli nigy nic nie brales oprócz białka to zwykla kreatyna cie poklepie... a z takich mocniejszych stackow kreatynowych to np Xpand jest bardzo dobry

dział suplementacja i tam ci napewno pomogą

bartek_00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
Qrcze ciagnie mnie w strone mety ... nie wiem czemu ale tam wiem ze po 100 tab. pojdzie to 20 kg w gore a kupie kreatyne i pewnie 5 kilo po 300 kap. pojdzie
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?

Qrcze ciagnie mnie w strone mety ... nie wiem czemu ale tam wiem ze po 100 tab. pojdzie to 20 kg w gore a kupie kreatyne i pewnie 5 kilo po 300 kap. pojdzie


:zdziwko: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: tak napewno ;)

bartek_00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
No wiec kreatyna to malo oplacalna sprawa moze nie rozjebi* mi organizmu , ale czy po 100 polskiej mety tez bedzie mega zle ? ;P Znacie moze jakis srodek na pryszcze ? Bo teraz juz ich troche mam a co dopiero po 100 mety ...
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
na syfy najeprza woda bo sie myc trzeba ;) a i znam takich co na stackach mieli leprze przyrosty niz na saa ;) taka decyzje naprawde warto przemyślec zwłaszcza ze zazwyczaj nigdy nie kończy sie na 1 cyklu ;)

bartek_00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
;P Jasne , ze jakbym wjeba* 100 tab. poszlo by 25 kg i 0 syfow wiecej to , ze napewno moja glupia glowa zakomunikowala by , ze to nie szkodzi ;p i kupilbym wiadro ;P Ale to juz inna kwestia bo nie wierze , ze ktos pokroju mnie , kto normalnie ma pryszcze , nie bedzie mial ich wiecej po mecie ;P
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
ja raczej nie spotykam sie z tym zeby po mecie wywalało pryszcze a sporo osób na siłce czy z klasy ja brało (bardziej po tesce )
pozatym po 100 mety to mozesz nawet 5kilo niezrobic jak niezabasz o jaka taka diete odblok itp kup sobie storma i sam zobaczysz ze ci meta narazie nei potrzebna ;)

bartek_00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
Storma ? Co to ?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
stack kreatynowy za 150 zł masz (na allegro) na cały cykl a efekty (jak masz diete i dobry trening ) są zajedwabiste

bartek_00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
Odrazu brac takie cos za 150 ;P ? Nie ma niczego pojedynczego tanszego a dobrego ?
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?

Nie ma niczego pojedynczego tanszego a dobrego ?


DZIAŁ SUPLEMENTACJA... ;)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka metka najmniej szkodliwa?
własnie moze nawrócimy kolejnego na suple :hyhy: wiesz 150 zł to nie jest majątem a na cykl z saa wydał bys duzo więcej (meta,odblok,podtrzymanie)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024